slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
PowerPoint Presentation
Download Presentation

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 4

- PowerPoint PPT Presentation


  • 128 Views
  • Uploaded on

Mans Dievs, no sirds Tev slavu dziedu, Jo kur vēl būtu cits tāds Dievs kā Tu? Tev atnesu šo slavas ziedu, Lai tas ar saldu smaržu smaržotu. Uz Tava altāra to nolieku, Lai Tava vārda godu vairotu.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '' - taite


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

Mans Dievs, no sirds Tev slavu dziedu,Jo kur vēl būtu cits tāds Dievs kā Tu?Tev atnesu šo slavas ziedu,Lai tas ar saldu smaržu smaržotu.Uz Tava altāra to nolieku,Lai Tava vārda godu vairotu.

slide2

Velc mani, Debess Tēvs, sev klāt(u) Ar sava Gara spēka maigumu,Lai Tavu svēto, labo prātu Es iemīlu un vienmēr padaru.Lai mana dzīve Tevī plaukst un zied,Un sirds par Tavu mīlestību dzied.

slide3

Cik labi iet pie Tavas rokas Un uzticēties Tavai gādībai!Tad vieglākas kļūst sāpes, mokas,Jo sargs un patvērums Tu esi tai.Nekas man dzīvē mūžam nevar trūkt,Tu dodi vairāk, nekā spēju lūgt.