PARDUOTANTYSIS
Download
1 / 3

DIRIGUOJANTYSIS - PowerPoint PPT Presentation


  • 56 Views
  • Uploaded on

PARDUOTANTYSIS

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'DIRIGUOJANTYSIS' - sawyer


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Diriguojantysis

PARDUOTANTYSIS

Panaudojant parduodantįjį vadovavimo stilių, taip , kaip ir diriguojantįjį, - vadovas pats priima reikalingus sprendimus , bet vietoj to, kad paprasčiausiai su jais supažindintų grupę, tikėdamasis, kad sprendimais bus sekam, vadovas stengiasi pasiekti, kad grupė pripažintų jo sprendimus.

KONSULTUOJANTYSIS

Panaudojant konsultuojantįjį vadovavimo stilių, vadovas nepriima savo sprendimų tol, kol grupei nėra pristatęs iškilusios problemos ir nėra išklausęs kol nuomonės

DIRIGUOJANTYSIS

Kai vadovaspanaudojadiriguojantįjį stilių, jis pats vienas priima sprendimus ir apie juos informuoja darbuotojų grupę, kuri darbą atlieka pagal vadovo nurodymus

DELEGUOJANTYSIS

Jei vadovas panaudoja deleguojantįjį vadovavimo stilių, jis leidžia grupei pačiai priimti būtinus sprendimus. Vadovo užduotis – problemą apibrėžti ir nustatyti rėmus, kurie yra svarbūs problemos sprendimui.


ad