Download
slide1 n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради PowerPoint Presentation
Download Presentation
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

202 Views Download Presentation
Download Presentation

Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 7 "Орлятко"

 2. Федченко Світлана Володимирівна • Освіта – неповна вища, Білоцерківське педагогічне училище, 1990 р. • Спеціальність за дипломом – вихователь дитячого садка • Кваліфікаційна категорія – «спеціаліст», педагогічне звання «Вихователь – методист» • Місце роботи – Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №7 «Орлятко» • Педагогічний стаж – 22 р.

 3. Педагогічне кредо Моя професія – це шлях мій у житті Я педагог, своїм я покликом пишаюсь І в нашім сірім для дітей буденні, Я кожен день зробити радісним стараюсь. Я не учитель, хоч навчаю я дітей, Я їх виховую, натхненню розвиваю... Із них виліплюю достойних я людей Бажання їхні і таланти розкриваю. Моя мета – моя професія життя Вона в душі моїй, її я не обрала, Вона у серці б’ється, сповнює чуттям, Моя професія, що я в думках плекала. І з дня у день, із року в рік, весь час Своє покликання натхненно я ношу. Працюю і стараюсь, любі діти, лиш для вас, «Я – Педагог» – із гордістю скажу.

 4. Педагогічне есе: Щоб бути хорошим вихователем, потрібно перш за все любити дітей, вірити в їх можливості, з душею навчати, та виховувати їх, розвивати в них найкращі якості майбутньої людини. Вихователь це не тільки слово, перш за все для діток потрібно стати прикладом, наставником, другом, а інколи навіть другою мамою. Яким же має бути сьогодні вихователь? Вихователь це не тільки професія – це перш за все покликання душі. Кожен день вихователь віддає частинку свого серця кожній дитині. Вихователь це артист,лікар маленьких душ, психолог, який повинен заглянути в кожне серце, достукатись до самопізнання кожного і зайняти там невеличке місце. Кожного дня вихователь повинен приносити в дитячий світ багато нового «незвіданого». І в цей же час вихователь повинен бути: простою, доброю, компетентною, чуйною людиною не тільки для дітей, а й для батьків.

 5. Мої досягнення

 6. Результати педагогічної діяльності Порівняльний аналіз результатів діагностики рівня сформованості компетентності дітей у різних сферах життєдіяльності 2010 – 2011 н.р. 2011 – 2012 н.р. 2012 – 2013 н.р.

 7. УЧАСТЬ У НАУКОВО – МЕТОДИЧНІЙ РОБОТІ

 8. Робота педагога з узагальнення і поширення власного педагогічного досвіду «Організація освітньо-виховного процесу за спадщиною В.О. Сухомлинського»

 9. Зміст досвіду Досвід вміщує методичні рекомендації, практичні матеріали по роботі з педагогічним колективом, дошкільниками та батьками. В даній роботі відведено значне місце розвитку творчого й неординарного мислення дітей, збагаченню знань про навколишню діяльність, розробленню механізму про науково-пошукову діяльність.

 10. Опис досвіду «Краса природи відіграє велику роль у вихованні дитини. Вона виховує в душі здатність відчувати, сприймати тонкощі, відтінки речей, явищ, порухи серця.» В.О. Сухомлинський

 11. Завдання вихователя під час ознайомлення дітей з природою • Формування реалістичних уявлень і понять про предмети, явища природи, зв’язки між ними, виховання на цій основі реалістичного світорозуміння; • розвиток мови, мислення, допитливості і спостережливості; • сенсорне виховання; • виховання любові до природи, бережного, дбайливого ставлення до тварин і рослин; • виховання працьовитості, формування трудових умінь і навичок; • естетичне виховання.

 12. Матеріали досвіду роботи Конспект інтегрованого заняття "Світ зігрітий добротою" з використанням інтерактивних методів навчання Конспект комплексного заняття "Рости - виростай про природу дбай"

 13. Матеріали досвіду роботи Конспект заняття з використанням методу казкотерапії для дітей старшого дошкільного віку "Пори року" Конспект комплексного заняття "Підводний світ у нашій кімнаті"

 14. Наявність публікацій

 15. Щасливе дитинство!!!