slide1
Download
Skip this Video
Download Presentation
Двигун внутрішнього згорання

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 13

Двигун внутрішнього згорання - PowerPoint PPT Presentation


 • 429 Views
 • Uploaded on

Двигун внутрішнього згорання. Презентацію підготували: Гришко Микола, Бабіч Руслан, Сохатюк Тарас 8-Б клас Запорізької гімназії № 31 2010 – 2011 н.р. Історія двигуна внутрішнього згоряння(ДВЗ) Двигун Христіана Гюйгенса.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Двигун внутрішнього згорання' - raymond-rosario


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

Двигун внутрішнього згорання

Презентацію підготували: Гришко Микола, Бабіч Руслан, Сохатюк Тарас

8-Б клас Запорізької гімназії № 31

2010 – 2011 н.р.

slide2
Історія двигуна внутрішнього згоряння(ДВЗ)Двигун Христіана Гюйгенса
 • Перша спроба створити ДВЗ була здійснена Хрістіаном Гюйгенсом у 1680 році.Паливом мав бути порох, а сама ідея прийшла від артилерійської зброї.Його послідовник Дени Папен намагався побудувати цей двигун, та його спроби були марні.
slide3
Двигун Етьена Ленуара
 • У 1860 році французький механік Етьен Ленуар побудував перший двухтактний ДВЗ з електричними свічками запалювання, який працював на вугольному газі.У 1863 році Ленуар доробляє двигун і тепер він працює на нафтовому паливі і має примітивний карбюратор.
slide4
Двигун Ойгена Лангена і Николауса Августа Отто
 • Двигун Етьена Ленуара був удосконалений у 1866 році німецькими інженерами Ойгнем Лангеном і Николаусом Отто.З часом у 1876 році Отто винайшов перший успішний чотирьохтактний двигун, відомий як Цикл Отто.
slide5
Двигун Даймлера Готтліба та Вільгельма Майбаха
 • У 1885 році був збудований прототип сучасного ДВЗ двума інженерами Д. Готтлибом та В. Майбахом.Від інших він відрізнявся тим що вертикальні циліндри і з бензином який вводиться через карбюратор.
 • Також їх творінням був перший мотоцикл.
slide6
Двигун внутрішнього згорання

Це тип двигуна, теплова машина, в якій хімічна енергія палива, що згоряє в робочій зоні, перетворюється в механічну роботу.

slide7
Будова карбюраторного двигуна

1. повітроочисник

2. карбюратор

3. паливний бак

4. паливотрубопровід

5. розпилене паливо

6. впускний клапан

7. свіча запалювання

8. камера спалювання

9. випускний клапан

10. циліндр

11. поршень

slide8
Перетворення енергія в двигуні(ККД)

Робочий цикл чотиритактного карбюраторного двигуна.

 • Впуск
 • Стискання
 • Рабочийхід
 • Випуск
slide9
1. Такт впуску.

Під час обертання колінчастого вала поршень рухається від ВМТ(Верхня мертва точка ) до НМТ (нижня мертва точка), над ним у циліндрі створюється розрідження, під впливом якого пальна суміш, приготовлена в карбюраторі, по впускному трубопроводу надходить у циліндр. Там вона перемішується з газами, що залишилися від попереднього циклу і утворює так звану робочу силу.

slide10
2. Такт стиску.

При дальшому обертанні колінчастого вала поршень рухається від НМТ до ВМТ. У цей час обидва клапани закриті, робоча суміш стискається, температура і тиск суміші зростають. У кінці такту стиску температура у циліндрі підвищується до 300 - 400˚С, а тиск становить близько 8 - 12 кгс/см².

slide11
3. Такт розширення, або робочий хід.

В кінці такту стиску, коли поршень переміщується до ВМТ, робоча суміш запалюється електричною іскрою, яка проскакує між електродами запальної свічки. Температура газів при цьому підвищується до 2200 - 2500˚С, а тиск до 25 – 30 кгс/см ². Під дією такого високого тиску в циліндрі поршень з великою силою переміщується до НМТ

slide12
4. Такт випуску.

Поршень рухається від НМТ до ВМТ. Відпрацьовані гази через випускний отвір у головці і випускний трубопровід виштовхуються поршнем з циліндра в атмосферу. Температура відпрацьованих газів становить 700 - 800˚С, а тиск 1,05 – 1,15 кгс/см². При дальшому обертанні колінчатого вала робочий процес двигуна повторюється.

slide13
Коефіцієнт корисної дії

10 % - втрата при терті

25 % - корисна робота

25 % - виходить з переробленими газами

40 % - втрата з охолодженою водою

ad