slide1 n.
Download
Skip this Video
Download Presentation
Skrydis

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 13

Skrydis - PowerPoint PPT Presentation


  • 119 Views
  • Uploaded on

Skrydis. Parašė: Roger Dean Kiser. Paveiksliukai: Donald Zolan. PPS Inga. Kartą našlaičių prieglaudoje gyveno mažas berniukas. Jis visuomet svajodavo pakilti į orą ir skristi kaip paukštis. Berniukas niekaip negalėjo suprasti, kodėl negali ir nepajėgia skristi….

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Skrydis' - talia


Download Now An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

Skrydis

Parašė: Roger Dean Kiser

Paveiksliukai: Donald Zolan

PPS Inga

slide2

Kartą našlaičių prieglaudoje gyveno mažas berniukas. Jis visuomet svajodavo pakilti į orą ir skristi kaip paukštis. Berniukas niekaip negalėjo suprasti, kodėl negali ir nepajėgia skristi…

Zoologijos sode būdavo daug didesnių paukščių negu jis, kurie galėjo skristi.

slide3

- Kodėl negaliu aš? - jo vis neapleisdavo panašūs klausimai ir jis stebėdavosi. - Ar kas nors blogai su manimi?

Tame pačiame mieste, tik ne našlaičių prieglaudoje, gyveno ir kitas berniukas. Luošas. Jis visuomet svajodavo pakilti ir vaikščioti, bėgioti kaip kiti maži berniukai ir mergaitės.

- Kodėl negaliu būti kaip jie? - jis galvodavo.

slide4

Vieną dieną mažasis našlaitis, kuris norėjo skristi kaip paukštis, pabėgo iš našlaičių prieglaudos. Jis keliavo prie parko, kur pamatė mažą berniuką, kuris ne vaikščiojo ir ne bėgiojo kaip kiti vaikai, bet sėdėjo vienas smėlio dėžėje. Jis pribėgo prie berniuko ir paklausė, ar jis kada norėjo skristi kaip paukštis.

slide5

Ne, - atsakė šis, - bet, aš manau, kad tai būtų kaip vaikščiojimas ar bėgiojimas.

  • - Tai… labai liūdna, - pasakė mažasis berniukas, norėjęs skristi. Jis nebežinojo ką pridurti ir tepaklausė berniuko, sėdinčio smėlio dėžėje. - Kaip manai, ar mes galėtume būti draugais?

- Žinoma, - sutiko mažasis.

slide6

Mažieji berniukai žaisdavo valandų valandas. Jie statė smėlio pilis ir mėgindavo išgauti kuo juokingesnius garsus lūpomis. Garsus, nuo kurių jie stipriai ir ilgai juokdavosi. Tuomet vargšelio berniuko tėtis ateidavo su vežimėliu pasiimti sūnaus.

slide7

Berniukas, kuris norėjo skristi, kartą pribėgo prie to berniuko tėčio ir pašnibždėjo jam kažką į ausį.

- Tai būtų puiku, - atsakė jam vyras.

slide9

- Tu esi mano vienintelis draugas… Žinai, aš norėčiau turėti tokią galią, kad galėčiau padėti tau pakilti ir eiti kaip kiti maži berniukai ir mergaitės. Bet aš negaliu. Tačiau yra šis tas, ką aš galiu padaryti dėl tavęs.

slide10

Mažasis našlaitis apsisuko aplink save ir liepė savo naujajam draugui įsikibti jam į nugarą. Jis pradėjo bėgti per žolę.

slide11

Bėgo vis greičiau ir greičiau, saugodamas berniuką ant nugaros. Jis vis bėgo per parką greičiau ir stipriau. Bėgo vis stipriau, apkraudamas savo kojas sunkiu darbu. Netrukus per abiejų berniukų veidus prašvilpė vėjas.

slide12

Mažojo berniuko tėtis pradėjo verkti, stebėdamas savo mažąjį vargšelį sūnų, plasnojantį rankomis aukščiau ir žemiau ore, vis šūkaujantį: