Tak e odjezd je 31 10 2008 mezi 16 00 a 17 00 od ho nezasv cen astn k se dopt
Download
1 / 5

- PowerPoint PPT Presentation


  • 71 Views
  • Uploaded on

Moji drazí zvrhlíci, jelikož neštěstí nechodí po horách ale po lidech tak i Lahváčka došlo. Tento statný kmán nám poskytnouti ráčil panství své Jablonecké. Ty kdož radovánkám holduješ, pitkám se nevyhýbáš a zpěvem živo je tvé hrdlo. Jsi nám vítán volám vivat neb ty nejsi žádné trdlo.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '' - marlis


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Tak e odjezd je 31 10 2008 mezi 16 00 a 17 00 od ho nezasv cen astn k se dopt

Moji drazí zvrhlíci, jelikož neštěstí nechodí po horách ale po lidech tak i Lahváčka došlo.Tento statný kmán nám poskytnouti ráčil panství své Jablonecké.Ty kdož radovánkám holduješ, pitkám se nevyhýbáša zpěvem živo je tvé hrdlo.Jsi nám vítán volám vivat neb ty nejsi žádné trdlo.


Tak e odjezd je 31 10 2008 mezi 16 00 a 17 00 od ho nezasv cen astn k se dopt

Hlaváček cup byl plánován dlouho a důkladně. Konání tohoto sportovního klání je ustanoveno na první víkend v listopadu.

Takže odjezd je 31.10.2008 mezi 16:00 a 17:00 od HO.

Nezasvěcený účastník se doptá.


Tak e odjezd je 31 10 2008 mezi 16 00 a 17 00 od ho nezasv cen astn k se dopt

Program Hlaváček Cupu: tohoto sportovního klání je ustanoveno na první víkend v listopadu.pátek: vaření, papání, bubání a jelikož nejen žrádlem živ je zvrhlík....... souběžně bude probíhat Cinema festival a automobilovéklání 24 hodin v LE Hlaváčeksobota: probuzení, snídání, koupání( medvítek bude krutě vytažen za ouška z brlohu)v 10:14 spojíme na zastávce busu č. 1 a jedeme směr Bedřichovzde se mlhou kocháme, někde nahmatáme Královku a ty jenž chtějí vidět úplné ho.... vylezou na rozhlednu. Pokračujeme v jakémsi směru kde tušíme, že se nachází Janov. Zde proběhne návštěva restaurace Heidi spojená s konzumací : teplé griotky, svařáku a hlavně rakvičky se šlehačkou. Napapaní spadneme dolu do Janova tedy k Lomu. Tady nám Sojka zamáčkne slzu, zavzpomíná, zahouká a zakráká a své rozpoložení zapije v restauraci První nelyžuje. Dle účastníků Lomacích pitek mají dobré kvasnicové píívo. KAČULA si dá jen jedno !!!!!Pokračujeme volným krokem do Janova kde si v restauraci jenž stojí u zastávky a její jméno neznáju dáme obídek. S nacpaným pupíkem se jede na další rozhlednu jménem Petřín. Tam se opět pokocháme mlhou a volným krokem se přesuneme do Mexické restaurace kde proběhne hamání a napájení. Mají Hágen Bádena za 34 koňun mňam.


Tak e odjezd je 31 10 2008 mezi 16 00 a 17 00 od ho nezasv cen astn k se dopt

Neděle: tohoto sportovního klání je ustanoveno na první víkend v listopadu. volné probuzení, snídaní, koupání a hromadný výlet do Liberce. Pokud mě nebudete moc sr....... udělám k snídani palačinky. Méďa dotlačí marmeládu.A tak si povíme něco k samotnému výletu. Ještěd je príma a mlha kolem též. Tááákže se lanovkou přesuneme na Ještěd. Za tento průlet mlhou zaplatíte 60 kaček na osobu. Na Ještědu se opět pokocháme mlhou a pěšky se béřeme dolu. Jsou tam skoro všude zátarasy aby se tůůrista nezřítil. Ty co zábranu nenahmatají, ostatní účastníky výkřikem padám upozorní, že na ně nemusíme čekat a že to berou zkratkou.Dále pokračujeme do samotného Liberce, zde je povinností navštívit kavárnu jenž se nachází naproti krásné Liberecké radnici. Tady mají samé ňamky např. fantastickou horkou čokoládu, dortíky a laskominy, že se člověku nechce domů. No a jsme na samém závěru našeho Hlaváček Cupu páč se smutně bercháme zpět do Jablonecké nory, balíme a řítíme se do našich domovů.Tak doufám, že se těšíte a na konci tohoto víkenu zvoláme ...........(bude mi smutno přátelé,příští rok na Ydykseb).Za nás za Zvrhlíky Oloušek.