Gimnazjum im prof moniki gruchmanowej w marklowicach
Download
1 / 15

Gimnazjum im. Prof. Moniki Gruchmanowej w Marklowicach - PowerPoint PPT Presentation


  • 155 Views
  • Uploaded on

Gimnazjum im. Prof. Moniki Gruchmanowej w Marklowicach. Samorząd gminny.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Gimnazjum im. Prof. Moniki Gruchmanowej w Marklowicach' - shino


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

W tej prezentacji chciałybyśmy przedstawić krótko działanie samorządu w naszej gminie Marklowice przez ostatnie 20 lat. Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi mieszkańców Marklowic, wójta, opinii naszych przyjaciół oraz nas samych.


W ciągu ostatnich 20 lat w naszej gminie sporo się zmieniło. Zdecydowanie są to zmiany na lepsze.Powstała Tropikalna Wyspa,Urząd Gminy,gimnazjum,sala sportowa i wiele innych.Aktualnie powstaje u nas ekologiczne, nowoczesne przedszkole.Lecz kiedyś było inaczej…


Marklowice kiedy
MARKLOWICE KIEDYŚ... zmieniło. Zdecydowanie są to zmiany na lepsze.Powstała Tropikalna Wyspa,Urząd Gminy,gimnazjum,sala sportowa i wiele innych.Aktualnie powstaje u nas ekologiczne, nowoczesne przedszkole.Lecz kiedyś było inaczej…

Budynek przed ulicą Wyzwolenia.Aktualnie mieści się tam GCI,zakład fryzjerski oraz apteka.


Marklowice kiedy1
MARKLOWICE KIEDYŚ... zmieniło. Zdecydowanie są to zmiany na lepsze.Powstała Tropikalna Wyspa,Urząd Gminy,gimnazjum,sala sportowa i wiele innych.Aktualnie powstaje u nas ekologiczne, nowoczesne przedszkole.Lecz kiedyś było inaczej…

Studzienka


Opinie mieszka cow marklowic
OPINIE MIESZKAŃCOW MARKLOWIC zmieniło. Zdecydowanie są to zmiany na lepsze.Powstała Tropikalna Wyspa,Urząd Gminy,gimnazjum,sala sportowa i wiele innych.Aktualnie powstaje u nas ekologiczne, nowoczesne przedszkole.Lecz kiedyś było inaczej…

Zapytaliśmy paru osób, co według nich jest najlepszą zmianą w gminie.Zadawaliśmy pytania dzieciom,młodzieży,a także osobom starszym.

Dzieci najbardziej cieszą się z Tropikalnej wyspy,na której często się bawią i spędzają wesoło czas.


Tropikalna Wyspa zmieniło. Zdecydowanie są to zmiany na lepsze.Powstała Tropikalna Wyspa,Urząd Gminy,gimnazjum,sala sportowa i wiele innych.Aktualnie powstaje u nas ekologiczne, nowoczesne przedszkole.Lecz kiedyś było inaczej…Dorośli są bardzo zadowoleni z Tropikalnej Wyspy oraz z nowoczesnego sprzętu w szkołach(rzutniki,tablice interaktywne...)

Jednak największy entuzjazm wzbudza nowe przedszkole,które pomieści więcej dzieci niż poprzednie.


Inne zmiany w gminie
INNE ZMIANY W GMINIE nowoczesnego sprzętu w szkołach(rzutniki,tablice interaktywne...)

W ciągu ostatnich 20 lat jakość życia w Marklowicach jest zdecydowanie wyższa.Powstały nowe zakłady pracy,ilość mieszkańców wzrosła,kursują u nas autobusy,możemy uczyć się w nowoczesnych szkołach.


Rozrywka
ROZRYWKA nowoczesnego sprzętu w szkołach(rzutniki,tablice interaktywne...)

Jeżeli chodzi o rozrywkę,na pierwszym miejscu stoi Tropikalna Wyspa: jest darmowa i ogólnodostępna. Oprócz tego co jakiś czas organizowane są konkursy(na najładniejszy stroik wielkanocny,stajenkę itp.)i turnieje sportowe-biegi,turnieje tenisa stołowego,siatkówki.


Bezpiecze stwo
BEZPIECZEŃSTWO nowoczesnego sprzętu w szkołach(rzutniki,tablice interaktywne...)

Bezpieczeństwo znacznie się poprawiło.W Marklowicach funkcjonuje straż pożarna.Nie słyszy się tu o kradzieżach czy napadach.

Wybudowano chodniki i wszystko jest dobrze oznaczone.W czasie zimy drogi są regularnie odśnieżane.


Wygl d gminy
WYGLĄD GMINY nowoczesnego sprzętu w szkołach(rzutniki,tablice interaktywne...)

W naszej gminie jest naprawdę pięknie.Odremontowano wiele budynków,przystanków.Wszędzie nasze oczy cieszą różnokolorowe kwiaty i drzewa.


Sport
SPORT nowoczesnego sprzętu w szkołach(rzutniki,tablice interaktywne...)

W Marklowicach wiele zrobiono dla sportu.Wybudowano Salę Sportową,boiska przy szkołach.Oprócz tego działają u nas dwa kluby: piłkarski-Polonia Marklowice oraz UMKS-biegi na nartorolkach.


W sk ad zespo u projektowego wchodz
W skład Zespołu Projektowego wchodzą… nowoczesnego sprzętu w szkołach(rzutniki,tablice interaktywne...)

Dobrawa Radecka

Weronika Gojny

Paulina Stachulik

Aleksandra Tomiczek

Magdalena Gonsior

Natalia Musiał

Gimnazjum w Marklowicach

Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


ad