„
Download
1 / 8

1.1. Laikinas pacient? apgyvendinimas Vaik? reabilitacijos centre, iki 53 savai?i?. - PowerPoint PPT Presentation


 • 156 Views
 • Uploaded on

„ Asmenų, vartojančių narkotines ir psichotropines medžiagas, reabilitacija ir socialinė reintegracija, novatoriško socialinių paslaugų modulio kūrimas“ projekto įgyvendinimas VšĮ “Apsipsrendimas”.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '1.1. Laikinas pacient? apgyvendinimas Vaik? reabilitacijos centre, iki 53 savai?i?.' - kyran


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
1 1 laikinas pacient apgyvendinimas vaik reabilitacijos centre iki 53 savai i

Asmenų, vartojančių narkotines ir psichotropines medžiagas, reabilitacija ir socialinė reintegracija, novatoriško socialinių paslaugų modulio kūrimas“projekto įgyvendinimas VšĮ “Apsipsrendimas”


1 1 laikinas pacient apgyvendinimas vaik reabilitacijos centre iki 53 savai i
Projekto vykdytos veiklos VšĮ “Apsisprendimas” Vaikų ir jaunimo socialinės reabilitacijos ir integracijos centre :

 • 1.1. Laikinas pacientų apgyvendinimas Vaikų reabilitacijos centre, iki 53 savaičių.

 • 1.2. Aprūpinimas pataline: pagalve, antklode, pagalvės ir antklodės užvalkalais, paklode.

 • 1.3. Aprūpinimas asmens sanitariniais higieniniais reikmenimis.

 • 1.4. Maitinimo, 4 kartus per dieną, organizavimas.

 • 1.5. Tarpininkavimas ir pagalba užtikrinant Vaikų ir jaunimo socialinės reabilitacijos ir integracijos centro ugdytinių asmens sveikatos priežiūrą (būtinos medicininės pagalbos suteikimasir nuvežimas į sveikatos priežiūros įstaigas).

 • 1.6. Tarpininkavimas ir pagalba užtikrinant Vaikų ir jaunimo socialinės reabilitacijos ir integracijos centro ugdytinių teisę į reabilitacinį gydymą teismuose, policijoje ir pan. (ugdytinių nuvežimas ir atstovavimas apklausų policijoje, raštu rengimas ir pristatymas atsakingoms institucijoms, viešųjų darbų organizavimas įstaigoje, siekiant užtikrinti reabilitantų programos nepertraukiamumą, teisinės konsultacijos ir pagalba socialinės integracijos metu sprendžiant skolų iš baigusių reabilitaciją išieškojimo klausimus, padedant spręsti antstolių spaudimo problemas klientui įsidarbinant).


Projekto vykdytos veiklos v apsisprendimas 2
Projekto vykdytos veiklosVšĮ “Apsisprendimas” (2):

 • 1.7.Tarpininkavimas ir pagalba užtikrinant Vaikų ir jaunimo socialinės reabilitacijos ir integracijos centro ugdytinių teisę įgyti išsilavinimą (Namų mokymo pagal bendrojo lavinimo programą organizavimas centre: apiforminimas į mokyklą, medicininės komisijos praėjimas, teisės vykdyti namų mokymą gavimas, klientų suskirstymas pagal klases, pamokų tvarkaraščio su mokyklos administraciją suderinimas ir integravimas į VJRC dienotvarkę, mokytojų atvežimas į VJRC; pagalba forminant dokumentus stojimui į mokymo įstaigą reintegracijos metu; pedagoginė pagalba įveikiant mokymosi spragas).

 • 1.8. Grupinės psichoterapijos užsiėmimų vykdymas (terapinės tarpasmeninių santykių problemų sprendimo grupės, grupinės konsultacijos, paskaitos, užsiėmimai, kasdieninių problemų sprendimo grupės, savigalbos grupės).

 • 1.9. Individualios psichoterapijos užsiėmimų vykdymas (individualios konsultacijos, pokalbiai).

 • 2. Šeimos narių ir globėjų konsultavimas klientų socialinės reabilitacjos bei sėkmingos reintegracijos į visuomenę klausimais.

 • 3.Savaitgalių ir laisvalaikio užimtumo kultūrinė rekreacinė programa: išvykos, ekskursijos, žygiai;

 • 4. Konsultavimas darbo ir profesijos pasirinkimo klausimais, pagalba ieškant darbo ir įsidarbinant.

 • 5. Atkryčio (sugrįžimo prie vartojimo) prevencijos programos vykdymas.


Kitos projekto vykdytos veiklos v apsisprendimas
Kitos projekto vykdytos veiklosVšĮ “Apsisprendimas”:

 • Informacinės paslaugos apie darbo rinką: tikslinės grupės asmenų profesinių galimybių įvertinimas, konsultavimas prosocialaus darbo pasirinkimo klausimais, įdarbinimo klausimais, motyvuojama mokymuisi, padedama forminti reikalingus dokumentus įdarbinimui bei mokymosi tęsimui, atstovaujama klientų teisėms darbovietėse bei mokymo įstaigose, teikiama pagalba sprendžiant kasdienines psichologines santykių problemas, kylančias darbe, siekiant perspėti atkryčio simptomus, palaikyti ugdytinius socialinės integracijos laikotarpyje. Padedama išmokti naudotis kompiuterine darbo paieškos baze, padedama išmokti rengti CV bei motyvacinį laišką įsidarbinant ir kt.

 • Kompiuterinio raštingumo, socialinių bendravimo įgūdžių ugdymo, siūvimo dizaino mokymų tikslinės grupės asmenims organizavimas.

 • Novatoriškos asmenų, vartojančių narkotines ir psichotropines medžiagas, reintegracijos į visuomenę ir darbo rinką metodikos sukūrimo paslaugų pirkimas.

 • Projekto rezultatų viešinimo straipsnis.


Trumpas programos pristatymas
Trumpas programos pristatymas

Reabilitacija trunka metus , susideda iš 5 pakopų:

 • Pirmoji – adaptacinė, prisitaikymo pakopa – trunka vieną mėnesį.

 • Motyvacijos stiprinimo ir prosocialių vertybių ugdymo pakopoms skiriama po keturis mėnesius.

 • Savanoriškumui ir asistavimui ugdyti – trys mėnesiai. Paskutinioji pakopa – integracijos į visuomenę ir savarankiškumo ugdymas – vyksta vieną mėnesį.
1 1 laikinas pacient apgyvendinimas vaik reabilitacijos centre iki 53 savai i

Dėkoju už dėmesį

Svetlana Zaivej

Svetlana.zaivej@gmail.com

Tel: 860516218