slide1 n.
Download
Skip this Video
Download Presentation
Pamąstymui Kun. Juozapas Marija Žukauskas OFM. 2008-03-02

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 17

Pamąstymui Kun. Juozapas Marija Žukauskas OFM. 2008-03-02 - PowerPoint PPT Presentation


  • 96 Views
  • Uploaded on

Pamąstymui Kun. Juozapas Marija Žukauskas OFM. 2008-03-02. Dažnai mes nepastebime Dievo darbo savo gyvenime, nes esame be galo užsiėmę, arba esame įsitikinę, kad puikiai žinome, kuo Dievas turėtų užsiimti. AMENO Grupo Era. Neseniai mano ausis pasiekė ši trumpa istorija:

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Pamąstymui Kun. Juozapas Marija Žukauskas OFM. 2008-03-02' - lahela


Download Now An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

Pamąstymui

Kun. Juozapas Marija Žukauskas OFM.2008-03-02

slide2

Dažnai mes nepastebime Dievo darbo savo gyvenime, nes esame be galo užsiėmę, arba esame įsitikinę, kad puikiai žinome, kuo Dievas turėtų užsiimti.

AMENO

Grupo Era

slide3

Neseniai mano ausis pasiekė ši trumpa istorija:

Liuciferis sušaukė pasaulinį kongresą ir kreipėsi į nupuolusius angelus:

slide4

"Mes negalime sutrukdyti žmonėms eiti į Bažnyčią.Mes negalime jiems  uždrausti skaityti Šventąjį Raštą ir sužinoti tiesą.

slide5

Taigi, leiskime jiems vaikščioti į Bažnyčią, kalbėti apie Dievą, bet pavokime  jų laiką, kad negalėtų užsimegzti tas mus žlugdantis ryšys tarp Jėzaus  ir žmonių.

slide6

Mes net negalime  sutrukdyti užsimegzti tam intymiam ir stiprinančiam, bei visa  gaivinančiam ryšiui tarp žmonių ir Kristaus.

slide7

Jeigu tik tas ryšys  įsigalės, mūsų valdžia tiems žmonėms bus amžiams prarasta.Štai ko aš iš jūsų noriu, mano angelai. Visais įmanomais  būdais blaškykite žmones, kad tik per visą dieną niekaip neužsimegztų  tas gyvybinis ryšys tarp žmogaus ir jo Gelbėtojo".

slide8

"Kaip gi mes tai padarysime?"- šaukė angelai. "Apkraukite juos nereikšmingais darbais ir rūpesčiais, užimdami jo mintis visokiais niekais, - atsakė šis.

slide9

Gundykite juos išlaidauti ir pirkti, pirkti, pirkti ir skolintis, skolintis, skolintis, skolintis.Įtikinkite juos ilgiau dirbti - 6 - 7 dienas per savaitę, 10-12 valandų per dieną, kad tik jie galėtų daugiau pirkti, pirkti ir pirkti.

slide10

Neleiskite jiems leisti laiko su savo vaikais, kad griūvančios šeimos nebesuteiktų užuovėjos ir poilsio nuo dienos vargų. Užverskite jų protus ir mintis visokiu šlamštu, kad jie nebegirdėtų tylaus ir guodžiančio balso. Įpratinkite juos nuolat klausytis radijo laidų ar muzikos, kai tik sėda prie automobilio vairo, niekuomet namuose neišjungti televizoriaus ir kompiuterio.

slide11

Pasistenkit, kadvisose pasaulio parduotuvėse ir kavinėse nuolatos grotų pasaulietinė muzika. Tai turėtų užpildyti jų mintis ir nutraukti ryšį su Kristumi. Pripildykite jų pašto dėžutes  reklaminių laiškų, nuolaidų pasiūlymų, katalogų ir kitokios rašliavos, neišsipildančias viltis ir svajones.

slide12

Pasistenkite, kad ir jų poilsis būtų perkrautas, kad iš jo jie grįžtų dar labiau pavargę ir suirzę, visiškai nepasiruošę imtis kasdienio darbo.Neleiskite jiems paprasčiausiai vykti į gamtą ir grožėtis Kūrėjo darbu. Verčiau viliokite juos į pasilinksminimų parkus, vakarėlius, triukšmingus koncertus ar naktinius klubus.

slide13

Kai tik jie susirinks kartu skaityti Šv. Raštą ar diskutuoti apie savo tikėjimą, užverskite juos apkalbomis ir tuščiais plepalais, kad jie išsiskirstytų neramiomis sąžinėmis ir įaudrintomis emocijomis.

slide14

Leiskite jiems ieškoti "paklydusių sielų", bet apkraukite jų gyvenimus tokia gausa gerų darbų ir siekių, kad jie visiškai nebeturėtų laiko maldai ir susitikimui su Kristumi, iš kurio ir kyla visa jėga tiems darbams atlikti.

slide15

Greitai jie bus priversti naudoti tik savo jėgas ir laiką geriems darbams atlikti, aukodami sveikatą, šeimas, džiaugsmą, kad tik atliktų tuos "geruosius darbus"."

slide16

Reikia pasakyti, kad šis kongresas įkvėpė nupuolusius angelus, ir jie pasklido po visą pasaulį vykdyti naujos jiems patikėtos užduoties, stengdamiesi, kad krikščionys taptų vis labiau užimti, lėkdami nuo vieno darbo prie kito, neberasdami laiko stabtelėti ir vienumoje susitikti savo Kūrėją.