suprask mano gyvenim n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
SUPRASK MANO GYVENIM Ą PowerPoint Presentation
Download Presentation
SUPRASK MANO GYVENIM Ą

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 9

SUPRASK MANO GYVENIM Ą - PowerPoint PPT Presentation


 • 216 Views
 • Uploaded on

SUPRASK MANO GYVENIM Ą. Paruo šė: Agnė Žolynaitė. Tik gra žūs jausmai,draugystė ir bendravimas padaro mus laimingais.. Mylėkime vieni kitus ir supraskime kiekvienas svetimo skausmą,juk tai taip padeda !. Ne Jūs pasaulio kūrėjai,tad negadinkite ir taip jis negražus...

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

SUPRASK MANO GYVENIM Ą


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Presentation Transcript
  1. SUPRASK MANO GYVENIMĄ Paruošė: Agnė Žolynaitė

  2. Tik gražūs jausmai,draugystė ir bendravimas padaro mus laimingais.. Mylėkime vieni kitus ir supraskime kiekvienas svetimo skausmą,juk tai taip padeda!

  3. Ne Jūs pasaulio kūrėjai,tad negadinkite ir taip jis negražus... Pavyduolis – pats sau priešas, nes kenčia nuo blogio, kurį pats sukūrė.

  4. Žmonės verčiau renkasi kančią, nei keitimąsi. Geriau blogas sprendimas, negu jokio sprendimo.

  5. Bitės nugara dryžuota, bet tigru jos nepavadinsi. Ginčas – gana pavojingas dalykas. Jis dažnai atvėsina santykius ir kelia nesusipratimų. Laimėję ginčą galite prarasti draugą.

  6. Gali visą gyvenimą praleisti nerimaudamas, bambėdamas, susirūpinęs ir nelaimingas. Arba ta pati energija gali būti panaudota tam, kad pakylėtų tave į neįsivaidzuojamas aukštumas. Laimingo gyvenimo prasmė nėra sėkmė, bet veikiau tai,  kad net kai sunku, jeigu nesiseka, aš vis tiek sakau: šitą gyvenimą verta gyventi.

  7. Kantrybė ir atkaklumas turi stebuklingą galią, nuo kurios sunkumai išnyksta ir kliūtys dingsta. Kad būtum laimingas, privalai būti protingas.

  8. Gyvenimas yra grožis, žavėkis juo,Gyvenimas yra palaima, naudokis ja,Gyvenimas yra iššūkis, priimk jį,Gyvenimas yra pareiga, atlik ją,Gyvenimas yra brangus, elkis su juo rūpestingai,Gyvenimas yra turtas, saugok jį,Gyvenimas yra mįslė, įmink ją,Gyvenimas yra pažadas, tęsėk jį,Gyvenimas yra liūdesys, įveik jį, Gyvenimas yra laimė, nusipelnyk jos, Gyvenimas yra gyvybė, gink ją.

  9. AČIŪ UŽ DĖMESĮ