Maturitn ples
Download
1 / 21

- PowerPoint PPT Presentation


 • 184 Views
 • Uploaded on

Maturitní ples. PŘÍPRAVY. Na přípravě maturitního plesu se podílela celá naše třída, která pracovala pilně, jako jeden veliký celek. Všichni přispěli svou činností k tomu, aby mohla proběhnout tato významná akce na co nejvyšší úrovni.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '' - oakes


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Maturitn ples

Maturitní ples

PŘÍPRAVY


Maturitn ples


Maturitn ples


Prodej vstupenek
Prodej vstupenek skupina měla splnit úkoly, které jim byly zadány.

 • Ivana Mašková a Denisa Štuláková se rozhodly, že pomůžou v přípravě na ples tím, že budou prodávat vstupenky.

 • Nejdříve od paní učitelky Prokopové dostaly plán s rozmístěním stolů v Národním domě, kde se ples měl realizovat. Jejich úkolem bylo spočítat místa k sezení a podle nich vyplnit stejný počet vstupenek. Vstupenky zakoupené ve zdejším papírnictví označily čísly stolů, datem, hodinou a cenou. Takto připravené vstupenky nechaly perforovat na Městském úřadě. A nyní již mohly zahájit prodej vstupenek. Nejdříve nabídly vstupenky maturantům a učitelům. Zbylé vstupenky doprodávaly přímo na plese.


Tombola
Tombola skupina měla splnit úkoly, které jim byly zadány.

 • Tým na přípravu tomboly tvořily: Tereza Zeunerová, Lucie Matulíková, Lenka Mikešová a Šárka Davidíková. Sběru se měla samozřejmě zúčastnit celá třída.

 • Se sháněním darů se začalo již v říjnu. Nejvíce ples podpořili sponzoři z Hostinného, Trutnova a Vrchlabí. Mezi nejlepší ceny patřily slevy na autoškolu ( také autoškola zdarma ), poukazy do aquaparku a na výběr vín, dorty nebo nějaký alkohol. Dostali jsme i menší finanční dary, pan Huspek zdarma připravil a vytiskl pozvánky a plakáty.

 • Po vánočních prázdninách jsme se všichni pustili do značení tomboly. Sehnalo se přes 300 cen. Bylo na čase začít vyrábět výherní a nevýherní lístky. Musela se zapojit celá třída, protože to dalo poměrně dost práce.


Dekorace a v zdoba s lu
Dekorace a výzdoba sálu skupina měla splnit úkoly, které jim byly zadány.

 • Tuto činnost si vybrali především ti, co jsou výtvarně nadaní. Výzdoba sálu pro letošní maturitní ples se nesla ve stylu hudebního seskupení studentů s nástroji, jejichž podobiznám byl dokreslen zbytek těla a příslušný hudební nástroj. Byl to opravdu originální nápad chlapců, kteří se na tomto úkolu podíleli.

 • Mezi hlavní aktéry patřili: Jakub Doubrava, Miroslav Gažik, Marek Levínský, Michal Krempaský, Tomáš Roštejnský, Michal Dufek, Vojtěch Šifta, Vojtěch Davidík…

 • S výzdobou sálu nám pomohl pan učitel Marián Páchnik. Zvolila se barva a umístění nafukovacích balónků, krepového papíru a mnoho dalších dekoračních prostředků.


N pojov l stek a pozv nky
Nápojový lístek a pozvánky skupina měla splnit úkoly, které jim byly zadány.

 • Vyhotovení nápojového lístku a pozvánek měli na starost: Lukáš Bakeš, Tomáš Roštejnský a Nikola Ivanová. S návrhem a realizací pozvánek nám velmi pomohl pan Huspek, který je vytiskl zadarmo. Zbývalo nám tedy poradit si s nápojovým lístkem. Dle předlohy, kterou nám poskytla kuchyň, byly přepsány údaje do virtuální podoby a dále zakomponovány do vytvořeného grafického designu, s kterým si vyhrál Tomáš.

 • Každý nápojový lístek byl ozdoben podobiznou vždy jednoho z maturantů.


Seznam sponzor
Seznam sponzorů skupina měla splnit úkoly, které jim byly zadány.

 • Do tohoto úkolu se pustil s bravurou jemu vlastní Vojtěch Šifta.

  Sepsal kompletní seznam, na kterém se nacházeli všichni sponzoři, kteří nám přispěli dary do tomboly.

 • Stylistické provedení seznamu bylo velmi kvalitně zvládnuto a přehledně upraveno pro lepší orientaci čtenářů.


Sla stol
Čísla stolů skupina měla splnit úkoly, které jim byly zadány.

 • S touto činností si poradila hravě studentka Nikola Ivanová. Na předem nastříhané čtvrtky pečlivě vylepovala papíry, na kterých byla vytištěna čísla s pořadím stolů.

 • Díky pevnějšímu podkladu nedocházelo k nechtěnému odlétávání papírů ze stolu, což se později projevilo jako správné a chytré řešení.

 • Vyhotovená označení stolů byla následně rozmístěna po stolech v celém sále.


Pozn mka
Poznámka skupina měla splnit úkoly, které jim byly zadány.

 • Žáci, jejichž jména zde nebyla zveřejněna, se podíleli především na výpomoci při tvoření tomboly a v dalších úkolech.

 • Tímto se jim omlouvám, že nebyla zařazena jejich jména ke konkrétním činnostem.


Pod kov n
Poděkování skupina měla splnit úkoly, které jim byly zadány.

 • Celé třída děkuje naší paní učitelce Evě Prokopové za její pomoc při vytváření tohoto plesu. Bez její pomoci bychom byli nejspíše ztraceni, pomohla nám vyřešit mnohé záležitosti a plno věcí zorganizovat.

 • Poděkování také patří panu učiteli Mariánu Páchníkovi, který pomohl klukům s vytvořením výzdoby v sále a rozmístěním rekvizit.