festivalis afrodit l.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Festivalis „ AFRODITĖ“ PowerPoint Presentation
Download Presentation
Festivalis „ AFRODITĖ“

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 19

Festivalis „ AFRODITĖ“ - PowerPoint PPT Presentation


 • 231 Views
 • Uploaded on

Festivalis „ AFRODITĖ“. Renginio įgyvendinimo laikas: 2011 metų ruduo arba 2012 metų žiema. . Renginio vieta: derinimo stadijoje. Į renginį įleidžiami asmenys nuo 18 metų. Trumpas renginio aprašymas:.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Festivalis „ AFRODITĖ“' - paul


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
festivalis afrodit
Festivalis

„ AFRODITĖ“

slide2

Renginio įgyvendinimo laikas:

2011 metų ruduo

arba 2012 metų žiema.

Renginio vieta:

derinimo stadijoje

Į renginį įleidžiami asmenys nuo 18 metų.

slide3

Trumpas renginio aprašymas:

Renginys bus įgyvendintas parodos – festivalio principu. Pirmus metus jis truks tris dienas. Prasidės ketvirtadienį ir baigsis šeštadienį. Pirmą dieną vyks ramesnė programa, - kino peržiūros, edukacinės programos. Antrą dieną vyks erotikos šou programos su naktine diskoteka. Trečią dieną erotikos šou programos su pagrindiniu festivalio pasirodymu, „vinimi“ ir triukšmingu DJ vakarėliu. Nuo pat pirmos festivalio dienos bus kuriama intriga, kuri atsiskleis tik paskutinę renginio dieną. Visas tris dienas vyks erotikos prekių, grožio salonų, pažinčių tinklalapių, žurnalų moterims ir vyrams bei kitokių prekių ir paslaugų paroda bei mugė.

Lankytojams durys atsidarys nuo 15 ir užsidarys 2.00 val. Žiūrovai įsigys bilietą, kurio kaina nuo 10 iki 30 litų, priklausomai nuo dienos, ir galės praleisti renginio vietoje visą dieną. Renginio vietoje veiks restoranas, bus įkurtos poilsio zonos.

Paskaitas ir lekcijas skaitys fotografijos, televizijos ir kino kritikai, žurnalistai, menininkai.

slide4

Pagrindiniai renginio tikslai:

 • Per meno prizmę lavinti Lietuvos žiūrovų estetinį erotikos supratimą, raginti žvelgti į erotiką, seksą ne kaip į kažką bjauraus ir uždrausto, bet kaip į neatsiejamus žmogaus egzistencijos dalykus, sąlygojančius pilnavertę, laimingą žmogaus būtį, natūralų meilės ir jos išraiškos poreikį.
 • Ugdyti ir lavinti žmonių, ypatingai jaunimo, toleranciją, pagarbą kitai lyčiai, rasei, neatsižvelgiant į žmogaus išvaizdą, pažiūras, seksualinę orientaciją.
 • Parodyti erotikos, kaip meninės, estetinės raiškos priemonės kelią į kultūrą, - kiną, teatrą, muziką, kitas meninės raiškos sritis.
 • Supažindinti su meniniais projektais, kur erotika ir jausmai pasitelkiami kaip meninė priemonė, o ne vulgarus fizinis veiksmas.
slide5

Pagrindiniai renginio uždaviniai:

 • Surengti kino peržiūras, kurių metu žinomi kino kritikai ir kultūrologai supažindins kino mėgėjus su erotikos tendencijomis kine, pristatyti žinomų Lietuvos menininkų projektus susijusius su erotika, meile, vyru ir moterimi.
 • Pristatyti Lietuvos publikai teatralizuotas erotines šou programas iš Lietuvos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Latvijos, Lenkijos ir kitų šalių.

Projekto tęstinumas:

Festivalis bus kasmetinis renginys. Kiekvienais metais jis supažindins Lietuvos publiką su naujausiais kultūriniais, šou projektais, kurie siejasi su erotika.

slide6

RENGINIO PROGRAMA:

Paroda-mugė – vyks visas tris dienas

Mugėje bus pristatyta Lietuvos erotikos industrija. Atskiruose paviljonuose žiūrovai galės pasigrožėti ir įsigyti moteriško ir vyriško apatinio trikotažo, sekso reikmenų parduotuvėse susipažinti su naujovėmis intymių prekių srityje. Taip pat atskiruose paviljonuose bus pristatyti pažinčių tinklalapiai, masažo, tatuiruočių salonai.

Kino peržiūros – vyks pirmą ir antrą dienomis

Pirmais metais bus parodyta pasaulinio kino klasikai priklausantys filmai. Jie atspindės visą erotikos raidą kine nuo šio amžiaus pradžios iki šių dienų. Šalia kino peržiūrų bus organizuojamos kultūrologų, menotyrininkų, kino kritikų paskaitos apie erotikos supratimą skirtingose pasaulio kultūrose, menuose, seksopatologo paskaita apie lytinį jaunimo auklėjimą. Renginio vietoje bus organizuojama fotografijų ir tapybos paroda.

slide7

RENGINIO PROGRAMA:

Erotikos šou programos – vyks visas tris dienas

“GELBĖTOJŲ ŠOU”.

Tai „karštų“ šokėjų iš Lietuvos pasirodymas, kuris abejingos nepaliks nei vienos moters.

Kolektyvas iš Lenkijos

„BAD GIRLS“.

