20 josef dok zal faraonovi vylo it jeho sny
Download
1 / 13

20. Josef dokázal faraonovi vyložit jeho sny - PowerPoint PPT Presentation


  • 76 Views
  • Uploaded on

20. Josef dokázal faraonovi vyložit jeho sny. Hospodine, můj Pane, neopouštěj mě. Pomoz mi. Stůj při mě. ???. Mohl by jsi mi říci co ten sen znamená pro mě nebo naši zemi?.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '20. Josef dokázal faraonovi vyložit jeho sny' - randy


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript


??? při mě.Oba sny mají stejný smysl. sedm tučných krav znamená sedm úrodných let. Vyhublé krávy zase sedm let velkého hladu a nouze, které zničí celé tvé království.


Vaše Výsosti, smím navrhnout, co byste měl udělat? sedm úrodných let. Vyhublé krávy zase sedm let velkého hladu a nouze, které zničí celé tvé království.


Vyberte jednoho z mužů a stanovte ho správcem nad zásobami potravin. Vystavte sýpky a během úrodných let se bude skladovat nadbytek obilí. Po sedmi letech, kdy nastane hlad, budete prodávat obilí, těm, kteří budou potřebovat.
Josef dostal dar vykládat sny ne pro vytahování, ale pro ochranu faraona a jeho lidu. I ty máš jistě spoustu darů a schopností, kterými můžeš posloužit druhým. Pomáháš těmito dary ostatním nebo se jen vytahuješ, že jsi nejlepší?

Úkol:


Bonus pro dosp l
Bonus pro dospělé ochranu faraona a jeho lidu. I ty máš jistě spoustu darů a schopností, kterými můžeš posloužit druhým. Pomáháš těmito dary ostatním nebo se jen vytahuješ, že jsi nejlepší?

Josef se učil pokoře celou dobu v Egyptě.

Ježíš o sobě říká:

„Vezměte na sebe mé jho a učte se ode mne, neboť jsem tichý a pokorného srdce: a naleznete odpočinutí svým duším.“

Mt 11,29

Jak vnímám tato slova?

Umím odpočívat v Ježíšově srdci?


Mskokatolick farnost hnojn k leden 2014 www farnost hnojnik cz

Římskokatolická farnost Hnojník ochranu faraona a jeho lidu. I ty máš jistě spoustu darů a schopností, kterými můžeš posloužit druhým. Pomáháš těmito dary ostatním nebo se jen vytahuješ, že jsi nejlepší?leden 2014www.farnost-hnojnik.cz

Pro vnitřní potřebu farnosti


ad