slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
CASE STUDY - UPODLENIE PowerPoint Presentation
Download Presentation
CASE STUDY - UPODLENIE

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 6

CASE STUDY - UPODLENIE - PowerPoint PPT Presentation


  • 87 Views
  • Uploaded on

CASE STUDY - UPODLENIE. Insenssion Music and Event Agency Al. 3-go Maja 14/77, 00-381 Warszawa tel. kom. +48 501 157 407, email: office@insenssion.com. Klient: Upodlenie.pl Event: cykliczne imprezy w klubach w całej Polsce Zadania: kreacja, realizacja Czas trwania: bezterminowo. UPODLENIE

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'CASE STUDY - UPODLENIE' - nydia


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

CASE STUDY - UPODLENIE

Insenssion Music and Event Agency

Al. 3-go Maja 14/77, 00-381 Warszawa

tel. kom. +48 501 157 407, email: office@insenssion.com

slide2

Klient: Upodlenie.plEvent: cykliczne imprezy w klubach w całej PolsceZadania: kreacja, realizacjaCzas trwania: bezterminowo

UPODLENIE

To pomysł organizowania imprez z naciskiem na muzykę elektroniczną. Powstał z myślą integrowania środowiska znajomych jego Twórców oraz wszystkich miłośników muzyki house. “UPODLENIE” to cykl imprez, na które można wejść ze specjalnym zaproszeniem lub za pośrednictwem płatnego wstępu, jednakże nacisk kładziony jest na to, aby większość osób miała możliwość skorzystania z darmowej wejściówki.

Informacje o kolejnych imprezach rozsyłane są za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz przy wykorzystaniu narzędzi marketingu szeptanego np. poczty pantoflowej, nie wykluczając standardowych mediów takich jak strona internetowa www.upodlenie.pl oraz większość portali poświęconych muzyce elektronicznej.

Każda impreza jest jedyna w swoim rodzaju, gdyż potrafi zaskoczyć miejscem, jak i pomysłem. Zawsze uczestnikom danego wydarzenia serwowane są różnego rodzaju niespodzianki, takie jak darmowy poncz czy też inne przewrotne i zaskakujące gadżety. Na każdej z imprez można na własne oczy odczuć nieprzeciętne wizualizacje, przyjacielską i pozytywną atmosferę, uzupełnianą o live acty, performance z artystami scenicznymi itp.

Każdy, kto zna twórców „Upodlenia”: Accu, CuBę oraz Hose Deco lub był na jednej z imprez na której gościli wie, że “Upodlenie” to właśnie to, czego brakowało na polskiej scenie klubowej od dłuższego czasu.

slide3

Miejsce: Klub HydrozagadkaWarszawa

Data: 23 marca 2008

Frekwencja: 150 – 200 osób

23 marca 2008 roku w klubie Hydrozagadka Warszawie odbyła się inauguracyjna impreza „Upodlenia”. Zagrali inicjatorzy projektu : Accu, CuBa, Hose Deco oraz goście. Uczestnicy imprezy oprócz wysublimowanych wrażeń muzycznych, mogli zasmakować w specjalnie przygotowanym na tę okazję ponczu. Zabawa do wczesnych godzin porannych oraz bardzo przychylne opinie imprezowiczówsprawiają,że projekt ma szansę zamieszać na stołecznej scenie klubowej. Film z tego wieczoru (kliknij).

slide4

Miejsce: Klub Level Warszawa

Data: 23 maja 2008

Frekwencja: 200 - 250 osób

23 maja 2008 roku w klubie Leve w Warszawie, warszawscy imprezowicze zostali uraczeni kolejną imprezą z cyklu „Upodlenie”. Zagrali oczywiście inicjatorzy projektu : Accu, CuBa, HoseDeco oraz goście. To co wyróżnia twórców „Upodlenia” to serwowanie nietuzinkowych, oryginalnych brzmień swoim słuchaczom, których oczywiście w Levelu nie zabrakło. Tradycją stało się wspomaganie przez organizatorów, imprezowiczów siarczystym ponczem, który w ten gorący wieczór dawał nie lada orzeźwienie. Każdy z uczestników dodatkowo mógł przyświecać sobie drogę do świetnej zabawy zapalniczkami z limitowanej serii Upodlenia.

slide5

Miejsce: Klub Opium Warszawa

Data: 27 czerwca 2008

Frekwencja: 300 - 350 osób

  • Kolejna gorąca noc lata i kolejna niemniej gorąca impreza „Upodlenia”, tym razem odbyła się w dniu 27 czerwca 2008
  • roku w klubie Opium. Oprócz podłego teamu: Accu, CuBa, Hose Deco swoim występem wieczór uświetnił Arek grający
  • na saksie. Tejnocy w klubie Opium było wyjątkowo tłoczno, świetni dje, porywająca muza, rozprzestrzeniająca się po
  • stolicy informacja, sprawia, że na party „Upodlenia” przychodzi coraz więcej osób, a projekt umacnia swoją pozycją na
  • rynku klubowym. Poncz jak zwykle wspomógł spragnionych wrażeń imprezowiczów, a ostrość widzenia wskazywały
  • okulary jak zwyklezlimitowanej serii Upodlenia.Film z tego wieczoru (kliknij).
slide6

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Insenssion

+48 501 157 407

ola.bednarek@insenssion.com

+48 502 303 060

pawel.ptasznik@insenssion.com