slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
גן אל מונא PowerPoint Presentation
Download Presentation
גן אל מונא

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 23

גן אל מונא - PowerPoint PPT Presentation


  • 182 Views
  • Uploaded on

הכניסה ל"גן אל מונה" נישמרת ע"י "אביר" מימי הביניים, כשגם כמה מתותחי אותה תקופה מגוייסים למשימה!!!. גן אל מונא. הגן המכושף של נאג'י בכפר ג'ולס. צילום ועריכה – יגאל מורג.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

גן אל מונא


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

הכניסה ל"גן אל מונה" נישמרת ע"י "אביר" מימי הביניים, כשגם כמה מתותחי אותה תקופה מגוייסים למשימה!!!

גן אל מונא

הגן המכושף של נאג'י בכפר ג'ולס

צילום ועריכה – יגאל מורג

slide2

לאחרונה שודרגה הכניסה לגן, נוספו שערים מרשימים, הריצפה צופתה באריחים דקורטיביים, ונוספה גם כניסה לנכים, והכל מעוטר בעציצים פורחים\ תאוה לעיניים.

slide3

כמה מילים על העומדים מאחורי העשייה בגן אל מונא

נאג'י עבאס (41) הצעיר מבין שמונת ילדיהם (5 בנים ו 3 בנות) של אבו רשיד ואל מונא אשתו, הוא זה שמטפח כיום את הגן הקסום בו אתם עומדים לבקר.

יסודותיו הוקמו כבר לפני כ 25 שנה ע"י האב, ואכן ניתן לראות ברחבי הגן כמה וכמה עצים בני עשרות שנים, אך את הפיתוח הנוכחי על כל שכיות החמדה שלו עושה נאג'י ב"עשר אצבעותיו" תוך שהוא נעזר קודם כל באשתו – ג'נאן, שעומדת אחרי טיפוח הצמחייה המגוונת שברחבי הגן, קצת בילדיו, וגם האחים מטים שכם לעיתים, כל אחד במקצועו (בנאות, מסגרות וכד').

לנאג'י וג'נאן 5 ילדים: הבכור רשיד (18) העומד בפני גיוסו לצ.ה.ל, אחריו הבת – רנין, ובהמשך - רווד, ג'ואד, וסוגר את הרשימה – אדם בן ה 7. הגן הוא "גן עדן" בזעיר אנפין, תוכלו למצוא בו אי אלו מפלי מים (ואגב – נאג'י דואג לנתב את מי הגשמים בחורף, לאספם ולהזרימם אל הבריכות השונות שבגן), גישרונים לא מעטים, שערי קשתות מעוצבים, לא מעט רכיבים של כלי עבודה עתיקים, אי אלו פירטי ריהוט יוצאי דופן מעשה ידי נאג'י, טחנת קמח, דגמים של בור ובאר מים, באר אנטיליה מרשים ועוד, נאג'י בנה במקום "תחנת רכבת" ממנה מוליכים הפסים אל.... (כל אחד ודמיונו הפרוע), ועכשיו מתחילים ליישם חלום נוסף – מסעדה.

מעבר למבקרים "רגילים" הפוקדים את הגן, נערכת אליו "עליה לרגל" של זוגות צעירים לקראת חתונתם, המנצלים את התפאורה המקסימה כדי להצטלם צילומי "חתן / כלה". ואת כל אלה אנו יוצאים לראות במו עינינו...

slide5

בשיחה עם אורחי הגן

בסלון ביתם

נאג'י, וג'נאן אישתו -

slide6

רחבת הגן המרכזית וכמה מאביזריה (שכולם מעשה ידיו של נאג'י)

slide11

על הדרך אלפינות החמדמגינים נחשים מטילי אימה

כמו גם קרוקודיל חושף שיניים

slide12

ופינות החמד – לאן שאך תסבו עיניכם, תיתקלו בהן...

slide17

כמו גם אל רחבת "תחנת הרכבת", שפסיה של זו מובילות אותנו אל הבלתי נודע...

slide18

ואת היופי הזה גילו גם צלמי החתן / כלה, המגיעים הנה בעשרות כדי לתפוס כמה פוזות "קסומות" של לקוחותיהם, ברשותם – נציץ גם אנו על ההתרחשות המרגשת

הנה מגיעה המכונית הראשונה (עדיין מוקדם, והמכונית בינתיים חפה מקישוטיה), הזוג הטרי מובל ע"י הצלם אל פינות החמד השונות, וה"עבודה" מתחילה... (כדי להימנע מאי נעימויות טושטשו פניהם של המצולמים)

slide21

הזוג הראשון מצלם תמונות אחרונות, וכבר מופיע זוג נוסף, ויוצא לדרך...

slide22

אבל הפעם – הפתעה! אל הזוג מצטרפת שושבינונת נהדרת, עם יופי אלוהי !!!

ועם היופי המדהים הזה, שמשתלב כל כך יפה עם הגן היפהפה הזה, אנו מסיימים את ביקורנו הוירטואלי במקום, ולא נותר לנו אלא להזמינכם לבא ולהנות ממנו במו עיניכם.

slide23

כיצד מגיעים

נוסעים על כביש 70 (הכביש שבין כברי לצומת יאסיף, שעל כביש עכו כרמיאל) וברמזור הפניה לירכא / ג'וליס פונים מזרחה, מגיעים למעגל תנועה ובמזלג הדרכים שאחריו, פונים בדרך השמאלית, חולפים ע"פ כיכר עם דגם מכונית במרכזה, הלאה - לכיכר נוספת, ממשיכים ישר עד למרכז קניות, ובכיכר עם "פסל" מפת המדינה לוקחים את הסעיף הימני / ישר – לג'וליס, נוסעים הישר בעליה מתונה עד מגרש חניה קטן מימין לכביש, ושלט לגן – משמאלו.

052 – 4318414 - יש לתאם את הביקור מראשעם נאג'יnaje+a@walla.comדאר אלקטרוני -

היה במקום, התרשם, צילם וערך – יגאל מורגmorag-i@013.net.il

ולכניסה לאתר הבית של גן אל מונה, הקליקו על הקישור שמתחתנו http://www.pbase.com/naje