slide1
Download
Skip this Video
Download Presentation
Шкідливим звичкам немає місця серед нас

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 8

Шкідливим звичкам немає місця серед нас - PowerPoint PPT Presentation


  • 208 Views
  • Uploaded on

Шкідливим звичкам немає місця серед нас. Проект коррекційно-аналітичної групи «Я-за корисні звички ». Підготували : ВакулаЛ.І ., Горохова І.Ю., Зайцева С.В.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Шкідливим звичкам немає місця серед нас' - rooney-carpenter


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

Шкідливим звичкам немає місця серед нас

Проект коррекційно-аналітичної групи «Я-за корисні звички»

Підготували:

ВакулаЛ.І.,

Горохова І.Ю.,

Зайцева С.В.

slide2
Мета проекту:оволодіння учнями активними,відповідно до віку знаннями,а також формування здорових установок і навичок відповідальної поведінки,що знижують імовірність прилучення до вживання тютюну,алкоголю і інших речовин . Сприяти формуванню особистісної і соціальної компетентності дітей для зниження ризику інфікування ВІЛ.Завдання проекту:1)надати дітям активну,відповідно до віку інформацію про тютюн і алкоголь;сприяти збільшенню знань учнів шляхом обговорення проблем;2)вчити дітей краще розуміти самих себе і критично ставитися до власної поведінки;3)вчити дітей ефективно спілкуватися,сприяти прагненню дітей зрозуміти оточуючих і аналізувати свої стосунки з ними;4)вчити робити здоровий вибір і приймати адекватні рішення;5)формувати загальні уявлення про інфекційне захворювання;6)розвивати гігієнічно доцільні поведінкові навички;7)формувати толерантне ставлення до хворихОчікуванні результати:учні знатимуть про переваги здорового способу життя й негативний вплив на людський організм шкідливих звичок ;учні вмітимуть оцінювати різноманітні джерела інформації про проблему та критично ставитись до власних дій і вчинків.
slide3
Були проведені опитування батьків учнів 3-А,4-А і 4-Б класів. Усього 67 батьків . У таблиці наведені дані (%) про ставлення батьків до шкідливих речовин взагалі.

ОПИТУВАННЯ БАТЬКІВ

Результати показали,що батькам ця проблема не байдужа. Вони позитивно ставляться до реалізації цих завдань і до створення в школі превентивних заходів.

slide4
ОПИТУВАННЯ УЧНІВ

Опитування було проведено у вересні (пре-тест ) серед учнів 3-А , 4-А, 4-Б класів. Усього 69 учнів.

Пост- тест буде проходити після закінчення проектів у січні місяці. Також пройде аналіз двох опитувань.

slide5
УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ:

Учні 3-А класу-класний керівник Вакула Л.І.

Тема проекту: «Геть паління! Ми-здорове

Покоління!»

Учні 4-А класу-класний керівник Горохова І.Ю.

Тема проекту: « Ні- наркотикам! »

Учні 4-Б класу-класний керівник Зайцева С.В.

Тема проекту: «Алкоголь – це небезпечно!»

slide6
Назва проекту: «Геть паління! Ми-здорове покоління!»

Даний проект проводиться з учнями 3-А класу

Термін реалізації:жовтень-грудень 2013 року

Мета проекту:формування навичок здорового способу життя,негативного

ставлення до куріння.

Основні задачи:вчити дітей аналізувати негативні вчинки людей,робити

висновки для себе;розвивати творчі здібності учнів;реалізувати право

школяра на вільне висловлювання,провести заходи по пропаганді здорового

способу життя.

І етап-підготовчий.

-створення ініціативної групи;підбір матеріалів про здоровий спосіб життя;поширення інформації серед учнів;проведення анкетування серед учнів 3-А класу.

ІІ етап-основний етап.

-проведення позакласних заходів на тему профілактики шкідливих звичок;

-проведення виставки малюнків «Ми-за здоровий спосіб життя!»;

-випуск інформаційних буклетів «Ні-палінню!»;

-веселі старти «Спорт проти паління!»,акція «Краще цукерка,ніж цигарка1».

ІІІ етап-заключний.Очикувані результати: сформування

негативного ставлення до тютюнопаління;створення

умов для пропаганди здорового способу життя ;

розширення знань дітей щодо здорового способу життя,

про негативний вплив на

людський організм такої

шкідливої звички ,як

куріння.

slide7
Назва проекту: «Ні-наркотикам!»Проект для учнів 4-А класуТермін реалізації:вересень-грудень 2013 рокуМета проекту:запобігти наркоманіі,пропагуючи здоровий спосіб життя;сприяти позбавленню в дітях шкідливих для них звичок.Основні задачи:дослідити ставлення дітей до наркоманії;провести опитування школярів про їхню оцінку наркоманії як суспільного явища;формувати загальне уявлення про шкідливий вплив наркотичних речовин;пропагувати заборону наркотиків і дотримання здорового способу життя; організувати та провести заходи,спрямовані на вирішення проблеми.Очикувані результати:учні знатимуть про переваги здорового способу життя й негативний вплив на організм наркотиків; учні вмітимуть оцінювати джерела інформації про проблему,ставитись до власних дій і вчинків.І етап-підготовчий.Збір необхідної інформації.Зміст:вибір та обговорення теми;теоретична підготовка учасників;розподіл дітей на групи ознайомлення з метою проекта; визначення часу;проведення анкетування учнів, необхідних заходів з метою зацікавленості учнів проектом;збір інформації; накопичення матеріалів;вивчення проблеми за матеріалами преси,інтернету.ІІетап-планування діяльності.Зміст:узагальнення зібраного матеріалу;розподіл обов’язків;аналіз інформації,планування подальшої діяльності;розробка буклета «Корисні звички-так!»;робота над портфоліо «Здорова людина»;розробка презентації групи дітей «Ні-наркотикам!»;розробки учнями міні-проектів;творчі конкурси;гра «Мрії на майбутнє».ІІІ етап-презентація результатів діяльності.Презентаціїї результатів діяльності перед учнями класу.Вибір учнями шляхів вирішення проблеми.
slide8
Тема проекту: « Алкоголь-це небезпечно»Проект для учнів 4-Б класуТермін реалізаціїї-вересень-грудень 2013 рокуМета проекту:виховувати негативне ставлення до алкоголю;розширити знання про згубну дію даної звички на організм людини;розвивати здібність до самоаналізу та спостереження;виховувати здоровий спосіб життя.Основні задачи:розвити вміння і навички щодо свідомого вибору здорового способу життя;довести руйнівну дію алкоголя на організм людини;розвити навички дослідницької роботи,уміти висловлювати власну думку.Очикувані результати:розвиток почуття відповідальності за свої дії,набуття учнями навичок дослідника,усвідомлене ведення здорового способу життя.І етап-підготовчий.Зміст:створення груп учнів для роботи;визначення завдань групам;ознайомлення з темою, метою, основними завданнями проекту;збір інформаціїї з різних джерел.ІІ етап-планування діяльності.Вирішення проблеми.Зміст:обговорення,аналіз,систематизація зібраного матеріалу,відбір матеріалу; вікторини, гра «Храм здоров’я»,кросворди, рольові ігри, конкурс «Антиреклама-двигун дії»,презентація «Життя без алкоголю» .ІІІ етап-презентації результатів діяльності.Зміст:презентаціїї проводяться перед учнями класу,перед батьками;узагальнення отриманого досвіду.
ad