Tak to bylo
Download
1 / 17

- PowerPoint PPT Presentation


  • 73 Views
  • Uploaded on

… tak to bylo!!!. aneb jak jsme ho poznaly….

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '' - maddy


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Tak to bylo

… tak to bylo!!!

aneb jak jsme ho poznaly….


Tak to bylo

Všechno teprve začíná - je OHNIVÁ NOCvšichni už čekají, těší se moc.Ondra Broučkovu swingovku nasadil,všechny v sále na zadek posadil.Zpíval: NEMŮŽEŠ SI KOUPIT MOU LÁSKU,všechen svůj um a šarm dal v sázku.Ta sázka vyšla dokonale - bouřlivý potlesk zazněl v sále.


Tak to bylo

NOC ČOKOLÁDOVÁ - Ondra v bíléms úsměvem v obličeji milém,z vlasů copánky hrozně mu sluší,všichni jsme nastražili uši.JSI SLUNCEM MÉHO ŽITÍ,já jen s tebou chci býti.Před Gábinou klekl, do ouška jí zpíval,Soukup vedle na to nevěřícně zíral.


Tak to bylo

Třetí NOCbylaPOPCORNOVÁ -- hlásala televize Nova.Ondra ji zvládl suverénně,jakoby zpíval každé ženěO LÁSCE VĚČNÉ, NEKONEČNÉ,to přec se líbí paní i slečně.Janda se usmívá a hlasitě chválía ostatní dva taky nezahálí.


Tak to bylo

KARLOVA NOC je čtvrtá na řadě,tu Ondra zvládne, to je nasnadě.Zcela nečekaně k pianu si sedl,užaslé diváky ze sedadel zvedl.Ani nemusel koukat při tom do nota s obdivem zatleskal mu i božský Kája Gott.STOKRÁT CHVÁLÍM ČAS si k tomu hraní zpíval,každý se na něj se zalíbením díval.


Tak to bylo

ZLOMENÝCH SRDCÍ NOC je pátý večer,to už by člověk dojetím brečel.Jak umí skvěle i tancovat!To nemůžete, než ho milovat!Prý: JENOM TEBE POD KŮŽÍ MÁM -- že mu to každá uvěří,na to já ráda svou hlavu dám.


Tak to bylo

Šestá NOC S PŘÍCHUTÍ BANÁNU,na Ondru myslíme hned poránu.Krabička, co přinesl, kouzelná byla asi,on nahrál si sám do ní všechny hlasy!Povedlo se mu to nádherně,omdlelé fanynky sbírali ze země!DON´T WORRY, BE HAPPY -- a v sále žasli i všichni chlapi !


Tak to bylo

Sedmá NOC SLOVENSKO-ČESKÁi ta byla moc hezká.SLIM JIM a těhulky vesmírný -Ondra zas sklidil potlesk nesmírný.A když pak úpěnlivě ptal se: ČÍM TO JE ?Davy žen a dívek by šly zaň do boje.


Tak to bylo

OŽIVLÝCH LEGEND NOC osmá byla,opět se skvěle vydařila !SMELLS LIKE TEEN SPIRIT - to od Nirvany písnička,nadšeně jásala hala celičká.Pro druhou píseň - bílý oblek, šátek,každičká neděle je pro nás jako svátek.A potom Lennonova něžná WOMAN,jako když zdá se ti nádherný sen.


Tak to bylo

A Ondra pokračuje dále,

nebude přece chybět v sále,když se mu takhle skvěle dařía fandí mu všichni - mladí i staří.KAPKY DEŠTĚ MU PADAJÍ NA HLAVU,to ale vůbec není na závadu.


Tak to bylo

Vždyť je to název písně z deváté

AMERICKÉ NOCI, Ondra má postup do dalšího kola ve své moci.Na pomoc k zpívání ještě banjo si vzala tím všem velikánskou radost udělal.A druhou píseň VZESTUP A PÁDsi zazpíval s chutí a taky moc rád.


Tak to bylo

Desátý večer následuje

a Ondrášek dál pokračuje.Na dnešku záleží strašně moc

- vždyť je to ROZHODNUTÍ NOC!PÍSEŇ HRABOŠE jak ulitá mu padlaa všem přítomným čelist spadla.


Tak to bylo

Když v druhé se pak

jako JAMES BOND představil,všem v sále se na chviličku až dech zastavil.ZLATÉ OKO - to byla krása!Porota tleská, chválí a jásá.Nadšení diváci Ondru posílají dále,teď zbývá už jen uspět ve finále.


Tak to bylo

A je to tady !

Mareš FINÁLEslavnostně zahajujea Ondra s písní GRACE KELLY nastupuje.Když tuhle těžkou píseň diváci vybírali,netušili, jak dobrou službu mu tím prokázali.Ondra ji totiž zvládl tak,

že všem pochybovačům vytřel zrak !


Tak to bylo

Když STOKRÁT CHVÁLÍM ČAS

pak znovu zazněla,tehdy i porota dojetím slzela.A všichni jsou napjatí velice,

co Ondra přidá dotřetice.A on si vybral Queeny - troufalost ?Nedůvěřivců bylo zase dost.SOMEBODY TO LOVE si po svém uchopiltak skvěle, že zas všechny překvapil.


Tak to bylo

Všechny tři písně byly tak krásné,Ondrovo vítězství zdá se být jasné!Nikdo pak nechápal to, jak to dopadlo:Národe český, nastav si zrcadlo!Vždyť Ondra patří na stupeň nejvyšší,to uznává každý, kdo vidí a slyší.Zazpívat všechno skvěle dokáže,však ona budoucnost sama to ukáže!Se všemi písněmi si suverénně poradil- vždyť on se pro zpívání narodil!