slide1 n.
Download
Skip this Video
Download Presentation
Nepamirškit įsijungti garso!

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 13

Nepamirškit įsijungti garso! - PowerPoint PPT Presentation


  • 136 Views
  • Uploaded on

Nepamirškit įsijungti garso!. Kad svabūs sumanymai būtų sekmingi! Kad visad pavyktų pradėti darbai! Kad brangūs Jums žmonės būtų laimingi! Draugams atviri būtų Jūsų namai! Jėgų kad nestigtų! Širdies kad neslėgtų! Kad visad ir viskas Jums būtų gerai!!!.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Nepamirškit įsijungti garso!' - olisa


Download Now An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

Nepamirškit įsijungti garso!

Kad svabūs sumanymai būtų sekmingi! Kad visad pavyktų pradėti darbai! Kad brangūs Jums žmonės būtų laimingi! Draugams atviri būtų Jūsų namai! Jėgų kad nestigtų! Širdies kad neslėgtų! Kad visad ir viskas Jums būtų gerai!!!

slide2

Atjos ant vilko raišo Skambėdama delčia, Pabers iš balto maišo Sidabrą ten ir čia. Suvels šiaurys pusnelę. Sublykčios Venera. Papuošim eglę žalią Vaivorykščių skara.

slide3

Raudono stiklo batai Snieguty sugirgždės,- Ateis naujieji metai Iš mėlynos žvaigždės. Geru žodžiu savaime Paguos Tave- nurimk. Atneš Tau žydrą laimę. Žalios norėsi-imk. (M. Vainilaitis)

slide4

Kūčių stalas žvakelėm mirgės Metų vargas atrodys toks lengvas, O namai prisipildys Tikėjimo, gėrio versmės. Tu ištieski kažkam artimam Nuo darbų gal pavargusią ranką Ir širdingai linkėk Susitaikymo, ramybės, vilties.

slide5

Štai liko kalendoriaus tik keli lapeliai – Vėl suksim laiko ratą iš pradžių.... Šampano taurę už Naujuosius keliam, nes didžią šventę atkeliaujant jau girdžiu... Linkėdami, kad Jūsų stalas visad būtų pilnas, dėkojam už gerus praėjusius metus. Tad sukim ir toliau kartu mes „laiko girnas“ Ir leiskim Sėkmei įvažiuoti pro vartus!

slide6

Štai ir vėl Kalėdos, štai ir vėl žiema, Te Jus laimė lydi gėrio kupina, Te žvaigžde ji šviečia ilgus dar metus, te mylėti kviečia, laimina visus. Te nebūna niekad barnių ir gėlos, Tegul laimė šviečia visuose veiduos.

slide7

O kaip balta dabar jinai, tėvynė, Po sniego apklotu užmigusi plati, Lyg apsigobus žėrinčiais žvaigždynais Nežemiška, šventa ir nuostabi naktis...Kai kur išbėgus stypteli eglutė Iki mėnulio veido šypsančio nakčia:Sniegų lig žemės nulenktos šakutės, Dangun viena viršūnė šauna vilyčia...

slide8

Gumšuoja miškas. Kur ne kur trobelė Atakusi nykiai švitėjančiais langais. Šerkšnoj liepsnoja deimantų ugnelės,Tarytum plazdančios ant stalo žvakės Ar lyg vaikų maldoj nušvitę akys, Sustojusių Kūčių džiaugsmingai įžangai.

(J. Aistis)

slide9

Spragės pastogėje ledinės žvakės, Bus vėpūtiniai, siaus laukuos žiema, Ir viskas pildysis, ką motina pasakė, Ant Kūčių stalo šieną skleisdama. (L. Andriekus)

slide10

Ateik Šventų Kalėdų naktį Man savo pasaką pasekti. Lai prisipildo stebuklu Grytelė draskoma vilkų. Lai užsilopo stogas kiauras Ir praplatėja stalas siauras. Te išgaruoja visos baimės, Tegul visiems užtenka laimės Nors vieną naktį per metus. Atsiųski savo stebuklus.

slide11

Beskęstantį pakeiski luotą Į pasakiškai gražią puotą, Kad jos visiems vienodai tektų Ir, kad atėjusiems užtektų - Ir tiems, kurie jau buvo čia, Ir tiems, kurie ateis nakčia. Ateik Šventų Kalėdų naktį Man savo pasaką pasekti. (Eglė Brazdžiūnienė)

slide12

Ir nuoskaudas, ir rūpesčius pamiršę, Prie stalo, tiesto balta drobule, Plutelę tegul lauš kiekvieno pirštai, Kaskart linkėdami vėl būt šalia.

slide13

Šiltų, gražių, mielų švenčių!!!!

Created by Asta

asta68@delfi.lt

:)))