Bastienne Eijssens Teamleider Jeugd e-mail: b.eijssens@bibliotheekarnhem.nl - PowerPoint PPT Presentation

slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Bastienne Eijssens Teamleider Jeugd e-mail: b.eijssens@bibliotheekarnhem.nl PowerPoint Presentation
Download Presentation
Bastienne Eijssens Teamleider Jeugd e-mail: b.eijssens@bibliotheekarnhem.nl

play fullscreen
1 / 13
Bastienne Eijssens Teamleider Jeugd e-mail: b.eijssens@bibliotheekarnhem.nl
264 Views
Download Presentation
ozzie
Download Presentation

Bastienne Eijssens Teamleider Jeugd e-mail: b.eijssens@bibliotheekarnhem.nl

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

  1. Jeugdbibliotheek CentrumKoningstraat 266811 DG ArnhemTel. 026-3543573Fax. 026-4458616e-mail: jeugdbibliotheek@bibliotheekarnhem.nl

  2. Bastienne EijssensTeamleider Jeugde-mail:b.eijssens@bibliotheekarnhem.nl

  3. Jacqueline DulosJeugdbibliothecarise-mail:j.dulos@bibliotheekarnhem.nl

  4. Nina JongedijkJeugdbibliothecarise-mail:n.jongedijk@bibliotheekarnhem.nl

  5. Joke MengerJeugdbibliothecarise-mail:j.menger@bibliotheekarnhem.nl

  6. Jeugdbibliotheek Kronenburg Kronenburggalerij 7 6831 ET Arnhem Tel. 026-3232175 Fax. 026-3272897 e-mail: kronenburg@bibliotheekarnhem.nl

  7. Martha Dwi Susilowati Jeugdbibliothecaris e-mail: m.dwisusilowati@bibliotheekarnhem.nl

  8. Jeugdbibliotheek Presikhaaf Laan van Presikhaaf 7 6826 HA Arnhem Tel. 026-3613401 e-mail: presikhaaf@bibliotheekarnhem.nl

  9. Petra Spanjers Jeugdbibliothecaris e-mail: p.spanjers@bibliotheekarnhem.nl

  10. Afdeling Bibliobussen Koningstraat 26 6811 DG Arnhem Tel. 026-3543525 / 06-53725034 / 06-53372498 Fax: 026-4458616

  11. Annette Hylkema Teamleider bibliobussen e-mail: a.hylkema@bibliotheekarnhem.nl

  12. Hilde Beunk Jeugdbibliothecaris e-mail: h.beunk@bibliotheekarnhem.nl

  13. Gabriëlle Epskamp Jeugdbibliothecaris e-mail: g.epskamp@bibliotheekarnhem.nl