Útulok Senica Natália Vašková - PowerPoint PPT Presentation

tulok senica nat lia va kov n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Útulok Senica Natália Vašková PowerPoint Presentation
Download Presentation
Útulok Senica Natália Vašková

play fullscreen
1 / 16
Útulok Senica Natália Vašková
282 Views
Download Presentation
metea
Download Presentation

Útulok Senica Natália Vašková

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. Útulok Senica Natália Vašková

 2. ADRESA ÚTULKU: Železničná 1542       (areál bývalých kasární) 905 01 Senica tel.č.: 0914 112 125 zo zahraničia  +421914112125

 3. FUNGOVANIE ÚTULKU Útulok prevádzkuje nezisková organizácia Cerberus. O psíkov sa stará správca, každý deň od 09 do 16 hod. Má na starosti kŕmenie, venčenie, čistenie kotercov, evidenciu adopcií, návštev, venčenia, príjem darov a príspevkov, zabezpečuje chod útulku. Pes ti bude veriť aj potom, ako si ho zradil.

 4. Aktívny tím s dobrovoľníkmi FERO funkcia: správca čo rieši: každodenná starostlivosť o psíkov, zabezpečuje stravu, hygienu, venčenie, evidenciu. DUŠAN funkcia: podpredseda správnej rady CERBERUS. čo rieši: propagáciu útulku, profil, organizuje a koordinuje akcie, podujatia a súťaže, plagáty, pripravuje a vyrába Útulkoviny.

 5. NATÁLIA funkcia: poradkyňa pre adopciu čo rieši: komunikuje so záujemcami o psíkov, inzeruje, koordinuje chod a pravidlá útulku, pripravuje a moderuje Útulkoviny. LENKA funkcia: dobrovoľníčka čo rieši: zadáva inzerciu psíkov do TV SEN. LUBKA funkcia: dobrovoľníčka čo rieši: pomáha so všetkým, čo treba,, rieši detské projekty.

 6. MARCEL funkcia: riaditeľ n.o. čo rieši: komunikuje s mestom a dodávateľmi služieb – elektrina, voda, poistenie. AĎA funkcia: dobrovoľníčka čo rieši: pomáha s čím pomôcť treba priamo v útulku. MARTIN funkcia: predseda výboru pre prácu s mládežou čo rieši: projekty zamerané na o problematike opustených a týraných psov smerom k deťom, intenzívne pomáha so všetkým, čo treba.

 7. LAURA funkcia: dobrovoľníčka čo rieši: pomáha so všetkým, čo treba. AKO POMÔCŤ: Prispieť teda môžete finančne, 2% percentami z daní, materiálne aj osobne. materiálna podpora: •  - krmivo • - misky, obojky, hrebene, hračky... • - klietky, prepravky, pelešteky, koberce, deky, matrace ,kelímky , poháre na vyšetrenie trusu • - čistiace prostriedky, vedrá, ..

 8. MAČKA VO VRECI občianske združenie na pomoc mačkám v núdzi Toto občianske združenie vzniklo keď nezvládala Magda Galbavá poskytovať pomoc všetkým mačičkám, ktoré to potrebujú. Po zamestnaní sa na VETGUARD jej záchranárstvo začalo. A tak hlavne vďaka MVDr. Jurajovi Šimekovi a MVDr. Danke Hlavičkovej.

 9. Tí ktorí chcú pomôcť, môžu prispieť na bankový účet: ČSOB, a.s.4015762129/7500IBAN: SK21 7500 0000 0040 1576 2129názov účtu: MAČKA VO VRECIadresa banky: ČSOB, a.s. - pobočka Senica, Hurbanova 529/2, 905 01 SenicaKontaktné údaje:Magda Galbavátel.: 0944 300 040e-mail: mgalbava@hotmail.com 

 10. Čo je domáca opatera? -nazývaná ako dočaska - DO.  -najlepšia možnosť, ako poskytnúť danej mačičke pomoc.  Dôvody: -minimálna stresová záťaž pre mačičku -týrané a plaché jedince sa ľahšie socializujú -rýchlejšie uzdravovanie zranených a chorých mačičiek -ľahšie začleňovanie sa do domácnosti v novom domove -lepšie povahové vlastnosti mačičky, ktoré získava láskavým prístupom 

 11. VET GUARD Senica poskytuje aj tieto produkty, ktoré si tam možno zakúpiť:

 12. Moji ,,adoptovaní“

 13. Moji ,,adoptovaní“

 14. Moji ,,adoptovaní“

 15. Ďakujem za pozornosť