slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Odkryj talent w swoim uczniu PowerPoint Presentation
Download Presentation
Odkryj talent w swoim uczniu

Loading in 2 Seconds...

  share
play fullscreen
1 / 24
mercedes-knight

Odkryj talent w swoim uczniu - PowerPoint PPT Presentation

93 Views
Download Presentation
Odkryj talent w swoim uczniu
An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. Odkryj talent w swoim uczniu

 2. W Przedszkolu Publicznym nr 32 „Jaś i Małgosia” we Włocławku wyszukuje się dzieci przejawiające wszelkie zdolności i talenty, a następnie stwarza warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju, który może doprowadzić do pełnego rozkwitu ich zdolności i zainteresowań.

 3. Dziecko od najmłodszych lat ma swój udział w tym, kim się staje i kim będzie, a przedszkole promuje wszelkie jego osiągnięcia. „Pozwólmy dziecku doświadczać, eksperymentować, dowiadywać się i porównywać, szukać i drążyć w głębinach wiedzy, wyruszać w podróże odkrywcze – czasami trudne, ale jakże bogate i fascynujące.” (z „Gawędy Mateusza” C. Freinet)

 4. Laboratorium ośrodka „Galileusz”

 5. Odkrywaniu i rozwojowi uzdolnień technicznych i naukowych służą, prowadzone często przez profesjonalistów, zajęcia w laboratorium chemicznym. „Hokus – pokus- czarowanie z chemią”, to doskonała okazja, aby poczuć, zobaczyć i dotknąć „czarodziejskie zjawiska chemiczne”,to także okazja, aby doświadczać i obserwować, a następnie zapamiętać!

 6. Pracownia chemiczna

 7. Centrum Edukacji Ekologicznej

 8. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się „Warsztaty plastyczne dla dzieci i rodziców”, prowadzone przez mamę wychowanki.

 9. Rodzice i dzieci z dużym zaangażowaniem wykonywali swoje prace wykorzystując różnorodne materiały, nie tylko plastyczne.

 10. Dzieci z dumą prezentowały swoje artystyczne dzieła.

 11. Dzień rodzica – „Ekomoda” Dzieci wraz z rodzicami tworzyły stroje z surowców wtórnych

 12. Bardzo atrakcyjną formą promowania wszelkich osiągnięć dzieci jest przedszkolny konkurs „TALENCIK”. Podczas tej imprezy artystycznej, wybrane dzieci prezentowały swoje „małe i wielkie” talenty. Wcielały się w role aktorów, piosenkarzy, muzyków a nawet tancerzy baletowych.

 13. Cała impreza czynnie wspierana jest przez rodziców, którzy swoim przykładem mobilizują pociechy.

 14. „Dzieci są kwiatami, które oświecamy, ale to one same rozkwitają pełnią swojej wolności i piękna.” (Sebastian Stec)