slide1
Download
Skip this Video
Download Presentation
Культура України на початку 21 століття. Фізична культура і спорт.

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 8

Культура України на початку 21 століття. Фізична культура і спорт. - PowerPoint PPT Presentation


  • 518 Views
  • Uploaded on

Культура України на початку 21 століття. Фізична культура і спорт. Виконала: Учениця 11А класу ЛССЗШ № 81 ім. П. Сагайдачного Манькина Марта.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Культура України на початку 21 століття. Фізична культура і спорт.' - keira


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

Культура України на початку 21 століття.Фізична культура і спорт.

Виконала:

Учениця 11А класу

ЛССЗШ № 81 ім. П. Сагайдачного

Манькина Марта

slide2
КличкоВіталійВолодимирович . Шестиразовийчемпіонсвітузкікбоксингу ( чотири рази середпрофесіоналівідвічісередлюбителів ). Чемпіонсвітуз боксу у важкійваговійкатегорії за версіямиWBO (1999 — 2000 роки ), WBC (2004 — 2005 роки, з 2008 року дотепер ), The Ring (2004 — 2005 роки). Срібний призер чемпіонатусвітуз боксу середлюбителів за версієюAIBA (1995 рік ). ТриразовийчемпіонУкраїниз боксу середлюбителів . ЧемпіонI Всесвітніхігорвійськовослужбовців у важкійваговійкатегорії (1995 рік ).
slide3
КличкоВолодимирВолодимирович . В 1994 роцізавоював титул чемпіонаЄвропиз боксу середюніорів . В 1995 здобув золоту медаль на I Всесвітніхіграхвійськовослужбовців в Італії , а 1996 — срібну медаль чемпіонатуЄвропи . Цього ж року досягаєнайвищого результату у своїйлюбительськійкар'єрі , здобуваючи золоту медаль на XXVI ЛітніхОлімпійськихіграх в Атланті . Володимирп'ятьразівзавойовував титул чемпіонаУкраїниз боксу.
slide4
Клочкова Яна Олександрівна . Своїзолотімедалі Яна виграла на ЛітніхОлімпійськихіграх 2000 та 2004 років у комплексному плаванні на дистанціях 200 та 400 метрів ; срібну медаль вона отримала на іграх 2000 року у плаваннівільним стилем на дистанції 800 метрів .
slide5
Шевченко АндрійМиколайович . Заслужениймайстер спорту Україниз 2003 року.Нагородженийнайвищою державною відзнакою — «Герой України ». У 2003 році став першим українцем , якийвигравЛігучемпіонів . Володар «Золотого м'яча »2004 — призу , якийвручаютьнайкращомуфутболістуЄвропи . Один знайрезультативнішихбомбардирівєврокубковихтурнірів за всісезониНайкращий бомбардир національноїзбірноїУкраїнивісторії . КапітанзбірноїУкраїни . Тричі ставав найкращим бомбардиром Лігичемпіонів ,двічі – чемпіонатуІталії . Другий бомбардир за всю історію « Мілана ».
slide6
Олександр Олександрович Усик  — українськийпрофесійнийбоксер. НаОлімпійськихіграх у ЛондоніОлександр, який на той час уже став капітаномбоксерськоїзбірноїУкраїни, бувголовним фаворитом. Золоту медаль виборов 11 серпня 2012 року, здобувши перемогу у фіналі над італійським боксером Клементе Руссо. Глядачамзапам'ятавсятим, щовиходив на ринг у образікозака, а післяфінальногопоєдинкустанцювавгопак. Олександр Усик завоювавусіможливітитулилюбительського боксу і у жовтні 2012 року, офіційно заявив про завершенняаматорськоїкар'єрита перехід у напівпрофесійнулігуWSB, міжнароднубоксерськуасоціаціюпідегідоюAIBA. Загаломздобув 6 перемог (з них 2 достроково) та жодного разу не програв, таким чином зайняв 1 місце в індивідуальному рейтингу боксерівWSB у важкійвазі. 25 вересня 2013 року Олександр Усик підписав контракт зпромоутерськоюкомпанією «K2 Promotions» івже 9 листопада провівсвій перший бій на професіональномуринзі у першійважкійвазі (ваговакатегорія «до 91 кг»). Тренером Олександра став американець Джеймс АліБашир, якийпрацює в командіВолодимира Кличка.
slide7
Ганна Безсонова брала участь у змаганняхпротягом десяти років — з 1999 до 2009. Символічно, щоі перший, іостанній для Ганничемпионатисвітупройшли в Японії. Починаючиз 2002 року 18-річна Ганна — лідерзбірноїУкраїни. Протягомдесятирічноїспортивноїкар'єри Ганна Безсоновавпевненотрималасьсередлідерівсвітовоїхудожноїгімнастики. У 2003 роціБезсонова стала дворазовоючемпіонкоюсвіту — з обручем та з булавами. На цихзмаганнях Ганна булаблизька до титулу абсолютноїчемпіонкисвіту, протепомилка у вправізм'ячем поставила її на друге місце. Окрімтого, у 2003 роціБезсонова стала триразовоючемпіонкоюЄвропи — у вправахз обручем, булавами та стрічкою. У 2004 роціБезсонова стала бронзовим призером Олімпійськихігор в Афінах. У 2005 роціБезсоновавигралаодразу 6 срібнихнагород на чемпіонатісвіту в Баку. 21 вересня 2007 року Ганна Безсонова стала абсолютной чемпіонкоюсвіту. У 2008 році Ганна Безсонова стала бронзовим призером Олімпіади в Пекіні. 2009 рік став останнім у кар'єрі 25-річної Ганни. Безсоновавиступила на чемпіонатісвіту в Міе, де виборола три бронзовіта одну срібнумедалі. У послужному списку Безсоновоїбагатотитулів — вона абсолютна чемпіонкасвіту, дворазовачемпіонкасвіту в окремихвида, володарказолотихнагород на етапах Кубку світу, триразовачемпіонкаЄвропи, двічібронзовий призер Олімпійськихігор, а такожбагаторазовасрібнапризеркачемпіонатівЄвропиісвіту. У 2010 роцівідбувся Кубок Дерюгіної, де Ганна Безсоноваофіційнопішлазі спорту. Ганна виступила перед глядачамизпрощальнимпоказовимвиступом на пісню Лари Фабіан «Je suismalade», цейвиступзворушив до слізбагатьохвболівальників.
ad