m s g b koktu n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
MİS GİBİ KOKTU PowerPoint Presentation
Download Presentation
MİS GİBİ KOKTU

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 10

MİS GİBİ KOKTU - PowerPoint PPT Presentation


  • 233 Views
  • Uploaded on

MİS GİBİ KOKTU. MİS GİBİ NE KOKTU?. GÜZEL BİR YAZ GÜNÜYDU AİLEMLE MAKBULE TEYZEME GİTMİŞTİK . EVE GİRMEDEN BİNANIN KAPISINDAN MİS GİBİ BİR ŞEY KOKUYORDU.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

MİS GİBİ KOKTU


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
m s g b ne koktu
MİS GİBİ NE KOKTU?
  • GÜZEL BİR YAZ GÜNÜYDU AİLEMLE MAKBULE TEYZEME GİTMİŞTİK . EVE GİRMEDEN BİNANIN KAPISINDANMİS GİBİBİR ŞEY KOKUYORDU .
slide3
BU KOKUNUN MAKBULE NTEYZEMDEN GELDİĞİNİ TAHMİN ETTİM . İÇERİ GİRDİĞİMİZDE TAHMİNİM DOĞRU ÇIKTI .ANNEME SÖYLEDİM . EVİMİZE GİTTİM VE ANNEME MAKARNA YAPMASINI İSTEDİM. ANNE HERALDE BENİM BURNUMDA BUGÜN BİRŞEY VAR DEĞİŞİK DEĞİŞİKMİS GİBİKOKULAR ALIYORUM.
mis kokan evler
Mis kokan evler
  • Temizliğe önem veriyor, ama deterjan kokularından da rahatsız oluyorsanız, birbirinden güzel kokan sıvı temizlik malzemelerini keşfedin. Hijyen sağlarken aromaterapiye zemin temizliğinden başlayabilirsiniz.
slide5
Ev işleri arasında en fazla zamanı alan temizlik, işi kolaylaştıran cihaz ve yardımcı malzemeler sayesinde artık daha kısa sürüyor. Üstelik şimdi mis kokulu deterjanlar sayesinde temizlik yaparken aromaterapi bile uygulayabiliyorsunuz.
slide6
Doğaya saygılı, % 100 hijyen sağlayan deterjanlarla artık evinizde çiçek kokuları ile bahar havası ya da egzotik kokular sayesinde sımsıcak yaz havasını keyifle yaşayabilirsiniz.
slide7
İŞİNİZ ÇOK DAHA KOLAYEski yıllara göre günümüzde temizlik yapmak çok daha kolay. Yeni nesil deterjanlar tek sefer de bile zeminleri pırıl pırıl yapabiliyor. Bazıları ise durulamaya gerek kalmadan kuru temizlik sağlıyor. Eğer paspas yapacak kadar zamanınız yoksa sprey deterjanları tercih edebilirsiniz.
slide8
Kirin üstüne direkt sıkmanız ve ıslak bir bezle silmeniz yeterli. Anında hijyen ve temizlik sağlıyor. Cila mı? Bazılarınız belki hatırlamayabilir ama bir zamanlar temizlik sonrası zeminlere cila uygulanıyordu. Üstelik her tip zemin için farklı cila türü seçmeniz, elle ovarak uygulamanız ve parlatmanız gerekirdi.
slide9
Oysa günümüz deterjanları temizlerken cila da uyguluyor ve parlatıyor. Ayrıca işlem sonrası eviniz mis gibi kokuyor.