1 / 11

Yahoo

Yahoo. Найкраща продукція, найкращим покупцям!. Корпорація складається з таких фірм:. «КАРАПУЗ» « Sports » «SWEET PARADISE » « Офісбуд » « Fashion line » « ВіДі Край Моторз ». Фірма «КАРАПУЗ». Інтернет магазин дитячого одягу "КАРАПУЗ"

oceana
Download Presentation

Yahoo

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. Content is provided to you AS IS for your information and personal use only. Download presentation by click this link. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server. During download, if you can't get a presentation, the file might be deleted by the publisher.

E N D

Presentation Transcript


 1. Yahoo Найкраща продукція, найкращим покупцям!

 2. Корпорація складається з таких фірм: «КАРАПУЗ» «Sports» «SWEET PARADISE» «Офісбуд» «Fashion line» «ВіДі Край Моторз»

 3. Фірма «КАРАПУЗ» Інтернет магазин дитячого одягу "КАРАПУЗ" пропонує широкий вибір високоякісного дитячого одягу для немовлят. Купуючи в нашому магазині Ви можете не турбуватися за здоровя та комфорт вашої дитини, адже вся продукція нашого магазину переважно вітчизняного виробництва, вона відповідає найвищим вимогаям якості, в виробництві застосовуються тільки натуральні волокна та вся продукція має відповідні сертифікати якості. Адреса магазина: м. Київ на перехресті проспекту Петра Григоренко,24 та на вулиці Анни Ахматової,31. Графікроботи: Працюємо без вихідних з 10:00 до 20:00

 4. Фірма «Sports» Зручність та надійсність для вас! фірмає однією з передових на ринку продаж спортивного одягу. пропонуємовам одягнайвідомішихбрендів. Речіздивують вас своєюякістю та доступністю!

 5. Фірма «Офісбуд» КомпаніяОфісбудзаймаєтьсяпродажем і доставкоюканцелярії, паперу, картриджів. Компаніябула заснована в 2000 році, за 11 роківроботи ми придбаливеликукількістьвдячнихклієнтів і перевірених часом партнерів. Наше головне завдання - створитикомфортніумови для роботиВашогоофісу. Коженпрацівникбажаєпроводитисвійробочий час в зручнійобстановці. Хочеться, щоб не закінчуваласяпапір, канцелярськітовари в самий, здавалося б, непідходящий момент. У такий момент наша компаніяможе прийти Вам на допомогу.

 6. Фірма «Fashion line» фірма модного одягу "Fashion line" пропонує широкий вибір одягу, який можна купити в магазинах у Києві або вибрати режим онлайн на нашому сайті. З каталогу, де представлені клубний молодіжний одяг, повсякденні речі, стильні аксесуари, стильний одяг ти зможеш вибрати ту модель, яка допоможе підкреслити твою індивідуальність, стиль і спосіб життя. Купити стильну молодіжний одяг це ж так просто.

 7. Фірма «ВіДі Край Моторз»

 8. Фірма «SWEET PARADISE» Зробимо життя солодшим! фірма «SWEET PARADISE», мережа найкращих солодощів, яка розповсюджена по всій Україні. Фірма була створена у 2000 році і за короткий час встигла зарекомендувати себе на українському та європейському ринках. В асортименті фірми є майже всі групи кондитерських виробів: цукерки в коробках, шоколадні батончики, цукерки-снеки, шоколадно-вафельні цукерки, торти, мармелад, печиво, шоколад, а також продукція на фруктозі. Продукція успішно експортується до Росії, Литви, Молдови, Естонії, Німеччини.

 9. Продукція «SWEET PARADISE»

 10. Савчук С.О Скиба Т.І. Наші керівники Назарчук В.О. Недашківська М.О. Кузьминська О.А. Бжуска Ю.М.

 11. THE AND

More Related