PM1 Power Cut 5000 - PowerPoint PPT Presentation

slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
PM1 Power Cut 5000 PowerPoint Presentation
Download Presentation
PM1 Power Cut 5000

play fullscreen
1 / 8
PM1 Power Cut 5000
95 Views
Download Presentation
nessa
Download Presentation

PM1 Power Cut 5000

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

  1. PM1 PowerCut 5000 Vysoko účinná brúsna pasta bez obsahu silikónu odstraňuje škrabance do hĺbky 1200 brúsneho papiera odstraňuje hrubé škrabance ideálna na hladké povrchy výnimočné brúsne vlastnosti bez námahy • Power Cut dosiahne dokonalý výsledok bez zanechania zbytkov prachu po leštení. Naneste pomocou ovčieho rúna alebo s leštiacim kotúčom.

  2. PM2 SurfaceCut 97 Založená na báze PTFE Leštiaca pasta (odolná do 300 °C) perfektný leštiaci výsledok, bez obsahu silikónu odstraňuje škrabance do hĺbky 1500 brúsneho papiera ideálna na hladké povrchy pre dokonalý leštiaci výsledok • SurfaceCutefektívne odstraňuje škrabance a oxidáciu laku a navráti automobilu lesklý vzhľad a dokonalú ochranu. Naneste pomocou ovčieho rúna alebo s leštiacim kotúčom.

  3. PM3 PerfectWax 96 Anti-hologramová leštiaca pasta s obsahom Carnauba vosku Hi-Tech-pasta, bez obsahu silikónu odstraňuje škrabance do hĺbky 2500 brúsneho papiera ideálna na hladké povrchy perfektná PTFE ochrana (odolná do 300 °C) maximálny lesk, absolútne bez hologramov • Naneste PerfectWax plynule ručne alebo pomocou kotúča. Použitím leštiaceho kotúča dosiahnete výnimočný vzhľad. V prípade škrabancov na povrchu laku odporúčame použiť najprv SurfaceCut.

  4. PM4 Perfect Pearl 95 Dlhotrvajúca leštiaca pasta s vysokým leštiacim účinkom s PTFE-formulou vysoko účinná pasta s UV-ochranou ideálna na hladké povrchy vynikajúce leštiace efekty perfektné leštiace výsledky (kryštálový efekt) odolná voči vonkajším vplyvom • Rovnomerne naneste Perfect Pearl. Nechajte pôsobiť 5-10 min. Následne doleštite pomocou leštiaceho kotúča pre dosiahnutie vysokého lesku. Pre zvýšenie ochrany možno aplikáciu opakovať. V prípade škrabancov na povrchu laku odporúčame použiť najprv SurfaceCut.

  5. PM5 Star Max 301 Tekutý vosk s PTFE rýchla ochrana bez hologramov, s obsahom silikónu maximálny leštiaci výsledok and vode odolný povrch rýchly lesk pre showromy ideálna ochrana ihneď po umytí automobilu aplikácia bez vody • -NastriekajteStar Max a rovnomerne rozotrite pomocou mikrovláknovej utierky. Nastriekaním na povrch automobilu zanechá vosk vysoký lesk a ochranný film. Môže sa nanášať aj pomocou leštičky.