slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
rukitis PowerPoint Presentation
Download Presentation
rukitis

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 6

rukitis - PowerPoint PPT Presentation


  • 129 Views
  • Uploaded on

Heisā, Rūķi!. Pirmās sniegpārslas jau paguvušas uzdejot uz apsārtušajiem degungaliem. Bērni tuvu un tālu sāk gatavoties Ziemassvētkiem, cakojot papīra rotājumus un klusi sapņojot par dāvanām. Sapņi ir tik dažādi – jauna datortehnika, gultasveļa un siltas zeķes!.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'rukitis' - leontyne-durand


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

Heisā, Rūķi!

Pirmās sniegpārslas jau paguvušas uzdejot uz apsārtušajiem degungaliem. Bērni tuvu un tālu sāk gatavoties Ziemassvētkiem, cakojot papīra rotājumus un klusi sapņojot par dāvanām. Sapņi ir tik dažādi – jauna datortehnika, gultasveļa un siltas zeķes!

Jā, tieši tik atšķirīgas vēlmes minētas bērnu vēstulēs. Siltas zeķes. Tas, laikam, izsaka visu – Jūsu un mūsu atbalsts ir ļoti nepieciešams.

www.rukitis.com

www.rukitis.com

slide2

Tādēļ kopīgi sarūpētās dāvaniņas 8. decembrī ceļos uz Latgali, lai priecētu ~365 daudzbērnu un mazturīgo ģimeņu bērniņus.

Viesosimies gan pie ģimenēm, gan tiksimies lielajās kopsvinēšanās Viļakā, Šķilbēnu, Susāju, Medņevas, Vecumu un Žīguru pagastos ar jautrām spēlēm, rotaļām un priekšnesumiem.

slide3

Rūķi cer uz Jūsu palīdzību, lai arī šogad sarūpētu un bērniem aizvestu:Ziemassvētku saldumus;bērnu lasāmgrāmatas;rotaļlietas;skolas somas ar rakstāmlietām, krāsām, otām un citiem skolas piederumiem;atstarotājus.

slide4

Priecāsimies par materiālu vai finansiālu atbalstu, kas ļaus padarīt bērniem krāsainākus Ziemassvētkus!

Vairāk uzzināt pariepriekšējo gadu pasākumiem varwww.rukitis.com.

Seko arī @rukitis_com twitterī

slide6

Paldies par atbalstu 2011.gadā:

SIA “Vikars un Ko”, SIA “Lielvārds”, SIA“ DOKUMEDS ”, SIA “MONILAITE-THOMEKO”, SIA“Transcom Worldwild Latvia”, SIA “ALD Automotive” , SIA “REF Minerals”,SIA "PRETTY WOMAN EUROPE“, SIA “Glazūra AG”, SIA “PKE”, SIA „Hiponia”, Farmācijas firma "Gedeon Richter“, SIA “IB Serviss”, SIA "BMS - Baltijas Marketing Serviss“, SIA “Rantzows sport”, SIA “NP Foods”, SIA „Apgāds Zvaigzne ABC”, SIA “Cemex”, SIA “PricewaterhouseCoopers”, SIA "Rimi Baltic“, AS “Būvuzņēmums Restaurators”, SIA „Izdevniecība Annele”, Danske Bank A/S filiāles Latvijā, AS “Swedbank”, AAS „LKB Life”, Aizsardzības ministrijas, Finanšu ministrijas British American Tobacco Latvia SIA, Latvijas televīzijas un Latvijas Bankas kolektīviem,

kā arī daudzām jo daudzām privātpersonām!