Pr myslov detektory kov
Download
1 / 8

Průmyslové detektory kovů - PowerPoint PPT Presentation


  • 207 Views
  • Uploaded on

Průmyslové detektory kovů. tel/fax : 02/868 818 58 mobil : 0606 616 712 e-mail : [email protected] 182 00 Praha 8, Černého 429. Ing. Jaroslav Špičák. A.S.V.D. AF 103. 5990,- Kč.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Průmyslové detektory kovů' - sawyer


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Pr myslov detektory kov
Průmyslové detektory kovů

  • tel/fax: 02/868 818 58

  • mobil: 0606 616 712

  • e-mail: [email protected]

  • 182 00 Praha 8, Černého 429

Ing. Jaroslav Špičák

A.S.V.D.


Af 103
AF 103

5990,- Kč

Nejjednodušším přístrojem je typ AF 103. Cívka je 15 cm vodotěsná. Je vhodný pro hledání kovů pod omítkou, pro veterináře ke kontrole spolknutých kovových předmětů zvířaty, pro osobní kontroly bezpečnostními a ochrannými službami. Napájen je 9ti voltovou baterií. Detekuje všechny kovy. Má audio výstup s konektorem pro sluchátka.


AF 175

7800,- Kč

Přístroj je určen především pro bezpečnostní a ochranné služby. Je velmi lehký - hmotnost vč. baterie 375 gramů. Délka přístroje - 385 mm. Napájení 9ti voltovou baterií, umožňující až 40 hodin provozu. Tělo přístroje je z odolného plastu ABS.

Indikace optická ( LED ) i akustická

Jako volitelné příslušenství NiCd s nabíječkou.


AF 109 ( V&C )

9950,- Kč

Tento přístroj je nejrozšířenějším z průmyslových detektorů. Je ideální pro stav.firmy, elektrikáře, instalatéry apod.. Má robusní konstrukci, 25 cm vodotěsnou cívku a detekuje všechny kovy bez rozlišení jejich materiálu. Má vestavěný reproduktor a výstup pro sluchátka. AF 109 má prodlouženou rukojeť pro hledání pod zemí a ve stropech. Provedení V&C má krátkou rukojeť pro hledání ve stěnách a zdech. Parametry obou přístrojů jsou shodné. Vzhledem k velikosti cívky (čím větší cívka, tím větší dosah ) má dobrý hloubkový dosah. Je to nejpoužívanější typ detektoru.


AF 350

21900,- Kč

Profesionálním přístrojem vhodným pro skutečně spolehlivou detekci s dostatečným hloubkovým dosahem a vybavením je typ AF 350. Je to přístroj s potlačenou diskriminací - nerozlišuje druhy materiálu. Používání přístroje je velmi jednoduché. Má 3 stupně citlivosti detekce a ručičkový intenzimetr. Vzhledem k vybavení cívkou typu Deep Scan 950, má velmi dobrý hloubkový dosah a to až do cca 1metru dle velikosti předmětu. Samozřejmostí je „pinpoint“, přesné určení místa detekovaného předmětu. Je dodáván ve dvou provedeních. S dlouhou rukojetí nebo s krátkým držadlem. Skutečně velmi kvalitní a výkonný přístroj který Vás nezklame.


TM 808

33 600,- Kč

Speciální detektorem pro hloubkové hledání je typ TM 808. Má dva hledací režimy, „Metall mode“ a „Cave mode“. V režimu hledání kovů detekuje kovy až do hloubky 6 metrů. To platí pouze pro velké předměty jako karoserie aut, trupy letadel atd.. Předmět velikosti kanistru najde do hloubky 2,5 metru. Určuje železné i neželezné kovy, má ručičkový intenzimetr. V režimu hledání jeskyní pak detekuje podzemní prostory jako jeskyně, chodby, štoly, kanalizační stoky atd.. Pro takto extrémní hloubky má jako jediný detektor dvě cívky, horizontální a vertikální.


Pcl 600
PCL 600

25 200,- Kč

Novinka roku 2001 a jediný přístroj své kategorie, který umí sledovat pouze jedno označené potrubí, el.vedení, armaturu atd. ve změti ostatních kovových předmětů. Umí sledovat i průběh nekovových potrubí ( za spec. podmínek ). Sada obsahuje vysílač a přijímač. Přijímač nereaguje na jiné než označené vedení. Vysílač označí sledovanou linii a přijímač sleduje její průběh. Má velmi dobrý hloubkový dosah a to až do cca 160-180 cm. Souprava je v praktickém kufříku, který slouží v případě klasického induktivního vyhledávání jako vysílací anténa. Provoz je velmi jednoduchý a spolehlivý. Napájení je 9ti voltovými bateriemi, které umožní až 20ti hodinový provoz. Tento špičkový výrobek dodává pouze naše firma.


V tomto přehledu jsou uvedeny pouze základní charakteristiky přístrojů. Popis vlastností je (vyjma typu PCL 600 ) pro rozhodnutí o vhodnosti zřejmě dostačující. Pokud Vás zaujal typ PCL 600, zašleme Vám více podrobnějších informací, které z hlediska objemu dat není možno uvádět v této nabídce. V případě speciálních požadavků, kterým žádný z uvedených typů nevyhovuje, umíme postavit přístroj dle vašich požadavků. Mimo uvedené průmyslové detektory nabízíme dalších 22 typů detektorů pro Hobby a Profi hledání vč. přístrojů pro potápění až do hloubky 30 m pod vodou.

Dodací podmínky:

Na všechny detektory se vztahuje roční záruční lhůta. Součástí dodávky je návod k obsluze v českém jazyce. Pozáruční servis je zajištěn. V případě, že požadovaný typ není na skladě, je dodávka realizována nejpozději do 14 ti dnů.

Platební podmínky

Při zasílání na dobírku přiúčtujeme poštovné, balné se neúčtuje. Ceny jsou uvedeny bez 22% DPH. Při odběru více kusů, ceny individuálně dohodou. Prodávající je plátce DPH.

Děkujeme za Váš zájem těšíme se na další spolupráci

ing.Jaroslav Špičák


ad