W ochy
Download
1 / 30

Włochy - PowerPoint PPT Presentation


  • 124 Views
  • Uploaded on

Włochy. maj/czerwiec 2012.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Włochy' - mahsa


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
W ochy

Włochy

maj/czerwiec 2012


To jeden z najbogatszych włoskich regionów z pięknymi, zabytkowymi miastami, jak również z piaszczystymi plażami o łagodnym zejściu do morza, których renoma uczyniła z Riwiery Adriatyckiej „Plażę Europy”. Przybywając do tego regionu, każdy znajdzie dla siebie wymarzony sposób na wakacje – wypoczynek, niekończącą się zabawę, rozmaitości kulturalne i folklor, a do tego wszystkiego kuchnię, która należy do najlepszych w kraju, bowiem stąd wywodzi się szynka parmeńska, salami i ser parmezan.

Zakwaterowanie – region Emilia-Romagna


Cena ok 1100 z uzale niona od aktualnego kursu euro
Cena: ok. 1100 zł pięknymi, zabytkowymi miastami, jak również z piaszczystymi plażami o łagodnym zejściu do morza, których renoma uczyniła z Riwiery Adriatyckiej „Plażę Europy”. (uzależniona od aktualnego kursu euro)

obejmuje:

* transport autokarem z klimatyzacją, video, cafebarem i toaletą pod opieką pilota.* 7 noclegów w hotelu Venezia na Riwierze Adriatyckiej* wycieczkę do Rzymu i Wenecji* opiekę polskiej obsługi* opiekę 4 wychowawców* wyżywienie 3 razy dziennie przygotowane przez polskiego kucharza* suchy prowiant z wodą mineralną na drogę powrotną do Polski* ubezpieczenie TU Signal Iduna Polska SA: KL 10.000 EUR, NWW 7.000 PLN, bagaż 500 PLN * opłatę klimatyczną, podatek vat


Hotel Venezia pięknymi, zabytkowymi miastami, jak również z piaszczystymi plażami o łagodnym zejściu do morza, których renoma uczyniła z Riwiery Adriatyckiej „Plażę Europy”.


Wy ywienie
Wyżywienie pięknymi, zabytkowymi miastami, jak również z piaszczystymi plażami o łagodnym zejściu do morza, których renoma uczyniła z Riwiery Adriatyckiej „Plażę Europy”.

3 posiłki dziennie. Kuchnia polska z elementami kuchni włoskiej. Posiłki w hotelu przygotowywane są przez polskich kucharzy. Śniadania w formie bufetu; obiady i kolacje – dwudaniowe , z wyborem dwóch zestawów, z deserem, bufet sałatkowy do kolacji. Suchy prowiant z wodą mineralną na drogę powrotną do Polski. Pierwsze świadczenie: kolacja w dniu przyjazdu; ostatnie świadczenie: śniadanie w dniu wyjazdu.


Wyjazdy

Wyjazdy pięknymi, zabytkowymi miastami, jak również z piaszczystymi plażami o łagodnym zejściu do morza, których renoma uczyniła z Riwiery Adriatyckiej „Plażę Europy”.


Rzym pięknymi, zabytkowymi miastami, jak również z piaszczystymi plażami o łagodnym zejściu do morza, których renoma uczyniła z Riwiery Adriatyckiej „Plażę Europy”.

Całodniowa wycieczka do -Wiecznego Miasta”. Godna polecenia pomimo uciążliwości podróżowania. Warto się na nią wybrać ze względu na sprawdzoną i dobrze przez nas przygotowaną trasę zwiedzania. Spokojnym spacerem, przemieszczając się także metrem zwiedzamy Watykan, Schody Hiszpańskie, słynną Fontannę di Trevi, Panteon, Ołtarz Ojczyzny, Forum Rzymskie i Koloseum.


Wenecja
Wenecja pięknymi, zabytkowymi miastami, jak również z piaszczystymi plażami o łagodnym zejściu do morza, których renoma uczyniła z Riwiery Adriatyckiej „Plażę Europy”.

W mieście karnawału, masek i gondolierów proponujemy spacer po historycznych miejscach tego miasta: Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Most Westchnień, Pałac Dożów, Most Rialto, pałace nad Kanałem Grande. / statek+autokar


Wycieczki fakultatywne dla ch tnych dodatkowo p atne

Mirabilandia pięknymi, zabytkowymi miastami, jak również z piaszczystymi plażami o łagodnym zejściu do morza, których renoma uczyniła z Riwiery Adriatyckiej „Plażę Europy”. - ogromne wesołe miasteczko z ponad 50 atrakcjami, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Mrożące w żyłach krew kolejki górskie, liczne karuzele, zjeżdżalnie wodne, a ponadto przedstawienie kaskaderów z Akademii Policyjnej, pokaz rewii na lodzie, kino trójwymiarowe, pokazy skoków do wody i wiele innych atrakcji zakończonych pokazem sztucznych ogni i spektaklem laserowym - wszystko na terenie parku przygotowanego tak, by dostarczyć przybywającym tu gościom dużo radości i rozrywki. Cena 40 EUR

Italia w miniaturze CENA 20 EUR.

Delfinarium - to miejsce w Rimini i okazja do spotkania 5 sympatycznych delfinów prezentujących swoje umiejętności pod okiem treserów w trakcie godzinnego, pełnego niespodzianek przedstawienia. Cena 22 EUR Republika San Marino - malowniczo usytuowane na górze Tytana państewko z pięknymi krajobrazami na okolicę. Proponujemy zwiedzanie stolicy Republiki i jej średniowiecznej zabudowy według trasy: Brama św. Franciszka, Bazylika św. Marina, taras widokowy, Plac Rządowy, Baszty na skale. Cena 20 EUR Panoramiczny rejs statkiem z degustacją frutti di mare. Cena 20 EUR

Wycieczki fakultatywne(dla chętnych – dodatkowo płatne)


Mirabilandia
Mirabilandia pięknymi, zabytkowymi miastami, jak również z piaszczystymi plażami o łagodnym zejściu do morza, których renoma uczyniła z Riwiery Adriatyckiej „Plażę Europy”.


Delfinarium
Delfinarium pięknymi, zabytkowymi miastami, jak również z piaszczystymi plażami o łagodnym zejściu do morza, których renoma uczyniła z Riwiery Adriatyckiej „Plażę Europy”.


…ZAPRASZAMY! pięknymi, zabytkowymi miastami, jak również z piaszczystymi plażami o łagodnym zejściu do morza, których renoma uczyniła z Riwiery Adriatyckiej „Plażę Europy”. 


ad