Moja pasja pi ka no na
Download
1 / 9

- PowerPoint PPT Presentation


 • 132 Views
 • Uploaded on

Moja pasja – piłka nożna. Maciej Tober. Rozpoczęcie przygody. Moją grę w piłkę nożną rozpocząłem już w wieku 3 lat. Wychodziłem wtedy z tatą poćwiczyć na pobliskim boisku.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '' - natala


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Rozpocz cie przygody
Rozpoczęcie przygody

Moją grę w piłkę nożną rozpocząłem już w wieku 3 lat. Wychodziłem wtedy z tatą poćwiczyć na pobliskim boisku.

Jak byłem w klasie I lubiłem ćwiczyć. Chodziłem na zajęcia pozalekcyjne sportowe do pana od WF-u Grzegorza Zdzymiry. Tam też zapoznałem się z elementami piłki nożnej w formie zabaw. Nauczyciel zachęcał mnie do ćwiczeń, wychodziło mi to dobrze, a poszczególne elementy wykonywałem z łatwością, więc bardzo polubiłem te zajęcia. To, że pan Grzegorz widział moje predyspozycje sprawiło, że razem z rodzicami podjęliśmy decyzję o trenowaniu piłki nożnej.


Moja pasja pi ka no na

Gdy miałem 8 lat pierwszy raz poszedłem na prawdziwy trening piłkarski w klubie „ORLIK”. Grałem w nim rok. Obecnie mam 12 lat i gram w klubie „SEMP” Warszawa Ursynów, w którym się rozwijam i pogłębiam swe umiejętności piłkarskie. Trenuję 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny. Co weekend w sezonie piłkarskim moja drużyna gra w lidze okręgowej, obecnie jesteśmy na II miejscu i staramy się o awans do ligi mazowieckiej. W okresie zimowym mamy sparingi i turnieje piłkarskie. 


Moje osi gni cia pi karskie
Moje osiągnięcia piłkarskie trening piłkarski w klubie „ORLIK”. Grałem w nim rok. Obecnie mam 12 lat i gram w klubie „SEMP” Warszawa Ursynów, w którym się rozwijam i pogłębiam swe umiejętności piłkarskie. Trenuję 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny. Co weekend w sezonie piłkarskim moja drużyna gra w lidze okręgowej, obecnie jesteśmy na II miejscu i staramy się o awans do ligi mazowieckiej. W okresie zimowym mamy sparingi i turnieje piłkarskie. 

I miejsce

 • Turniej w Markach (koło Warszawy) - 29-30.01.2011 r.

 • Turniej w Radomiu – 2012 r.

 • Wakacyjny Turniej w Krasnymstawie – 15-25.08.2013 r.

  II miejsce

 • Turniej w Radomiu – 2011 r.

  III miejsce

 • Turniej w Wesołej – 2012 r.


Sport w mojej szkole
Sport w mojej szkole trening piłkarski w klubie „ORLIK”. Grałem w nim rok. Obecnie mam 12 lat i gram w klubie „SEMP” Warszawa Ursynów, w którym się rozwijam i pogłębiam swe umiejętności piłkarskie. Trenuję 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny. Co weekend w sezonie piłkarskim moja drużyna gra w lidze okręgowej, obecnie jesteśmy na II miejscu i staramy się o awans do ligi mazowieckiej. W okresie zimowym mamy sparingi i turnieje piłkarskie. 

Zajęcia WF-u to moja ulubiona lekcja.

Od IV klasy moim wf-istą jak również wychowawcą jest pani Anna Majchrzak. Dzięki niej nauczyliśmy się wielu ciekawych rzeczy dotyczących różnych dyscyplin sportu, m. in.: techniki i taktyki gry w piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę czy piłkę nożną.


Moja pasja pi ka no na

Pani Ania zachęca nas do aktywności fizycznej w czasie wolnym, daje wsparcie i motywuje do działania. W IV klasie uczęszczałem na zajęcia pozalekcyjne sportowe, które prowadził pan Grzegorz Zdzymira. Na zajęciach doskonaliłem swoje umiejętności z różnych gier zespołowych. Później i obecnie biorę w nich udział sporadycznie, ponieważ treningi piłki nożnej w klubie pochłaniają cały mój wolny czas.


Moje sukcesy sportowe w szkole
Moje sukcesy sportowe w szkole wolnym, daje wsparcie i motywuje do działania. W IV klasie uczęszczałem na zajęcia pozalekcyjne sportowe, które prowadził pan Grzegorz Zdzymira. Na zajęciach doskonaliłem swoje umiejętności z różnych gier zespołowych. Później i obecnie biorę w nich udział sporadycznie, ponieważ treningi piłki nożnej w klubie pochłaniają cały mój wolny czas.

 • Mistrzostwa Ursynowa w dwa ognie klas III – III miejsce,

 • Mistrzostwa Ursynowa w zawodach łyżwiarskich chłopców "Złoty krążek" w ramach XLIV WOM - III miejsce,

 • Mistrzostwa Ursynowa chłopców w mini piłkę nożną w ramach XLV WOM - IV miejsce,

 • Turniej międzyklasowy w mini piłkę nożną klas VI styczeń 2013 - II miejsce,


Dodatkowe osi gni cia
Dodatkowe osiągnięcia wolnym, daje wsparcie i motywuje do działania. W IV klasie uczęszczałem na zajęcia pozalekcyjne sportowe, które prowadził pan Grzegorz Zdzymira. Na zajęciach doskonaliłem swoje umiejętności z różnych gier zespołowych. Później i obecnie biorę w nich udział sporadycznie, ponieważ treningi piłki nożnej w klubie pochłaniają cały mój wolny czas.

 • co roku od kilku lat biorę udział w biegu PASSA, gdzie wraz z innymi uczniami ze szkoły zdobywamy czołowe miejsca, w tym roku nasza szkoła zajęła II miejsce,

 • jestem powoływany do reprezentacji szkoły na większość zawodów.


Moja pasja pi ka no na

Dziękuję wolnym, daje wsparcie i motywuje do działania. W IV klasie uczęszczałem na zajęcia pozalekcyjne sportowe, które prowadził pan Grzegorz Zdzymira. Na zajęciach doskonaliłem swoje umiejętności z różnych gier zespołowych. Później i obecnie biorę w nich udział sporadycznie, ponieważ treningi piłki nożnej w klubie pochłaniają cały mój wolny czas.