Merginų iš Lenkijos pasirodymas, kuris „sudrebino“ ne vieną Europos naktinį klubą.

slide8

RENGINIO PROGRAMA:

Vyrų striptizo grupė iš Maskvos „PRIDE“. Tai plastikos, baleto ir „gyvuliško“ gyvybingumo mišinys. Trys profesionalūs šokėjai pasirodymo metu sukelia tikrą audrą, demonstruoja nesuvaidintą aistrą, išlaisvina aplinkinių energiją.

slide9

RENGINIO PROGRAMA:

Merginų iš Ukrainos kolektyvas „LA PARADISE“.

Tai dinamiškas, teatralizuotas pasirodymas, kurio metu merginos bendrauja su žiūrovais kūno kalba. Pasirodymas nuo pat pradžių prikausto žiūrovų dėmesį ir nepaleidžia jų iki pasirodymo pabaigos. Programos metu merginos pasitelkia ne tik šokį, bet naudoja ir akrobatikos bei gimnastikos elementus. Pasitelkdamos kostiumus „pasiverčia“ tokiais personažais, kokius galime įsivaizduoji tik savo fantazijose.

Vyrų striptizo grupė iš Lenkijos „BADBOYS“.

Tai kolektyvas daugiausiai atstovaujantis Lenkiją įvairiuose erotikos festivaliuose visoje Europoje. Kolektyvą sudaro tik profesionalūs šokėjai šokantys baleto trupėse, pramoginių šokių kolektyvuose. Jų pasirodymai sujaudina iki širdies gelmių, priverčia iš naujo pažvelgti į meilę, aistrą, jausmus.

slide10

RENGINIO PROGRAMA:

Erotikos teatras iš Maskvos „IMPERIJA ANGELOV“. Tai unikalus ir vienintelis erotikos teatras Rusijoje turintis pastovų repertuarą ir rengiantis vaidinimus tiek Rusijoje, tiek visame pasaulyje. Teatro šokiai, tai ne tik moteriškas ir vyriškas striptizas. Šokis čia pakeliamas į aukštesnį lygį, kur demontruojami ne tik gražūs kūnai ir plastika, bet pasitelkiama vaidyba, kur kiekvienas numeris, tai atskiras vaidinimas. Spektaklio metu prieš žiūrovus „sukasi“ ryškūs personažai: lėlės, antikos mūzos, rytų šeichai, egiptiečių faraonai. Teatro vaidinimas, tai ne tik erotikos šou, bet tikras metaforomis pripildytas vaidinimas apie meilę, aistrą, pavydą ir išsiskyrimą. Originalūs kostiumai ir „užburianti“ choreografija abejingu nepaliks nei vieno žiūrovo.

slide11

RENGINIO PROGRAMA:

Topless DJ iš Ukrainos „ESSKIMO IR SHAH AND MAT“.

Tai DJ projektas, kuris užkariavo visus Europos striptizo klubus. Dviejų valandų trukmės pasirodyme merginos miksuoja muzikinius kūrinius, rengia pašėlusią diskoteką ir tuo pačiu metu demonstruoja erotinius pasirodymus, kurie „kaitina“ publikos kraują, įtraukia į nesibaigiantį šėlsmą.

PASTABA: TAI TIK KELIOS ŠOU PROGRAMOS, KURIOS DALYVAUS FESTIVALYJE “AFRODITĖ”.

slide12

INFORMACIJA RĖMĖJAMS:

Reklaminis paketas su nuoroda GENERALINIS RĖMĖJAS,

RENGINĮ PRISTATO - visoje reklaminėje kampanijoje – 60 000 Lt + PVM:

slide13

INFORMACIJA RĖMĖJAMS:

Reklaminis paketas su nuoroda GENERALINIS RĖMĖJAS:

slide14

INFORMACIJA RĖMĖJAMS:

Reklaminis paketas su nuoroda PADRINDINIS RĖMĖJAS

visoje reklaminėje kampanijoje – 30 000 Lt + PVM.

slide15

INFORMACIJA RĖMĖJAMS:

Reklaminis paketas su nuoroda PADRINDINIS RĖMĖJAS:

slide16

INFORMACIJA RĖMĖJAMS:

Reklaminis paketas su nuoroda RĖMĖJAS

visoje reklaminėje kampanijoje – 20 000 Lt + PVM.

slide17

INFORMACIJA RĖMĖJAMS:

Reklaminis paketas su nuoroda RĖMĖJAS:

slide18

INFORMACIJA RĖMĖJAMS:

 • PASTABOS
 • Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad pristatomas media planas yra preliminarus. Dabartiniu metu vyksta derybos su papildomais informaciniais rėmėjais.
 • Taip pat norime pažymėti, kad galėtume paruošti media planą išklausę Jūsų pastabų, pageidavimų.
 • Mes pasiruošę surasti bendradarbiavimo variantą, naudingiausią abiems pusėms.
 • Visi klausimai sprendžiami tiesioginių derybų metu.

MES PASIRUOŠĘ ATVYKTI PAS JUS

JUMS PATOGIU METU IR APTARTI VISAS DETALES!

slide19

DRAUGAUKIME!

VšĮ „ARTIS TOTUS“

Vadovas Egidijus Švarcas, mob. 8 648 56747

info@artistotus.lt

Projektų vadovė, renginių režisierė

Dalia Uzdila, mob. 8 676 83565

dalia@artistotus.lt

www.artistotus.lt

www.renginiu-organizatorius.lt