slide1 n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Moja Klasa III C PowerPoint Presentation
Download Presentation
Moja Klasa III C

play fullscreen
1 / 29
Download Presentation

Moja Klasa III C - PowerPoint PPT Presentation

168 Views
Download Presentation

Moja Klasa III C

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. Moja Klasa III C

 2. Na początek wychowawcy Pani Ania Bokwa z Panią Agnieszką Małecką Moim zdaniem jedne z najfajniejszych nauczycielek w szkole !

 3. Jako pierwsza w dzienniku jest: Patrycja Borkowska Z reguły miła , wesoła i odpowiedzialna osoba, ale każdy kto ją lepiej pozna wie, że potrafi być też wredna.

 4. Nr 2 w naszym dzienniku to : Paulina Bubnowska ,,Buba’’ W szkole pilna uczennica, a po za szkołą całkiem inna osoba, która lubi ostre granie . Dobro przyjaciół jest dla niej ważniejsze niż jej własne, jest realistką, nie patrzy na życie przez różowe okulary.

 5. Czas na nr 3 : Grzegorz Cichacki Człowiek żyjący w swoim świecie. nie traktuje szkoły poważnie, jest w niej gościem. Moim zdaniem osoba skryta nie wyróżniająca się w tłumie.

 6. A teraz nr 4: Iza Ciecholińska Otwarta na świat, nie martwiąca się na zapas. Sądzi, że zasady są po to, żeby je łamać.

 7. Kolejny jest nr 5 : Dawid Derkacz ,,Loczek’’ Dawid to chłopak, który jest pozytywnie nastawiony do życia i nie martwi się o nic. To co ma być to będzie.

 8. Następnie nr 6 : Krzysztof Drewnicki Klasowy łobuz, sportowiec i przyjaciel od dziecka z nadmiarem energii.

 9. Teraz numer 7 : Maciej Dziubek O tym chłopaku nie wiem prawie nic, ale wiem, że ma swój świat i jest jednym z większych wariatów w naszej klasie.

 10. Nr 8 : Aleksanda golec ,,Ruda’’ Ola ma niepowtarzalny śmiech, Charakter jak i urodę. Jedyny rudzielec w klasie  Najbardziej intrygująca z dziewczyn, Lepiej z nią nie zadzierać.

 11. Nr 9 : Szymon Górzyński ,,Morlin’’ Klasowy błazen, denerwujący większość nauczycieli i nie tylko ich, jak jest cicho w klasie to wiadomo kogo nie ma.

 12. Nr 10 : Tomek Grajewski Dość zamknięty w sobie, spokojny i cichy. Brak mu motywacji do czegokolwiek.

 13. Nr 11 : Krzysztof Hamera Sympatyczny chłopak, który lubi się wygłupiać, rozwalając lekcje lub robiąc coś co nie do końca przemyślał.

 14. A o to nr 12 : Mikołaj Jędrys Trzeba przyznać, że mądrala z niego . Swoim wymądrzaniem się wkurza kilka osób, ale to też miły i zdolny chłopak.

 15. Numer 13 : Wiktoria Kaczmarowicz Osoba, którą kocha się za dobre serce, a nie za inteligencje. Żyje tak jak żyć chce i sprawia, że na twarzy pojawia się uśmiech.

 16. 14 numerek to: Patryk Kukuła Z pewnością najzabawniejszy chłopak w kasie. Wyobraźni i pomysłów mu nie brak.

 17. Numer 15 : Adrian Ławicki Rozwiąże trudne zadanie z matmy jak i opowie dowcip. Pozytywna osobowość. Najwyższy człowiek w klasie. 

 18. A 16 nr to : Krzysztof Olczak ,,Rolnik’’  Ten to ma pecha .. mimo, że niczego nie zrobił i tak wina przeważnie idzie na niego. Czasami wybuchowy i spontaniczny, ale również zabawny i sympatyczny.

 19. Numer 17 : Adrian Rajecki No więc tak .. Adrian to spokojny, wyciszony i porządny chłopak. Na lekcjach nie przeszkadza, ani nauczycielom, ani uczniom.

 20. Numer 18 : Julia Skalska Najniższa dziewczyna w klasie, a może nawet w całej szkole. Fascynuje się Hiszpanią ,zagorzała fanka FC Barcelony. Nie lubi jak jej ktoś dokucza

 21. Nr 19 : Patryk Szałach Wiele osób uważa go za egoistę. No cóż, taki już typ. Twardo stoi na ziemi, uparty człowiek.

 22. Numer 20 : Michał Szwaba Musze przyznać, że jeden z najdojrzalszych chłopaków w klasie. Nie zachowuje się już jak 10 latek, ma swój pogląd na świat i nie lubi jak ktoś mu go próbuje zmienić.

 23. Numerek 21 : Klaudia Ścisłowska Nie umie siebie opisywać, chociaż jak chce to potrafi. Brak jej pewności siebie, ale sobie z tym radzi. Ma dobre serce, zawsze wysłucha. Ma wielką wyobraźnie i poczucie humoru.

 24. Nr 22 : Wojtek Telewski Wyluzowany, swoje zniszczone prace tłumaczy tym, że hoduje szynszyle. Zawsze zaspany i nie wie co się dzieje 

 25. Nr 23 : Patryk Walczak Można nazwać go klasowym ,,pachołem’’. Raczej ma nie wielu przyjaciół i zawsze siedzi w pierwszej ławce.

 26. Numer 24 : Agata Wolf Agata.. zawsze miła, sympatyczna, porządna, wzorowa uczennica. Jako jedyna dziewczyna z klasy nie ma facebook’a.

 27. Ostatni nr 25 : Największa wariatka w klasie  Uparta, zawsze ma racje , zawsze wszystko wie. Jej pasja to taniec, a nałogiem muzyka.

 28. KONIEC! Dziękuje za Obejrzenie

 29. Wykonała : Klaudia Ścisłowska