slide1
Download
Skip this Video
Download Presentation
Na predajniach Jara fashion vo Zvolene, Košiciach, Lučenci, Martine, Považskej Bystrici,

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 5

Na predajniach Jara fashion vo Zvolene, Košiciach, Lučenci, Martine, Považskej Bystrici, - PowerPoint PPT Presentation


  • 58 Views
  • Uploaded on

Na predajniach Jara fashion vo Zvolene, Košiciach, Lučenci, Martine, Považskej Bystrici, Dunajskej Strede, Leviciach a Nových Zámkov nájdete kvalitné výrobky firmy.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Na predajniach Jara fashion vo Zvolene, Košiciach, Lučenci, Martine, Považskej Bystrici,' - snowy


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1
Na predajniach Jara fashion vo Zvolene, Košiciach, Lučenci,

Martine, Považskej Bystrici,

Dunajskej Strede, Leviciach a Nových Zámkov nájdete

kvalitné výrobky firmy

slide2
Elegantné športové froté THERMO podkolienky.Vyrobené špeciálnou sendvičovou štruktúrou zabezpečujúcou vysoký komfort nosenia a optimálny teplotný režim nôh aj v náročných klimatických podmienkach.
slide3
Extra kvalitné tenké pánske spoločenské ponožky s predĺženou lýtkovou časťou vyrobené z vyberanej česanej a mercierovanej bavlny. Špeciálny jednovrstvový lem s naprogramovaným tlakom, predĺžená lýtková časť a klasický elegantný dizajn ju predurčujú pre náročných zákazníkov.
slide4
Športové tenké ponožky vyvinuté špeciálne pre bicyklové športy a skateboard so zosilnenou chodidlovou časťou a odvetracou mriežkou. Vyrobené z vyberanej bavlny , PAD hodvábu spracovaného technológiou "AIRJET" a LYCR-y.
slide5
Ponožky sú zhotovené z kvalitných prírodných materiálov a to česanej bavlny alebo strižnej vlny. Tieto dva materiály tvoria, v závislosti od typu, hlavný podiel na ponožke. Bavlna sa vyznačuje hebkosťou, príjemným dotykom a vysokou schopnosťou pohlcovať vlhkosť ale pocit vlhkosti zostáva. Vlákna vlny sú schopné prijať až 18,5% vlhkosti a pritom vlna nie je na pocit vlhká. Táto vlastnosť je zvlášť dôležitá v prípade ponožky uzavretej vo vysokej topánke. Podstatnou výhodou oproti iným materiálom je však schopnosť vlny ukladať vlhkosť do doby odparenia vo svojich vláknach a pritom nemeniť pocit komfort u v ponožke.

Kombináciou týchto dvoch prírodných materiálov so syntetickými hodvábmi z polyamidu, polyesteru alebo polypropylénu, ktoré sa vyznačujú vlastnosťami ako je vysoká pružnosť a odolnosť voči oderu vzniká výrobok, ktorý spája najlepšie vlastnosti jednotlivých materiálov. Toto je konštrukčne realizuje pomocou špeciálne tvarovaného oka pleteniny, ktoré zabezpečuje, že do styku s pokožkou prichádza iba vybraný druh materiálu.

Na zabezpečenie vysokej elasticity ponožky a optimálneho naprogramovania pnutia lemu na ponožke sa používa elastan alebo lycra. Pružný lem je naprogramovaný na minimálny tlak tak aby jemne obopínal nohu a nebránil krvnému obehu.

ad