Niadanie daje moc
Download
1 / 11

?niadanie daje moc - PowerPoint PPT Presentation


  • 102 Views
  • Uploaded on

Śniadanie daje moc. Klasa I a Szkoła Podstawowa Nr 4 Im. Jana Pawła II w Łańcucie.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '?niadanie daje moc' - stash


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Niadanie daje moc

Śniadanie daje moc

Klasa I a

Szkoła Podstawowa Nr 4

Im. Jana Pawła II

w Łańcucie


Niadanie daje moc

Śniadanie to najważniejszy posiłek. U większości z nas dzień wygląda bardzo podobnie. Budzimy się, odwlekamy moment wstania do maksimum, a potem okazuje się, że musimy już pędzić do szkoły, niedojadając lub zapominając o porannym posiłku. Dopiero gdzieś około południa przypomina nam się, że właściwie jesteśmy głodni i pochłaniamy pierwszą lepszą rzecz, która napatoczy się nam, a jest to najczęściej drożdżówka, batonik czy gotowa kanapka ze sklepiku. Zataczamy błędne koło, którego skutkiem niestety mogą być problemy ze zdrowiem, zmęczenie oraz. Takie zachowanie nie sprzyja organizmowi, dlatego chcemy pokazać wraz z dzieciakami z klasy I a, że warto zmienić przyzwyczajenia i zacząć jadać śniadanie przed wyjściem z domu, bogate w warzywa i owoce. W szczególności w porze jesienno-zimowej, gdy organizm jest bardziej narażony na złapanie infekcji oraz na wyziębienie powinniśmy zadbać o to, aby znaleźć czas na śniadanie w porannej krzątaninie.

Poranny posiłek powinien dostarczać nam tyle energii, abyśmy mieli siłę na stawienie czoła nowym obowiązkom i zadaniom..


A tak to si zacz o
A tak to się zaczęło…

Przygotowanie stanowiska pracy to bardzo ważna sprawa

Niadanie daje moc
Wiadomo wszystkim od dawna rzecz to niesłychanie ważna, że gdy dzieci pełne brzuszki mają uśmiechy z twarzyczek nigdy nie znikają