PŘEHLED POUŽITÍ DIAMANTOVÝCH KOTOUČŮ
Download
1 / 2

typ AR-Standard, AR-Super generace 2 - PowerPoint PPT Presentation


  • 74 Views
  • Uploaded on

PŘEHLED POUŽITÍ DIAMANTOVÝCH KOTOUČŮ. typ AR-Standard, AR-Super generace 2 Kotouče AR-Standard jsou určeny pro řezání vyzrálého lehce až středně armovaného betonu , betonových stavebních výrobků a betonové zámkové dlažby.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'typ AR-Standard, AR-Super generace 2' - tanisha-dickerson


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Typ ar standard ar super generace 2

PŘEHLED POUŽITÍ DIAMANTOVÝCH KOTOUČŮ

typ AR-Standard, AR-Super generace 2

Kotouče AR-Standard jsou určeny pro řezání vyzrálého lehce až středně armovaného betonu, betonových stavebních výrobků a betonové zámkové dlažby.

Kotouče AR-Super jsou určeny pro řezání tvrdého vyzrálého středně až silně armovaného betonu a armovaných betonových výrobků. Dále jsou vhodné pro řezání betonových střešních krytin.

Oba typy nejsou vhodné pro řezání abrazivních materiálů !!!

Dodáváno v průměrech 115-500 mm.

typ CA-3 Standard

Kotouče CA-3 Standard jsou určeny pro řezání abrazivních materiálů jako je asfalt, čerstvý beton, cihly a cihlové výrobky, šamot, pískovec, pálené tašky atd.

Dodáváno v průměrech 115-500 mm.

typ TURBO 2009

Kotouče TURBO 2009 jsou určeny pro řezání všech typů přírodního a umělého kamene, jako je mramor, žula, vymývaná betonová dlažba a všude tam, kde je nutno zachovat čistou hranu řezu.

Dodáváno v průměrech 115-350 mm.

typ FLIESE Premium

Kotouče FLIESE PREMIUM jsou určeny pro řezání obkladaček, glazurované dlažby, keramiky a všech materiálů s glazurou. Velmi čistá hrana řezu.

Dodáváno v průměrech 115-350 mm.

typ AR-DUAL

Kotouče AR-DUAL jsou určeny pro řezání asfaltu s betonovým nebo kamenným podkladem v jednom řezu. Velmi vhodné pro řezání chodníků.

Dodáváno v průměrech 300-400 mm.


Typ ar standard ar super generace 2

PŘEHLED POUŽITÍ DIAMANTOVÝCH KOTOUČŮ

typ EC-18 Beton

Kotouče EC-18 Beton jsou určeny pro řezání betonových a rozličných stavebních materiálů jako je betonová dlažba, cihly, zdivo atd.

Dodáváno v průměrech 115-230 mm.

typ EC-21 Beton (laser)

Kotouče EC-21 Beton (laser) jsou určeny pro řezání lehce armovaného betonu a betonových výrobků, dále pak přírodního kamene a betonových střešních krytin.

Dodáváno v průměrech 115-500 mm.

typ EC-31 Asfalt (laser)

Kotouče EC-31 Asfalth (laser) jsou určeny pro řezání abrazivních materiálů jako je asfalt, zdivo, omítka, šamot a cihlové výrobky.

Dodáváno v průměrech 115-450 mm.

typ EC-42.1 Turbo

Kotouče EC-42.1 Turbo jsou určeny pro řezání přírodního a umělého kamene jako je žula, mramor, vymývaná dlažba při zachování čisté hrany řezu.

Dodáváno v průměrech 115,125,230 a 350 mm.

typ EC-110 Fliese

Kotouče EC-110 Fliese jsou určeny pro řezání měkkých a středně tvrdých obkladů a dlažeb s povrchovou glazurou a keramikypři zachování velmi čisté hrany řezu

Dodáváno v průměrech 115-250 mm.