Velikonoce - PowerPoint PPT Presentation

slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Velikonoce PowerPoint Presentation
play fullscreen
1 / 5
Velikonoce
215 Views
Download Presentation
sydnee-moses
Download Presentation

Velikonoce

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

  1. Velikonoce Proutek se ohýbá,Slepička kokrhá.Dejte ji jísti, Dejte jí píti,Dejte jí semence,Ona snese tři vejce. Skoč panno do vody,Pro ty černé jahody.Proč bych já tam skákala,Své sukýnky máchala,Kde bych si je usušila?

  2. Kropenatá slepičkojaké  mi dáš vajíčko?Jé to bude překvapenínad strakaté přece není S tátou tatar upletupak říkanku popletuděvčata rád vyšlehámna vajíčku si pochutnám.

  3. V ošatce mám vajíčkaco snesla mi slepičkajsou tam krásně malovanénebo pěkné bíléjen si vemte kolednícikteré jsou vám milé. Haló, haló, víte co se stalo?jsou tu přece po roceteplé, jarní VELIKONOCE !!!!!

  4. Maluji, maluji vajíčka,jedno mi ukradla babička.Babičko, proč kradeš?!Protože dám jim vajíčko a dám jim angrešt. Hody, hody, doprovody,do nebe jsou dlouhé schody,ale až nastane čas,výtah tam doveze vás.

  5. Maluji, maluji vajíčka,snesla je teď slepička.Když jich snese dost,přijde k nám i host.To je malý zajíček,má jich plný košíček.Zajíčku, zajíčku,co to máš v tom košíčku?Mám tam vejce malované,od slepičky darované.