slide1 n.
Download
Skip this Video
Download Presentation
KONSTRUOWANIE EFEKTYWNEJ ORGANIZACJI Warsztaty dla branży budowlanej •

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 4

KONSTRUOWANIE EFEKTYWNEJ ORGANIZACJI Warsztaty dla branży budowlanej • - PowerPoint PPT Presentation


 • 95 Views
 • Uploaded on

KONSTRUOWANIE EFEKTYWNEJ ORGANIZACJI Warsztaty dla branży budowlanej • Warszawa, Hotel Marriott 17 czerwca 2010, godz. 10:00.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'KONSTRUOWANIE EFEKTYWNEJ ORGANIZACJI Warsztaty dla branży budowlanej •' - thy


Download Now An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

KONSTRUOWANIE EFEKTYWNEJ ORGANIZACJI

Warsztaty dla branży budowlanej

Warszawa, Hotel Marriott17 czerwca 2010, godz. 10:00

slide2

MDDP zaprasza Państwa na specjalne warsztaty dla branży budowlanej. Organizujemy robocze spotkanie dla Zarządów i Właścicieli firm z branży budowlanej, na którym przedstawimy najbardziej interesujące aspekty budowania efektywnej organizacji, optymalizacji podatkowej, możliwości outsourcingu oraz budowania skutecznego kontrolingu.

Zapraszamy do wspólnego budowania coraz lepszych organizacji!

„KONSTRUOWANIE EFEKTYWNEJ ORGANIZACJI”

Miejsce i termin

Hotel Mariott,Warszawa, 17 czerwca 2010 w godzinach 10.00 – 15.00

Uczestnicy

Właściciele, członkowie rad nadzorczych, najwyższa kadra zarządzająca, członkowie zarządów– reprezentujący firmy z branży budowlanej.

Eksperci – prelegenci:

Paweł Mazurkiewicz- doradca podatkowy, partner w MDDP. Przed podjęciem współpracy z MDDP, pracował w Ernst & Young, gdzie w okresie od 1995 do 31 lipca 2004 roku zajmował się w szczególności doradztwem w zakresie podatków dochodowych oraz podatków międzynarodowych. Paweł był odpowiedzialny za szereg lokalnych oraz międzynarodowych projektów. Kierował zespołami przygotowującymi duediligence oraz przeglądy podatkowe. W latach 2000 - 2002 był odpowiedzialny za zarządzanie wiedzą (knowledge management) w Ernst & Young. W MDDP Paweł zajmuje się m.in. obsługą transakcji leasingowych oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Włodzimierz Makowski – partner MDDP Business Consulting. Specjalizuje się w formułowaniu i wdrażaniu strategii biznesowych dla firm oraz w zarządzaniu efektywnością. Realizował wiele projektów restrukturyzacji przedsiębiorstw których celem było opracowanie nowych, efektywnych kosztowo struktur organizacyjnych oraz optymalnych procesów biznesowych.

Szymon Churski – partner MDDP Outsourcing. Od wielu lat specjalizuje się we wdrożeniach systemów informatycznych oraz budowie Centrów Usług Księgowych dla polskich i międzynarodowych grup kapitałowych.

Wojciech Kopcik – partner MDDP. Wcześniej był Dyrektorem Finansowym w Zakładach Farmaceutycznych Polpharma oraz Menedżerem w audycie Ernst & Young. Wojciech Kopcik jest biegłym rewidentem oraz posiada tytuł ACCA. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie rozwiązywania kompleksowych zagadnień księgowych w zakresie polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości.

Michał Kopczewski– autor książki „Alfabet zarządzania projektami”, ekspert w dziedzinie optymalizacji procesów i zarządzania projektami, założyciel firmy Processum, wykładowca ICAN Institute (wydawcy Harvard Business Review Polska).

