slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
KA 6 - Snížit dopady očekávané globální klimatické změny a extrémních meteorologických jevů PowerPoint Presentation
Download Presentation
KA 6 - Snížit dopady očekávané globální klimatické změny a extrémních meteorologických jevů

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 2

KA 6 - Snížit dopady očekávané globální klimatické změny a extrémních meteorologických jevů - PowerPoint PPT Presentation


  • 78 Views
  • Uploaded on

KA 6 - Snížit dopady očekávané globální klimatické změny a extrémních meteorologických jevů. Pracovní jednání expertní skupiny 14.1.2010, IFER, Jílové u Prahy. Prohlášení ES KA6 pro KA11 a KR.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'KA 6 - Snížit dopady očekávané globální klimatické změny a extrémních meteorologických jevů' - shada


Download Now An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

KA 6 - Snížit dopady očekávané globální klimatické změnya extrémních meteorologických jevů

Pracovní jednání expertní skupiny

14.1.2010, IFER, Jílové u Prahy

slide2

Prohlášení ES KA6 pro KA11 a KR

Ve vazbě na realizační projekt předložený koordinační radě NLP II expertní skupinou KA11 se účastníci ES KA6 shodli na tom, že zásadní snížení stavu spárkaté zvěře je nezbytnou podmínkou pro úspěšné naplnění opatření opatření 6.1, 6.3, 6.5, 6.6 , 6.8 a 6.9.

Nezbytným prvním krokem je urychlená novelizace vyhlášky č. 553/2004 Sb., o podmínkách, vzoru a bližších pokynech vypracování plánu mysliveckého hospodaření v honitbě tak, aby výše odlovu byla stanovována výhradně podle míry negativního ovlivňování lesního ekosystému dle metodiky vypracované UHÚL, doporučené KR NLP.

Dále je nezbytná urychlená malá novela zákona o myslivosti č. 449/2001 Sb., která zajistí fungování nového způsobu plánování v praxi.