Download
1 / 17

- PowerPoint PPT Presentation


  • 87 Views
  • Uploaded on

Firma Parker współpracuje ze swoimi klientami, aby zwiększyć ich produktywność i rentowność. Rozwiązujemy największe inżynieryjne wyzwania na świecie. Skupiamy się na rozwiązywaniu największych wyzwań inżynieryjnych na świecie w sposób innowacyjny, dzięki czemu nieustannie się rozwijamy.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '' - oscar-salinas


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Firma parker wsp pracuje ze swoimi klientami aby zwi kszy ich produktywno i rentowno
Firma Parker współpracuje zeswoimi klientami, abyzwiększyćichproduktywność i rentowność.


Rozwi zujemy najwi ksze in ynieryjne wyzwania na wiecie
Rozwiązujemy największe inżynieryjne wyzwania na świecie

Skupiamy się na rozwiązywaniu największych wyzwań inżynieryjnych na świecie w sposób innowacyjny, dzięki czemu nieustannie się rozwijamy.

Żywność

Woda

Energia

Transport

Obrona

Środowisko

Infrastruktura

Nauki przyrodnicze


Parker hannifin corporation
Parker Hannifin Corporation

Firma Parker jest obecna w każdej dziedzinie związanej z ruchem. Produkujemy wysoce zaawansowane podzespoły i systemy ułatwiające ruch oraz kontrolowany przepływ płynów i gazów, dzięki którym nasi klienci na całym świecie mogą zwiększać swoją wydajność i rentowność.

Lotnictwoi aeronautyka

Kontrola temperatury

Elektromechanika

Filtracja

Transport płynówi gazów

Hydraulika

Pneumatyka

Sterowanieprocesami

Uszczelnienia i osłony


Strategia
Strategia

Strategia zwycięstwa firmy Parker to precyzyjna i spójna strategia biznesowa, która już od 2001 roku pomaga transformować przedsiębiorstwo i poprawiać jego wyniki na całym świecie. Podstawą naszej strategii i kluczem do sukcesu są zaangażowani pracownicy.


Historia
Historia

Prześledzenie historii naszej firmy umożliwia fascynujący wgląd w rozwój techniki na przestrzeni prawie 100 lat. Przekształcenie się założonej w 1918 roku Parker Appliance Company w Parker Hannifin Corporation doskonale obrazuje dziedzictwo innowacji. Wierzymy, że gwarantem naszego przyszłego rozwoju jest szacunek dla zakorzenionej w firmie Parker tradycji doskonałości i uczciwej współpracy.


Kultura
Kultura

Nasze kluczowe wartości: orientacja na sukces, ludzie z pasją, cenieni klienci i zaangażowane kierownictwo, odzwierciedlają kulturę korporacyjną firmy Parker, którą tworzą oddani pracownicy, działający w uczciwy i etyczny sposób. Wspieramy kulturę partycypacji — zróżnicowane zwyczaje, punkty widzenia i talenty naszych pracowników pomagają w kreatywnym myśleniu i rozwiązywaniu problemów.


Innowacyjno
Innowacyjność

Rezultaty pracy inżynierów, choć może nie zawsze widoczne w naszych produktach, są obecne w praktycznie każdej dziedzinie związanej z ruchem. W ramach programu Winovation firma Parker skupia wszystkie wysiłki na rozwoju produktów i systemów będących „światowymi i rynkowymi nowościami”, dzięki czemu dostarcza klientom rozwiązania o jeszcze większej wartości.


Zr wnowa ony rozw j
Zrównoważony rozwój

Wiedza techniczna, którą dysponuje firma Parker, oraz ukierunkowanie wysiłków na opracowywanie wytrzymałych rozwiązań to nasz wkład w bardziej zrównoważoną przyszłość dla nas wszystkich. Nasi pracownicy dbają o ochronę zasobów naturalnych, umacniając pozytywny wpływ działalności firmy w każdym miejscu na świecie.


Dzi ki wsp pracy z dystrybutorami firma parker obs uguje klient w w 104 krajach
Dzięki współpracy z dystrybutorami firma Parker obsługuje klientów w 104 krajach.


Globalny zasi g
Globalny zasięg obsługuje klientów w 104 krajach.

Działania firmy Parker obejmują 48 krajów za sprawą 60 tysięcy pracowników zatrudnionych w 140 oddziałach i 300 fabrykach. O globalnej pozycji firmy Parker decyduje także wyjątkowa sieć dystrybucyjna, licząca około 13 tysięcy punktów na całym świecie.


Etyka i uczciwo
Etyka i uczciwość obsługuje klientów w 104 krajach.

Renoma i sukcesy firmy Parker to zasługa jej pracowników, którzy kierują się wartościami firmy we wszystkich prowadzonych działaniach handlowych. W firmie Parker wszystkim działaniom przyświeca bezwzględna uczciwość, szacunek i etyczność zachowań.


Praca w firmie parker
Praca w firmie Parker obsługuje klientów w 104 krajach.

W firmie Parker uważamy, że rozwój osobisty i satysfakcja z wykonywanej pracy mają kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu. Wierzymy, że zaangażowana organizacja, ukierunkowana na osiągane wyniki, powinna zatrudniać bardzo uzdolnionych ludzi o różnych doświadczeniach i punktach widzenia.Zr wnowa ony rozw j1
Zrównoważony rozwój technologii.

Dzięki naszej pozycji możemy teraz stawić czoła wahaniom globalnej ekonomii i postawić na zrównoważony rozwój w przyszłości.

Obrót netto

Miliony dolarów


Zarząd firmy Parker Hannifin na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki

Etoy, Szwajcaria

Zarząd firmy Parker Hannifin na terenie Azji i Pacyfiku

Kowloon, Hongkong

Centralny zarząd firmy Parker Hannifin

Cleveland, Ohio, Stany Zjednoczone

Zarząd firmy Parker Hannifin na terenie Ameryki Południowej

Sao Jose dos Campos, Brazylia


Obietnica marki firmy parker
Obietnica marki firmy Parker Wschodu i Afryki

Firma Parker to światowy lider w dziedzinie technologii napędów i sterowań, który współpracuje z klientami w celu zwiększenia ich produktywności i rentowności.