Justyna Bauta-Szostak - jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu, radcą prawnym i licencjonowanym doradcą podatkowym współpracującym z MDDP. Prowadziła szereg projektów dotyczących opodatkowania inwestycji polskich i zagranicznych przedsiębiorstw oraz osób fizycznych w nieruchomości położone w Polsce i innych krajach Europy. Doradztwo podatkowe w tym zakresie obejmuje wszelkie etapy działalności - od podjęcia decyzji i wyboru najbardziej optymalnej formy prawnej dla inwestycji, poprzez bieżące doradztwo związane ze specyfiką branży deweloperskiej aż po wyjście z inwestycji.

Bartosz Bogdański - doradca podatkowy w MDDP. W latach 1997 - 2006 pracował w jednej z firm z tzw. Wielkiej Czwórki w zespole VAT, ceł i akcyzy. Bartosz specjalizuje się w doradztwie w zakresie podatku VAT dla firm z branży nieruchomościowej oraz z sektora energetycznego. Bartosz jest autorem wielu artykułów w prasie specjalistycznej i współautorem książki Nieruchomości sprzedaż, najem, dzierżawa, skutki w PIT, CIT i VAT.

slide3

PROGRAM PREZENTACJI EKSPERCKICH

 • I. SKUTECZNA KSIĘGOWOŚĆ I KONTROLING PROJEKTÓW BUDOWLANYCH
 • Dostosowanie systemu FK w celu otrzymywania dobrej informacji zarządczej.
 • Dobry budżet a potem prognozy realizacji projektów budowlanych.
 • Kontroling projektów budowlanych.
 • Rola księgowości, kontrolingu i Project Managera w kontrolingu projektów budowlanych.
 • Prowadzący: Wojciech Kopcik, Włodzimierz Makowski
 • II. JAK ZBUDOWAĆ TRWAŁĄ PRZEWAGĘ KONKURENCYJĄ W FIRMIE BUDOWLANEJ POPRZEZ SKUTECZNE ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI WEWNĄTRZ ORGANIZACJI
 • Jakie są aktualnie typowe problemy z projektami w organizacjach i jak je przezwyciężać?
 • Procesy a projekty – gdzie jest granica między działaniami nietypowymi a powtarzalnymi?
 • Biurokracja uśmierca projekty – jak zachować zdrowy rozsądek nie tracąc kontroli?
 • Jak wdrożyć prosty standard zarządzania projektami w firmie?
 • Prowadzący: Michał Kopczewski
 • III. WYBRANE ASPEKTY OPODATKOWANIA USŁUG BUDOWLANYCH
 • Jak rozliczyć koszty finansowania budów?
 • Rozliczanie kar umownych i odszkodowań.
 • Jak rozliczać podatek dochodowy przy częściowym wykonaniu prac budowlanych?
 • Istotne aspekty w zakresie podatku VAT przy realizacji obiektów budowlanych.
 • Prowadzący: Paweł Mazurkiewicz, Justyna Bauta-Szostak , Bartosz Bogdański
 • IV. SKUTECZNOŚĆ OUTSOURCINGU KSIĘGOWOŚCI W BRANŻY BUDOWLANEJ
 • Jak w strukturalny sposób przeanalizować, czy outsourcing jest dobry i opłacalny dla Państwa firmy.
 • Jak dobrze zaprojektować współpracę z Outsourcerem w celu osiągnięcia maximum korzyści.
 • Prowadzący: Szymon Churski
slide4

MDDP jest jedną z największych polskich firm świadczących kompleksowe usługi doradcze w zakresie podatków, doradztwa strategicznego i finansowo-księgowego, audytu oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji.

Od 2004 roku stale powiększamy zespół doradców z doświadczeniem zdobytym zarówno w uznanych firmach doradczych jak i największych przedsiębiorstwach na polskim rynku. Wśród naszych Klientów są czołowe koncerny międzynarodowe oraz największe polskie spółki ze wszystkich sektorów gospodarki.

Analizując problemy Klientów, wykorzystujemy dostępną wiedzę i zasoby, by przedstawić rozwiązania atrakcyjne nie tylko na papierze.

MDDPul. Książęca 4 Giełda Papierów Wartościowych, V piętro00-498 Warszawa PLtel. (+48 22) 322 68 88fax (+48 22) 322 68 89e-mail:biuro@mddp.plwww.mddp.pl