1 / 6

“VIDEVIK”

TEGELASED. “VIDEVIK”. Emily Seth Billy Vana Quil Renee Jane Demetri Felix Bree Riley. Bella Swan Charlie Swan Edward Cullen Alice Cullen Jasper Cullen Carlisle Cullen Esme Cullen Rosalie Cullen Emmet Cullen Victoria Jacob Black Sam Embry Quil Jared Leah.

pia
Download Presentation

“VIDEVIK”

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. Content is provided to you AS IS for your information and personal use only. Download presentation by click this link. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server. During download, if you can't get a presentation, the file might be deleted by the publisher.

E N D

Presentation Transcript


  1. TEGELASED “VIDEVIK” Emily Seth Billy Vana Quil Renee Jane Demetri Felix Bree Riley BellaSwan Charlie Swan Edward Cullen Alice Cullen JasperCullen CarlisleCullen EsmeCullen RosalieCullen Emmet Cullen Victoria Jacob Black Sam Embry Quil Jared Leah

  2. SISSEJUHATUS Isabella Swan kolib päikeselisest Phoenixist süngesse Forksi linnakesse isa juurde. Forksi keskkoolis kohtub ta salapärase võluva Edward Culleniga ning tema elu võtab ülipõneva ja hirmutava pöörde. Portselanheleda naha, kuldsete silmade, lummava hääle ja üleloomulike annetega Edward on ühtaegu vastupandamatu ja läbinähtamatu. Kuni tänaseni on tal õnnestunud oma tõelist loomust varjata, aga Bella võtab nõuks tema tumedale saladusele jälile jõuda. Bella aga ei mõista, et mida rohkem ta Edwardisse kiindub, seda rohkem riskib ta nii enda kui ka oma lähedaste turvalisusega. Ja nüüd võib olla hilja ümber mõelda…     Kolm asja on aga kindlad. Esiteks, Edward on vampiir. Teiseks, ta januneb Bella vere järele. Ja kolmandaks, Bella on tingimusteta ja pöördumatult temasse armunud.

  3. AUTORIST 1) Sünninimi Stephenie Morgan 2) Sündinud 24. detsembril 1973 Hartfordis. 3) Lõpetas Bringham Youngi ülikooli bakalaureuse kraadiga inglise kirjanduses. 4) Elab praegu Arizonas. 5) Ameerika Ühendriikide kirjanik.

  4. PEATEGELASTEST Bella Swan – Ta on armunud Edwardisse. Tahab saada vampiiriks. Edward Cullen – Vampiir, suudab lugeda teiste mõtteid, välja arvatud Bella omi. Jasper Cullen – Vampiir, suudab tajuda teiste emotsioone. Armastab Alice’it . Emmet Cullen – Vampiir, kes on hästi tugev. Ta armastab Rosalied. Rosalie Cullen – Vampiir, kes on väga ilus. Talle ei meeldi olla vampiir. Armastab Emmetit. Alice Cullen – Vampiir, kes näeb ette tulevikku. Armastab Jasperit, Bellaga väga hea sõber. Jacob black – Libahunt, Bella parim sõber. Jacobile meeldib Bella.

  5. “VIDEVIKU” SAAGA JÄRJED ESIMENE RAAMAT – “VIDEVIK” TEINE RAAMAT – “NOORKUU” KOLMAS RAAMAT – “PÄIKESEVARJUTUS” NELJAS RAAMAT – “KOIDUKUMA”

  6. AITÄH VAATAMAST ! KOOSTASID Kristiina Orgusaar Gesiine Tiko Võhma Gümnaasium 7.klass

More Related