1 / 28

SEZONA KONČÍ

SEZONA KONČÍ. Přišel čas napsat poslední kapitolu, odehrát poslední mistrovský duel. Odehráli jsme:. 225 utkání v kategorii starších přípravek 176 utkání v kategorii mladších přípravek Viděli jsme dohromady téměř 5000 gólů Je čas, abychom se všichni sešli na jednom místě!.

mireya
Download Presentation

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. Content is provided to you AS IS for your information and personal use only. Download presentation by click this link. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server. During download, if you can't get a presentation, the file might be deleted by the publisher.

E N D

Presentation Transcript

1. SEZONA KONČÍ Přišel čas napsat poslední kapitolu, odehrát poslední mistrovský duel.

2. Odehráli jsme: • 225 utkání v kategorii starších přípravek • 176 utkání v kategorii mladších přípravek • Viděli jsme dohromady téměř 5000 gólů • Je čas, abychom se všichni sešli na jednom místě!

3. VELKÉ FINÁLE JE TADY • Tvůj poslední zápas v sezoně • Tvůj poslední soupeř • Jen ty, tví spoluhráči a váš trenér rozhodnete, jak to dopadne • Odmakej to na sto procent, dávej góly, kličkuj, nahrávej, povzbuzuj • Na výsledek nekoukej, hrdě vystoupej k oslavám • Užívej si každou minutu

20. nezapomeň na fanoušky

21. Získáš • Pochvalu • Malou odměnu • Velký zážitek • Chvíle prožité s kamarády • Chvíle prožité se svými nejbližšími

22. Určitě přijeď! • Společně zakončíme letošní sezonu 2013/2014 • Moderátor po celý den • Vyhlášení ve stylu ChampionsLeague • Medaile pro všechny účastníky • Poháry pro čtyři nejlepší týmy

23. Jdi ve stopách hvězd • Zahraješ si tam, kde ještě před pár dny běhali: • Tomáš Zápotočný Petr Švancara • Jakub Řezníček Marek Jarolím • Josef Hušbauer Jan Rajnoch • David Lafata a další…

24. StarTip Aréna

25. stadion 1.FK Příbram

26. Velké fináleOP přípravek 24. května od 8 do 15 hodin – kategorie starší (3x20 minut) 25. května od 8 do 13 hodin – kategorie mladší (3x16 minut)