Download
slide1 n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Súťaž PowerPoint Presentation

Súťaž

162 Views Download Presentation
Download Presentation

Súťaž

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

  1. Competencia Súťaž соревнование Competição • Wettbewerb Competition Concurrence

  2. Festival vedeckých filmov Baví Ťa veda a technika? Si kreatívny? Ak si odpovedal aspoň raz áno, máme práve pre Teba pripravenú súťaž, ktorá nezaberie veľa času a budeš môcť ukázať, čo je v Tebe :)

  3. Festival vedeckých filmov Staň sa na chvíľu kameramanom, režisérom či scenáristom a pošli nám svoj výtvor do konca septembra 2014. Pravidlá súťaže nájdeš na webovej stránke Festivalu vedeckých filmov. http://fvf.cvtisr.sk/

  4. www.tyzdenvedy.sk Fotografická súťaž pre každého do 30 rokov, kto vytvorí fotografiu na tému:Ako veda a technika zmenila môj život? Autor fotografického príspevku zašle svoju fotografiu elektronicky cez webovú stránku www.tyzdenvedy.sk, kde zároveň vyplní formulár. Uzávierka súťaže je 17. októbra 2014.

  5. Las pilas contaminan Una pila común contamina desde 1000 a 3000 litros de agua. Una pila botón puede contaminar hasta 600,000 litros de agua.

  6. ESP - Certifikát za podnikateľské zručnosti V tomto školskom roku budú môcť študenti prvýkrát získať medzinárodný certifikát potvrdzujúci ich praktické podnikateľské vedomosti, zručnosti a kompetencie študentov www.jasr.sk Informácie – Ing. Albín Sakal, kab. č. 209 € $ £

  7. Východoslovenský festival vedy a techniky Bude olympiáda, ktorá sa uskutoční 29.10.2014.od 8:30 do 13:00 v priestoroch Hotela Centrum, pod záštitou primátora mesta Košice p. Richarda Rašiho a gestorstvom Asociácie pre mládež vedu a techniku.