slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
VY_32_INOVACE_48_OS_Windows_7_II PowerPoint Presentation
Download Presentation
VY_32_INOVACE_48_OS_Windows_7_II

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 6

VY_32_INOVACE_48_OS_Windows_7_II - PowerPoint PPT Presentation


  • 64 Views
  • Uploaded on

OS Windows 7 II. P řipojení k síti PC a internetu Přehrávání zvuku a videí Spouštění aplikací Aktualizaci systému a údržbu disků. VY_32_INOVACE_48_OS_Windows_7_II.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

VY_32_INOVACE_48_OS_Windows_7_II


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

OS Windows 7 II.Připojení k síti PC a internetuPřehrávání zvuku a videíSpouštění aplikacíAktualizaci systému a údržbu disků

VY_32_INOVACE_48_OS_Windows_7_II

slide2

Autor : Trýzna StanislavŠkolní rok : 2011/2012Určeno pro : šestý ročníkPředmět: informatikaTéma : základní orientace v ovládání Windows 7Způsob použití ve výuce: výuková prezentace(pro aktivní ukázky spouštějte v režimu pro čtení).

slide3

Windows 7je verzí operačního systému Microsoft Windows a nástupcem Windows Vista, který vyšel 22. října 2009. K dostání je 64b i 32b verze na rozdíl od serverové verze, která je pouze 64bitová.OS Windows 7 nám umožňuje :1. úpravu a nastavení počítače2. práci se složkami a soubory3. připojení k síti PC a internetu4. přehrávání zvuku a videí5. spouštění aplikací6. údržba systému a údržbu disků

Odkaz

Odkaz

Odkaz

Odkaz