Download
slide1 n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Praktický, přenosný, dodávaný s taškou pro lehčí přenášení . PowerPoint Presentation
Download Presentation
Praktický, přenosný, dodávaný s taškou pro lehčí přenášení .

Praktický, přenosný, dodávaný s taškou pro lehčí přenášení .

100 Views Download Presentation
Download Presentation

Praktický, přenosný, dodávaný s taškou pro lehčí přenášení .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. Stolní varianta (dodáváno s praktickou taškou) Varianta s vozíkem Praktický, přenosný, dodávaný s taškou pro lehčí přenášení.

 2. Technické specifikace 0051

 3. PŘÍSTROJ PŮSOBÍ namikrooběh,kde mechanicky otevírá uzavřené kapiláry, reaktivuje ty, které špatně pracují, a zvyšuje obsah kyslíku v tkáních, což zlepšuje stavy, jako například oteklé nohy, nebo i různé druhy vředů. natukové tkáně, kde narušováním membrán tukových buněk (jejich rozlamováním) redukuje adipozita. na pokožku, kde zvyšuje obsah kyslíku v tkáních, zlepšuje elasticitu pokožky a podporuje omlazování pokožky.

 4. Oxid uhličitý obnovuje mikrooběhtím, že opravuje arterioly a metarterioly. Tořeší venolymfatické ucpávky,které způsobují edémy tukových tkání, a spouští lipolytickou činnost jako následek zvýšeného krevního oběhu v místních tkáních, aktivace receptorů a posílení Bohrova a Haldanova efektu. Dále karboxyterapie spouštílipolýzu triglyceridů uvnitř adipocytů a rozkládá je tak na mastné kyseliny a glycerol, a zvyšuje krevní oběh v tkáni. Větší obsah kyslíku také podporuje oxidační proces mastných kyselin. Aktivace receptorů s sebou přináší uvolňování algogenických látek, které stimulují lipolýzu.

 5. Jak a proč vstřikování CO2 funguje: Vstříknutí plynného CO2 Expanze Kapilára Zvýšení koncentrace plynného CO2 Snížení koncentrace plynného CO2

 6. Účinky CO2 na adipozita, kolagen a pružnost pokožky

 7. Techniky vstřikování CO2: Podkožní vstřikování: Intradermální vstřikování:

 8. Plynný CO2 je aplikován malými jehlami (27-30 G 13 mm)

 9. Techniky vstřikování CO2

 10. Dobře znázorněná elastická kožní tkáň. (Weigert X 40). Pacient ošetřen karboxyterapií, po polovině cyklu (6 ošetření) lze vidět významný výskyt elastických vlákendíky specifickému obarvení. Hladká integrace a symetrie s kolagenovými vlákny je více zřetelná v retikulární dermis.

 11. Podrobné informace o přístroji VENUSIAN CO2 Therapy • Ošetření pomocí přístroje VENUSIAN CO2 Therapy umožňuje kontrolovat sterilitu a systém aktivace oxidem uhličitým. • Díky inteligentní elektronice této technologie je možné: • • Předehřát plynný oxid uhličitý na teplotu až 43°C před vstřikováním do pokožky, což má za následek ZNAČNÉ SNÍŽENÍ BOLESTI A PÁLENÍ. • Kontrolovat čistotu a množství plynu i rychlost aplikace • • Analyzovat různé reakce tkání, a tím případně opakovat výsledky ošetření. • • Za pomoci specifického softwaru místně ovlivňovat bolestivost ošetření změnou teploty plynu na výstupu. • • Přednastavit programy a personalizované protokoly • • Aplikační trubičky s jehlami 30g 13 nebo 4mm dlouhé, dodávané ve sterilních baleních na jedno použití.

 12. Indikace and protokoly - Ošetření proti vlivům stárnutí pokožky - Anti-aging- Vrásky- Oční váčky - Celulitida & místní adipozita - Nahromaděné tukové tkáně - Ochablá kůže - Strie - Jizvy- Růže- Lupénka- Cévní léze- Osteoarthritis- Artritida - Periartritida- Rány a komplikované rány - Vředy - Erektilní dysfunkce - Ošetření rukou

 13. Po ošetření vstřikováním CO2: – Opuchnutí, 1 až 2 minuty po vstřikování – Zarudnutí, trvá 5 až 10 minut po vstřikování – Teplý pocit 5 až 10 minut po vstřikování – Následně návrat k normálnímu vzhledu Zlepšení je zpravidla viditelné po 1 až 2 ošetřeních – Bíle zabarvení se zlepší z důvodu červených cév pod striemi a stimulace pigmentu – Hloubka strií se zmenší z důvodu stimulace tvorby kolagenu – Na ošetřených místech je také možné sledovat vypnutí kůže