slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
LÖSEV İLKÖĞRETİM OKULU HAKKINDA PowerPoint Presentation
Download Presentation
LÖSEV İLKÖĞRETİM OKULU HAKKINDA

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 6

LÖSEV İLKÖĞRETİM OKULU HAKKINDA - PowerPoint PPT Presentation


  • 313 Views
  • Uploaded on

“LÖSEV ile Yılbaşı” Toplum Hizmeti çalışmamız. LÖSEV İLKÖĞRETİM OKULU HAKKINDA Özel LÖSEV İlköğretim Okulu; 16 Kasım 2008 tarihinde Atatürkçü düşünce ışığında, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, bilinçli ve yeniliğe açık, Türk Milli Eğitiminin temel ilkelerinden yola çıkılarak kurulmuştur.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'LÖSEV İLKÖĞRETİM OKULU HAKKINDA' - len-wade


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

“LÖSEV ile Yılbaşı” Toplum Hizmeti çalışmamız

  • LÖSEV İLKÖĞRETİM OKULU HAKKINDA
  • Özel LÖSEV İlköğretim Okulu; 16 Kasım 2008 tarihinde Atatürkçü düşünce ışığında, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, bilinçli ve yeniliğe açık, Türk Milli Eğitiminin temel ilkelerinden yola çıkılarak kurulmuştur.
  • Türkiye’de ve dünyada tek olma özelliğine sahip olan Özel LÖSEV İlköğretim Okulu, haftada 40 saat ders ile tam gün eğitim veren, 20 öğrenci ile sınırlı tutulan sınıf mevcutlarına sahip, özel okullar statüsünde, LÖSEV tarafından açılmış bir vakıf okuludur. LÖSEV İlköğretim Okulu, trafikten uzak, yeşillikler arasında bilimsel, aktif ve çağdaş bir eğitim ortamı içerisinde lösemiyi yenmiş çocuklara hizmet vermektedir.
slide2

ZİYARETİMİZ

  • Türkiye Noterler Birliği İlkokulu 3’üncü sınıfların toplum hizmeti çalışması kapsamında; okulumuz 2 ve 4’üncü sınıf öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve idarecilerimizinde katılımıyla arkadaşlarımıza hediyeler hazırladık.
  • 26 Aralık 2013 tarihinde; okul müdürümüz, 3’ncü sınıf öğretmenlerimiz, rehber öğretmenimiz ve veli temsilcimizin katılımıyla LÖSEV İlköğretim okuluna bir ziyarette bulunduk.

Türkiye Noterler Birliği İlkokulu Müdürü Sayın Metin SARAK ve heyeti LÖSEV İlköğretim Okulu öğrenci temsilcileri ile tanışıyor.

LÖSEV İlköğretim Okulu öğrenci temsilcisi arkadaşlarımız bizlere okullarını tanıtıyor.

slide3

Türkiye Noterler Birliği İlkokulu 3’üncü sınıf öğrenci temsilcileri; Efe BARLAS(3-A), Nisan BİLDİK (3-B) ve Güliz Naz YANIK(3-C) ziyarette tanıştıkları arkadaşları ve öğretmenleriyle birlikte sınıflarında.

Türkiye Noterler Birliği İlkokulu 3-A sınıf öğretmeni Sayın Hanife ARDIÇOĞLU, 3-B sınıf öğretmeni Sayın Gülnur KULBAKAN ve Rehber Öğretmenimiz Sayın Bahar KOÇAK sınıf ziyaretinde öğrenciler ve öğretmenleri ile birlikte.

slide4

LÖSEV İlköğretim Okulu pırıl pırıl bir ortam, çalışanları güler yüzlü ve özverili insanlar.

  • Okul hakkında verilen bilgilerden dikkatimizi çeken konu; okulda bir kantinin olmaması ve öğrencilerin tüm ihtiyaçlarının tesis içinde kendi imkanlarıyla son derece sağlıklı bir şekilde hazırlanıyor olmasıydı.

LÖSEV İlköğretim Okulu Müdürü Sayın Nuray VURAL tarafından heyetimize okul tanıtımı yapıldı ve öğretmenlerinin eşliğinde birimler gezdirildi.

slide5

LÖSEV İlköğretim Okulu duvarlarını rengarenk görsel ürünler süslüyor. Okul bugünlerde ise “Yılbaşı” temasına bürünmüş durumda. Tüm bu güzel çalışmalar öğrenciler tarafından yapılmış.

LÖSEV İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan “YAŞAM BALIĞI” Ortak Görsel Çalışması. Üzerinde şu ifade yer alıyor:

“YAŞAM DENİZLERDE BAŞLADI,

BİZİM İÇİN DE LÖSEV’DE”

slide6

LÖSEV İlköğretim Okulundan ayrılırken, bizleri güzel okullarında misafir eden Sayın Nuray VURAL’a, öğretmenlerine ve çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz.

“BİZE DE BEKLERİZ”