на тему
Download
1 / 19

???????????? ?????? - PowerPoint PPT Presentation


 • 152 Views
 • Uploaded on

на тему : „ Проект благоустрою та озеленення території дошкільного дитячого закладу « Сонечко » в м. Борзна Чернігівської області Виконав Бикович О.А. Керівник магістерської роботи к.б . н., доц. Кушнір А.І. Магістерська робота. Мета магістерської роботи.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '???????????? ??????' - pamela-stanton


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
5896843

на тему: „Проект благоустрою та озелененнятериторіїдошкільногодитячого закладу «Сонечко» в м. Борзна Чернігівськоїобласті

Виконав Бикович О.А.

Керівник магістерської роботи к.б. н., доц. Кушнір А.І.

Магістерська робота


5896843
Мета магістерської роботи

 • Здійснити проект реконструкції зелених насаджень та благоустрою дитячого закладу «Сонечко», для покращення мікрокліматичних умов дітей, для підвищення естетичності, декоративності та функціональності даної території.


5896843
Завдання роботи

 • передбачає створення квітників, композиційних груп, влаштування ігрових майданчиків, а також підвищення функціональності об’єкту, шляхом вдосконалення дорожньо-стежкової мережі і встановлення системи освітлення та поливу на території, розміщення малих архітектурних форм.


5896843
Специфіка розташування об’єкту

 • відкритий простір;

 • не великі площі під озеленення;

 • низька загазованість, низька задимленість території.

 • мала наявністьпід’їзнихдоріг


5896843
Дитячий дошкільний заклад “Сонечко”

адмінбудівля

Територія знаходиться в центральній частині міста Борзна по вул. Б.Хмельницького, 13 і межує з приватними земельними ділянками жителів міста. Поруч знаходяться загальноосвітня школа І-ІІ ступенів ім. Х.алчевської та гімназія ім.П.Куліша.


5896843
Приклади “Сонечко”оформленнядитячихігровихмайданчиків

5896843
Висновки та рекомендації виробництву

 • У роботі наведено результати обстеження території дитячого дошкільного закладу “Сонечко” і декоративних насаджень, які було створено до початку розробки проекту та викладено проектні рішення щодо подальшого благоустрою і озеленення території.

 • Для визначення стану насаджень дитсадка було проведено інвентаризацію деревних рослин. Внаслідок інвентаризації встановлено, що при первинному озелененні території було використано 8 видів дерев та кущів. Основними елементами озеленення виступають живоплоти, газони і деякі поодинокі види декоративних рослин.

 • Запроектовані насадження складаються з рослин, що добре переносять міські умови – загазованість, задимленість, незначну кількість опадів та вносять додаткову декоративно-еститичну цінність території.

 • Реалізація проектних пропозицій по об’єкту досліджень розглянута керівництвом дитсадка, міської ради, підприємтсвами та приватними підприємцями та буде виконана при фінансовій можливості.


5896843
Дякую за увагу! виробництву


ad