dzie przedsibiorczo ci n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
DZIEŃ PRZEDSIBIORCZOŚCI PowerPoint Presentation
Download Presentation
DZIEŃ PRZEDSIBIORCZOŚCI

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 11

DZIEŃ PRZEDSIBIORCZOŚCI - PowerPoint PPT Presentation


  • 70 Views
  • Uploaded on

DZIEŃ PRZEDSIBIORCZOŚCI. w firmie. EKO - PROJEKT. EKO - PROJEKT.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

DZIEŃ PRZEDSIBIORCZOŚCI


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
dzie przedsibiorczo ci

DZIEŃ PRZEDSIBIORCZOŚCI

w firmie

EKO - PROJEKT

eko projekt
EKO - PROJEKT

W obecnych czasach gdzie tak bardzo kładzie się nacisk na ekologię i zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska firma ta proponuje projekty nowoczesnych oczyszczalni ścieków, kompleksowe projekty kanalizacji sanitarnej i obiektów towarzyszących.

eko projekt1
EKO - PROJEKT

Firma ta zajmuje się również projektowaniem sieci wodociągowych i gazowych tam gdzie jest taka potrzeba, gdyż jest jeszcze wiele miejscowości i wiosek gdzie jest to potrzebne. Oferują konkretną współpracę opartą na wieloletnim doświadczeniu.

nasze pocz tki
Nasze początki

Początek dnia był bardzo przyjemny, spotkałam się z moja koleżanką i już razem kontynuowałyśmy naszą wyprawę do oddalonej o kilka kilometrów od centrum naszego miasta firmy. W trakcie spaceru podziwiałyśmy budzącą się do życia przyrodę. Dotarłyśmy tam na godzinę 9 (zgodnie z planem), już w progu przywitali nas młodzi, sympatyczni ludzie i już wtedy wiedziałyśmy, że będzie się nam miło współpracować.

og lny zarys
Ogólny zarys

Budynek tej firny nie był zbyt duży, ale i tak zmieściły się tam cztery biura dla pracowników, biuro księgowości i gabinet dyrektora. Pracowało tam dziesięciu projektantów, dwóch stażystów, księgowa oraz dyrektor. Nami zajmowała się przemiła dwójka Marcin i Lucyna. Pokazali nam czym się zajmują, opowiedzieli nam swoje początki w firmie. Dowiedziałyśmy się również jakie studia należy skończyć, by znaleźć się tam gdzie oni.

i nadszed koniec
I nadszedł koniec

Skończyliśmy naszą przygodę z pracą o godzinie 14. Smutno było się rozstać z tak świetną ekipą i wrócić do szarej rzeczywistości… Jedyne pocieszenie w tym, że kiedyś i nam będzie dane spróbować swoich sił już we własnej pracy.

Dzień przedsiębiorczości uświadomił mi ile wysiłku wkładają ludzie w swoją pracę, że nie robią tego tylko dla kariery, ale również dla własnej satysfakcji. Chciałabym w przyszłości pracować w takiej właśnie firmie, gdzie ludzie są dla siebie życzliwi i pomagają sobie nawzajem.

slide11

Projekt wykonała:

Regina Wojtuś