dzie zdrowego niadania n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Dzień Zdrowego Śniadania PowerPoint Presentation
Download Presentation
Dzień Zdrowego Śniadania

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 10

Dzień Zdrowego Śniadania - PowerPoint PPT Presentation


  • 137 Views
  • Uploaded on

Dzień Zdrowego Śniadania. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu Klasa IV a. Dzień Zdrowego Śniadania. Uznaliśmy, że nazwiemy go NASZYM SUPERŚNIADANIEM, ale to dlatego, że jesteśmy w czwartej klasie i absolutnie sami przygotujemy to SUPERŚNIADANIE, które DA NAM MOC.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

Dzień Zdrowego Śniadania


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
dzie zdrowego niadania

Dzień Zdrowego Śniadania

Szkoła Podstawowa

im. Bolesława Chrobrego

w Nowogrodźcu

Klasa IV a

dzie zdrowego niadania1
Dzień Zdrowego Śniadania.

Uznaliśmy, że nazwiemy go NASZYM SUPERŚNIADANIEM, ale to dlatego, że jesteśmy w czwartej klasie i absolutnie sami przygotujemy to SUPERŚNIADANIE, które DA NAM MOC.

wystrza owe niadanka
Wystrzałowe śniadanka

Zaczynamy od przeglądu produktów i gazetki, na której od początku roku szkolnego czytamy o „Wystrzałowych śniadankach” z mocą witamin i minerałów potrzebnych naszemu organizmowi, żeby się prawidłowo rozwijać, szybko rosnąć i sprawnie myśleć.

slide4
A teraz do dzieła. Najpierw kolejka do kranu i porządne mycie rąk, bo jak mamy przygotować posiłek, to musi być pyszny również dlatego, że zachowaliśmy wszystkie zasady higieny.
slide5
A teraz mycie warzyw i owoców. Przecież to takie fantastyczne, zrobić sobie kanapkę , ale mama zawsze się spieszy i boi się, że nie potrafimy kroić warzyw. Otóż sprawa zostaje załatwiona sprawnie, a najwięcej przy kuchni pracuje Witek. Uwielbia pomagać mamie w kuchni, co widać było podczas naszej pracy.
slide6

Dziewczynki potrafią zdziałać w kuchni cuda. Myją warzywa i owoce, kroją je, układająna tacach. To jest fantastyczna zabawa, która służy naszemu zdrowiu.

slide7
A kiedy wszystko już było gotowe, zabraliśmy się do komponowania własnych kanapkowych kanapek smakowych.

Kanapki muszą się uśmiechać nie tylko witaminkami, ale także z samej kanapki mogą słać uśmiech, tym bardziej, że jest paprykowy. Takie uśmiechnięte mają największe wzięcie. Artyści uwielbiają jeść te własnoręcznie skomponowane „Kanapki namalowane” . One smakują najbardziej. Te, które mają najwięcej witaminek, są najlepsze. Takich kompozycji było najwięcej. Zawierały wszystkie składniki na szybki wzrost, błyskawiczne logiczne myślenie i kolekcjonowanie szóstek w szkolnych dziennikach ze wszystkich przedmiotów. Przecież o to chodzi, żebyśmy byli najwspanialsi.

zamiast s odyczy zjadamy jab ka bo one sprawi e b dziemy zdrowi przystojni i bardzo m drzy
Zamiast słodyczy zjadamy jabłka, bo one sprawią, że będziemy zdrowi, przystojni i bardzo mądrzy.
a teraz zabawa w budowanie mlecznej wie y ona jest samym zdrowiem
A teraz zabawa w budowanie mlecznej wieży. Ona jest samym zdrowiem…

Na koniec porządki. Zrobili je chłopcy, ponieważ pracą należy się dzielić. Po śniadaniu zostały wypieki na naszych twarzach, dużo wrażeń i energii na cały dzień oraz pełne witaminek brzuszki. Podobało nam się to nasze wspólne SUPERŚNIADANIE.