Zapraszamy serdecznie na prezentacj projektu pod tytu em co jest najwa niejsze w yciu
Download
1 / 31

Zapraszamy serdecznie na prezentację projektu pod tytułem ,, co jest najważniejsze w życiu’’ - PowerPoint PPT Presentation


  • 97 Views
  • Uploaded on

Zapraszamy serdecznie na prezentację projektu pod tytułem ,, co jest najważniejsze w życiu’’. Niby banalne pytanie, a jednak nie jest tak łatwo na nie odpowiedzieć. Szablonowe odpowiedzi to: rodzina, miłość, czasem kariera. A tak naprawdę czy wiemy co jest dla nas najlepsze?.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Zapraszamy serdecznie na prezentację projektu pod tytułem ,, co jest najważniejsze w życiu’’' - ulema


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Zapraszamy serdecznie na prezentacj projektu pod tytu em co jest najwa niejsze w yciu
Zapraszamy serdecznie na prezentację projektu pod tytułem ,, co jest najważniejsze w życiu’’


Niby banalne pytanie, a jednak nie jest tak łatwo na nie odpowiedzieć. Szablonowe odpowiedzi to: rodzina, miłość, czasem kariera. A tak naprawdę czy wiemy co jest dla nas najlepsze?My też zadajemy sobie NAJWAŻNIEJSZYCH RZECZY W ŻYCIUto pytanienieustannie, każdego dnia. Co dla nas jako młodych ludzi jest najważniejsze w życiu?


Najważniejsze NAJWAŻNIEJSZYCH RZECZY W ŻYCIUjest nasze postępowanie i nasz stosunek do drugiego człowieka. Tylko będąc w porządku wobec innych możemy uznać się za dobrych ludzi. I to, że dostaniesz Nagrodę Nobla nie zastąpi ci prawdziwego szacunku ludzi wypływającego z podziwu dla twej osobowości, życzliwości dla drugiego człowieka, a nie z podziwu dla twej wiedzy i umiejętności. To zupełnie różne rzeczy. Ważniejszy od suchego szacunku i podziwu jest szacunek i podziw podszyty warstwą sympatii, przyjaźni, miłości.


Najważniejszy dla człowieka powinien być drugi człowiek i jeśli tym będziemy kierować się w życiu, to na sto procent odniesiemy w życiu prawdziwy sukces.

Jeśli już mowa o stosunku do drugiego człowieka, to oczywiście nie możemy zapomnieć o rodzinie i przyjaciołach.


Rodzina
RODZINA i jeśli tym będziemy kierować się w życiu, to na sto procent odniesiemy w życiu prawdziwy sukces.

Rodzina to najpiękniejsza wspólnota ludzi, którzy kochają się, według nas, bezinteresowną miłością. Wysuwane są różne hipotezy, że rodzice kochają dzieci, bo oczekują od nich wsparcia, gdy już będą starzy, a dzieci podobno przez pierwsze parę lat życia czują do rodziców tylko wdzięczność za opiekę, która potem przeradza się w miłość.


Jak du o wiecie na temat mi o ci
Jak dużo wiecie na temat miłości? i jeśli tym będziemy kierować się w życiu, to na sto procent odniesiemy w życiu prawdziwy sukces.

Traktuje się ją czasem pobłażliwie, jako uczucie zarezerwowane dla ludzi niedojrzałych emocjonalnie albo marzycieli. Mówimy oczywiście o tej miłości romantycznej, tej która daje nam "kopa" i wzmaga produkcję endorfin czy innych tam hormonów szczęścia, radości czy czego tam jeszcze :). Czyli po prostu chodzi o zwykły stan zakochania. Powinien on być podstawą budowania późniejszej trwałej miłości, tej "aż do śmierci". Można by się zastanowić, czy to rzeczywiście aż tak ważna część życia człowieka. Co innego ta głęboka, prawdziwa miłość. Ale nie zakochanie. A my mówimy, że i jedno i drugie jest ważne!


Czy ty te tak masz
CZY TY TEŻ TAK MASZ? i jeśli tym będziemy kierować się w życiu, to na sto procent odniesiemy w życiu prawdziwy sukces.

Dużo dziewczyn jak i chłopców, gdy zobaczy ładnego chłopaka/dziewczynę mówi (dziewczyny) ,, JAKI ON JEST ŚLICZNY, ALE BYŁBY LANS GDYBY ZE MNĄ CHODZIŁ’’ (chłopcy) ,,TY PATRZ JAKA LASKA IDZIE, KUMPLE BY OSZALELI GDYBYM MIAŁ TAKĄ ŁADNĄ DZIEWCZYNE’’


Bogactwo czy ono jest wa ne
BOGACTWO. CZY ONO JEST WAŻNE? i jeśli tym będziemy kierować się w życiu, to na sto procent odniesiemy w życiu prawdziwy sukces.Pieni dze
pieniądze człowiek?

Owszem, zgadzamy się z faktem że pieniądze są potrzebne w życiu, ale za pieniądze nie dostaniemy zaufania, miłości swojego życia. Prawdziwego przyjaciela, który dotrzyma słowa i pomoże w biedzie też nie kupimy.


Zadaj sobie pytanie co zrobi gdy b d mia mia a tak ilo pieni dzy
Zadaj sobie pytanie ,, co zrobię gdy człowiek?będęmiał/miała taką ilość pieniędzy ?’’
Ty te
Ty też? człowiek?ad