bo sk l k rna n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Bo žská lékárna PowerPoint Presentation
Download Presentation
Bo žská lékárna

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 13
teegan-macias

Bo žská lékárna - PowerPoint PPT Presentation

68 Views
Download Presentation
Bo žská lékárna
An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. Božská lékárna

 2. Mrkev vypadá jako Lidské oko, zřítelnice, duhovka... Radiální linky připomínají oko A nakonec, věda potvrdilaže mrkev dokáže výrazně zlepšitzrak a krevní oběh.

 3. Rajče je červené a uvnitř má čtyři komory • Srdce má čtyři komory a je červené. • Všechny vědecké výzkumy prokázalyže rajčata, které obsahují lykopenJsou opravdu nezbytné proSrdce a krev.

 4. ¨Hroznové víno svým tvarem připomíná srdce Každá bobule vína připomíná krevní krvinku Poslední výzkumy ukazují že hroznové víno je výživné A revitalizuje srdce a krev.

 5. Ořechvypadájakomozek, levá a praváhemisféra, • Mozkovákůra- upper cerebrumsa mozeček - lower cerebellums.  • I vrásky a záhyby na ořechu • se podobají mozkové kůře. • I ořech je užitečný • Dokáže vytvořit víc jak tři tucty • neuronů nutné pro funkci mozku

 6. Fazole má tvar ledviny. Péčuje azachováváfunkce ledvin. A vypadají přesně na ledviny.

 7. Celer, čínské bílé zelí a rebarbora vypadají jako kosti. Kosti jsou tvořeny z 23% sodíku a tyto potraviny mají 23% sodíku. Pokud nemáte dostatek sodíku ve své stravě,Tělo je vezme z kostí, člověk se „sníží", a kosti se oslabí.Tyto potraviny dají kostem to co potřebují.

 8. Avokádo, lilek a hrušky „se starají" o zdraví a funkcidělohy a děložního čípku u ženy a podobají se ženskému orgánu. Výzkumy ukazují, žekdyž ženy konzumují jedno avokádo týdně,stabilizuje jejich hormony, zabrání nadměrné hmotnosti po porodu,a ochrání je před rakovinou děložního čípku. Trvá topřesnědevětměsíců, než se dáavokádo jíst, Odkvětu až do dozrání; Existujevícenež 14.000chemickýchfotolytickývýživných složek,z nichžkaždýodpovídájednomu z těchtoplodů(Modernívědazatímprozkoumala a pojmenovalaasi 141).

 9. Fíky jsou plné zrníček a jsou zavěšeny ve dvojicích, když rostou.Fíky zvyšují pohyblivost spermií a podporují jejich množení, bojují také proti mužské neplodnosti.

 10. Brambory vypadají jako slinivka břišnía dokážou vyvažovatglykemický index při cukrovce.

 11. Olivy pečují o zdraví a o funkci vaječníků.

 12. Pomeranč, grapefruit a jiné citrusové plodypřipomínají žlázy prsů žen ... Pečují o zdraví prsů a o pohyb limfy uvnitř i vně dutin.

 13. Cibule vypadá jako buňky našeho těla. Výzkum ukazal, že cibulenapomáhá k čištění všech tělesných buněk.Provokují také slzení a tímpročistí epiteliální vrstvu oka. Dalším spolupracovníkem je česnekkterý pomáhá zadarmo odstranitradikálně nebezpečný odpad z těla.