Водограй
Download
1 / 8

Водограй - PowerPoint PPT Presentation


  • 124 Views
  • Uploaded on

Водограй. " У житті кожна хвилина криє в собі диво та вічну юність." Альбер Камю. Лютий 2013. Зміст випуску: Ст. 1 Фестиваль афганської пісні шкільний перевал 2013 Ст. 2-8. Рубрика “Сторінками шкільного життя” Ст.9 Рубрика “Проба пера”. ПЕРЕВАЛ.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Водограй' - lynch


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Водограй

"У житті кожна хвилина криє в собі диво та вічну юність."

Альбер Камю

Лютий 2013

Зміст випуску:

Ст. 1 Фестиваль афганської пісні шкільний перевал 2013

Ст. 2-8. Рубрика “Сторінками шкільного життя”

Ст.9 Рубрика “Проба пера”


ПЕРЕВАЛ

Вже шостий рік поспіль в лютому до Дня виводу радянських військ з Афганістану в стінах нашої школи проходить фестиваль афганської пісні «Шкільний перевал - 2013». Щороку ми збираємося для того, щоб згадати тих, хто брав участь у Афганській війні. Пам'ять. Гірка пам'ять війни! Вона ніколи не згасне. Вона ятрить мозок, збуджує уяву. Пам'ять! Що ти залишила? Похоронки? Сльози матерів? Наречених, що недолюбили своїх хлопців? Про що ти задумався, ветеране? Які сторінки твого життя гортає пам'ять? Від чого стікає кров'ю твоє наболіле серце?...


14 лютого – День святого Валентина.

В Україні це свято масово й відкрито стали відзначати з початку 1990-х років. Ось і в нашій школі всі охочі дарують один одному «валентинки» і побажання від щирого серця. Учні 5 класу під керівництвом вчителя англійської мови Притули О.О. підготували поздоровлення зі святом на англійській мові і привітали всіх учнів нашої школи.

Це був вражаючий виступ. Всі, хто в цей день отримав «валентинки», із задоволенням сфотографувалися напам’ять.

14 лютого – День Закоханих


Рубрика “Сторінками шкільного життя”

Міський семінар-тренінг для вчителів початкової школи

29.01.2013р. на базі закладу було проведено друге заняття міського семінару-тренінгу для вчителів початкової школи «Психолого-педагогічні аспекти формування успішності педагога».. Всі учасники тренінгу мали змогу взяти участь у групових завданнях та інтерактивних вправах Заболотною О.В. та вчителем початкових класів Градусовою Ю.В. Активні форми проведення тренінгового заняття дозволили вчителям школи І ступеня проаналізувати віртуальну конфліктну ситуацію і, використати власний педагогічний досвід, в окремих випадках. Гості семінару відзначили високий методичний рівень проведеного заходу та виразили вдячність колегам заходу.


Для своїх тат, дідусів, братів підготували концерт, в якому взяли участь найталановитіші діти школи. А вчителі в своїх класах разом з дівчатками привітали хлопчиків.

Таке свято відбулося і в 4-А класі. На ньому хлопці не тільки отримали привітання від дівчаток, а і показали свою спритність, силу, розум.

Всі майбутні мужчини були нагороджені солодкими призами і листівками. Дітям свято дуже сподобалось.

Тож побажаймо нашим хлопцям здоров’я, мудрості, успіху!

23 лютого – День захисника Вітчизни


4 лютого – відзначається 69 річниця визволення міста Орджонікідзе від німецько-фашистських загарбників. В бібліотеці створено виставку «Збережемо пам’ять про подвиг», було проведено бібліотечний урок для учнів молодшої школи «Наша пам’ять ніколи не згасне». Бібліотекар школи Захарова А.М. розповіла дітям про подвиг радянських солдатів, які не шкодували життя заради нашого мирного неба. Нам є що пам’ятати, чим пишатися і чим дорожити! Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям-переможцям

4 лютого – День Визволення міста


Екологічна агітбригада річниця визволення міста Орджонікідзе від німецько-фашистських загарбників. В бібліотеці створено виставку «Збережемо пам’ять про подвиг», було проведено бібліотечний урок для учнів молодшої школи «Наша пам’ять ніколи не згасне». Бібліотекар школи Захарова А.М. розповіла дітям про подвиг радянських солдатів, які не шкодували життя заради нашого мирного неба. Нам є що пам’ятати, чим пишатися і чим дорожити! Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям-переможцям

27.02.2013 р. у БТДЮ відбулася дружня зустріч екологічних бригад шкіл міста «Червона книга – символ болю, а починалось все з любові…».

Екологічна бригада «Еколог» нашої школи у складі :

- Щербакова Аліна, учениця 10 кл. – капітан екобригади;

- Літвінова Оксана, учениця 11-Б кл.;

- Завірюха Зінаїда, учениця 9-А кл.;

- Чорнокуренко Олександр, учень 9-А кл.;

- Кондратюк Дар’я, учениця 9-А кл.;

- Шемеліна Анастасія, учениця 8 кл.;

- Пацеріна Катерина, учениця 8 кл.;

- Глущенко Денис, учень 5 кл.;

- Компанієць Ірина, учениця 5 кл. виборола ІІІ місце.

Вітаємо учасників агітбригади «Еколог» та бажаємо подальших звершень.


Феєрверк шкільного гумору річниця визволення міста Орджонікідзе від німецько-фашистських загарбників. В бібліотеці створено виставку «Збережемо пам’ять про подвиг», було проведено бібліотечний урок для учнів молодшої школи «Наша пам’ять ніколи не згасне». Бібліотекар школи Захарова А.М. розповіла дітям про подвиг радянських солдатів, які не шкодували життя заради нашого мирного неба. Нам є що пам’ятати, чим пишатися і чим дорожити! Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям-переможцям

Мама Вовочки - вчителю: - Мій Вовочка - геній. У нього стільки геніальних ідей, правда ж? - Так, особливо коли справа доходить до уроків хімії.

На вибір

- Мамо, - перелякано говорить Павлусь дивлячись у вікно. - Он іде тато! Що ми йому раніше покажемо - твоє нове плаття чи мій щоденник?

Треба бути чемним

Бабуся каже своїй онуці: - Будь чемною, слухняною, бо прийде вовк і з'їсть тебе, як Червону шапочку... - Знаю, знаю! Але він спершу з'їв бабусю...

Дуже просто

- От бачиш, і тато може тебе помити, а ти думав, що без мами ми не обійдемося. - Так, звичайно, тільки мама завжди перед тим, як мити, знімає з мене чобітки.


ad