ir apdovanojimai n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Olimpijos pradžia PowerPoint Presentation
Download Presentation
Olimpijos pradžia

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 4

Olimpijos pradžia - PowerPoint PPT Presentation


  • 87 Views
  • Uploaded on

2012m. Ir apdovanojimai. Olimpijos pradžia. Karolina Vilčinskaitė 7a kl.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

Olimpijos pradžia


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
ir apdovanojimai

2012m.

Ir apdovanojimai

Olimpijos pradžia

Karolina Vilčinskaitė 7a kl.

olimpijos aidyni prad ia

Olimpinės žaidynės senovės Graikijoje atsirado kaip religinių švenčių dalis. Graikų gyvenimas glaudžiai siejosi su religija, o sportas buvo vienas iš būdų garbinti dievus. Tiksli data, kada pradėtos rengti sporto varžybos dievų garbei, nežinoma. Atskiruose miestuose vykdavo daug vietinių švenčių, o keturiose nacionalinėse dalyvaudavo visos šalies ir kolonijų sportininkai. Įžymiausios žaidynės buvo rengiamos Dzeuso garbei olimpijos mieste. Pirmą kartą olimpinės žaidynės paminėtos 776 m. Iki Kr., tačiau pradėtos rengti veikiausiai kelias šimtais metų ankščiau. Mažiausiai tūkstantį metų jos vyko kas ketverius metus ir truko penkias dienas. Tuo metu visoje Graikijoje buvo skelbiama Šventoji taika – per olimpines žaidynes mėnesiui turėjo būti nutraukiamos visos kovos ir polių ginčai. Dešimtys tūkstančių žiūrovų iš viso graikų pasaulio susiburdavo stebėti žaidynių ir lankė šventyklas. Per šventes vyko mugės, žiūrovus linksmino dainininkai, šokėjai, fokusininkai, rengtos oratorių ir poetų varžytuvės. Olimpinės žaidynės graikams buvo tokios svarbios, kad jie pagal olimpiadas – ketverių metų laikotarpius – skaičiavo istorinius įvykius.

Olimpijos Žaidynių pradžia
apdovanojimai

Šie apdovanojimai yra alyvuogių elektrinės, šaknų skrotelės pagaminti iš lauro lapų, alyvuogių stiklainiuose, gražių puodus ar vazos, vilnos, šilko, lino padaryti į drabužius, US $ 500,000 ir jie gauna pasirinkti, kas jie tuoktis. Jie neturi mokesčius.

Apdovanojimai